Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zempléni tekerõk ide!!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
20 hozzászólás a témában

#1
LawrenceDesign

LawrenceDesign

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
De kihalt ez a topic... Érdeklõdnék hogy van -e valakinek a tarsolyában pár jó kis zempléni útvonal... miskolci vagyok és gondolkodom pár túrán. Vonattal vmeddig ... túra majd vonattal vissza. Minden tippnek örülök ;) Ha útba esik sólyom-kõ annak mégjobban örülnék ... bye
-----------------------------------
"És olvastam, hogy az út a fontos, hogy soha ne legyen vége
De szerintem a cél is az útnak a része"

#2
Csipisz_

Csipisz_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.517 hozzászólás
Sziasztok!Gyakran járok a Zemplénbe tekerni,most újabb utakat keresek.Érdekelne,hogy Sima és Arló között létezik-e földút.Azt már ismerem amelyik Baskón keresztül jön le Regécrõl.Legutóbb a Simai temetõ mellett mentem be,és nagynehezen eljutottam addig az útig amelyik Boldogkõrõl indul.De innen nem jutottam sokra,a térkép szerinti úton egy zárt kapu fogadott.
Szóval aki tud,lécci küldjön egy privit!

http://skidmark.blog.hu/
"Ostobákkal ne bocsátkozz konfliktusba,mert lesüllyedsz az õ szintjükre és legyõznek a rutinjukkal."


#3
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
Rendben :) Mi jövõ hét péntek-szombat-vasárnap leszünk a hutákban.

#4
hop

hop

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

oké:beer:


Csak szólj elõtte, én elég ritkán vagyok lent, de úgy néz ki, a jövõ héten cserélünk egy kicsit Eszterrel, õ átveszi egy hétre a számtech. üzletet, én meg a büfét :)

#5
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
oké:beer:

#6
hop

hop

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Köszönöm az infókat, a feleségemnek a balsai kompos is azt mondta, hogy szerinte ártéren megy ott az út, és nem aszfaltos. Azthiszem, felmegyek inkább kocsival Háromhutára (ott leszünk családdal három napot) aztán majd onnak megyek egy kört. Vagy megyek körbe -mint autóval a többike-Bodrogkisfalud felõl...

Az a zsádányi kocsma azért jól hangzik :) sátor, peca, hideg sör.....


Ha van kedved nézz be, mi ott leszünk :) Általában kenusaink vannak, de egy éven egyszer kétszer befutnak szlovák, lengyel bringások is.

#7
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
Köszönöm az infókat, a feleségemnek a balsai kompos is azt mondta, hogy szerinte ártéren megy ott az út, és nem aszfaltos. Azthiszem, felmegyek inkább kocsival Háromhutára (ott leszünk családdal három napot) aztán majd onnak megyek egy kört. Vagy megyek körbe -mint autóval a többike-Bodrogkisfalud felõl...

Az a zsádányi kocsma azért jól hangzik :) sátor, peca, hideg sör.....

#8
hop

hop

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Bocsi, még egy kérdés: nem tudod véletlenül, hogy Viss és Olaszliszka között a komp a Bodrogon a közlekedik megbízhatóan? (azon keresztül tervezem felmenni)


Azt tudom hogy mûködik, de hogy mennyire megbízható, annak max. utánaérdeklõdök. Ha Sárazsadánynál jössz, egyeztetünk, és áthozunk csónakkal :). Mert ott viszont nem üzemel a komp.
Viszont bármelyiket választod, akkor 1-3km földutat nem hagyhatsz ki.

Zsadánynál van sátorozási lehetõség zuhannyal, mosdóval, kocsmával :)

#9
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
Bocsi, még egy kérdés: nem tudod véletlenül, hogy Viss és Olaszliszka között a komp a Bodrogon a közlekedik megbízhatóan? (azon keresztül tervezem felmenni)

#10
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
Köszi szépen, ez jó hír :)

#11
hop

hop

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Sziasztok! Igaz az, hogy Háromhutára az út felfelé (Tolcsva, Erdõhorváti után) o.utival nem igazán járható? Egy cimborám mondta, aki ugyan kocsival volt fenn, te szerinte elég vacak az út....


Hát, hagy kívánnivalót maga után, de hogy nem járható az azért túlzás. Még o.utival is.

#12
g_prefect

g_prefect

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 361 hozzászólás
Sziasztok! Igaz az, hogy Háromhutára az út felfelé (Tolcsva, Erdõhorváti után) o.utival nem igazán járható? Egy cimborám mondta, aki ugyan kocsival volt fenn, te szerinte elég vacak az út....

#13
kiralyfatyol

kiralyfatyol

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Én is itt tekerek, ha tehetem!!!

je!
juliusra gyurjatok: Rákóczi TT!!


Gyúrtam vazze, de lehet, hogy mégsem tudok menni - pedig tavaly hazavittem a kupát innen ;-)

Tényleg ennyi a zempléni rájder? Igaz, hogy én sem találkozom soha senkivel, ha otthon tekerek :-(
próbáljuk mellõzni, ami mellékes

#14
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
je!
juliusra gyurjatok: Rákóczi TT!!

#15
hop

hop

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Én is itt vagyok! Igaz Tizenegynéhány év után most döntöttem úgy, hogy elõveszem a bringát. :)
Egy kis bemelegítés után egy-egy napos túrákra szívesen beszállok.

#16
pista41

pista41

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Bocsánat, nem tudok jól magyarul. Kassárol szokunk benézni Zempléni hegyekbe. Például http:://www.tronkosice.sk/Grofiut.html de járunk ere töbször is. Lehet megtalálni a weboldalunkon. Magyar bringásal még nemtalálkoztunk de jó lenne valamit megbeszélni. Ha nem árt hogy legtöbnyire szeniorok vagyunk.

#17
Shifty

Shifty

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
úgy látom nincs sok zempléni bringás.... :(

#18
Alf

Alf

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Nyíregyi fórumba benézhetsz, ha jó ide lesz meg sem állunk addig :) !!!

Alap:)
Adott egy vízszintes lejtõ...:)

#19
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
Nyíregyi fórumba benézhetsz, ha jó ide lesz meg sem állunk addig :) !!!
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#20
Alf

Alf

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás

Jár ide zempléni bringás??

Igen jár.Én:)Te hova valósi vagy?
Adott egy vízszintes lejtõ...:)