Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Siófok és környéke

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
27 hozzászólás a témában

#1
Gabesz81

Gabesz81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sajnos ahogy elnézem, továbbra sem él ez a téma. Pedig örülnék, ha sikerülne találnom egy-két Siófok környéki bringást :-)

#2
Gabesz81

Gabesz81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Helló!
Én is Siófok környéki bicajosokra "vadászom". Van errefelé valaki?

#3
Razorback

Razorback

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Valaki él még itt a siófoki forumban? =]

#4
Gabesz81

Gabesz81

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Ahogy nézem, jó ideje nem írt ide senki. Olyan emberkéket keresnék, akik szívesen bicajozgatnak, túrázgatnak itt Siófok környékén.

#5
Lazyboy

Lazyboy

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
El kell, hogy keserítselek de tudomásom szerint nincs semmi ilyesmi a környéken, legalábbis szerintem. Csak néhány jól megtermett lejtõs domb.

#6
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
meek nyaralni pár hétre siófokra, van vhol fr pálya? bármilyen ugratós izének örülnék.
vagy bárhol a 20 km-es körzetben..

#7
Hardy91

Hardy91

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
én szivesen mennék meg mondta a kiss tomi hogy mennek vhova,de most ment szét a hátsó kerekem és most nemtudok vele semmit tekerészni.szal ha majd megjönnek a kütyük akkor megyek majd a kissékkel. na csá...amugy Ákos voltam....

#8
crazyboy

crazyboy

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Ja van ha érdekel berényben van egy FR/dirt pálya egy kis northshore jellegû résszel. A hétvégén jönnek le siófoki srácok: Dani(TREK, manitou travis), Adorján (author A-GANG),Tomi (Kona scrap) szal ha van kedved akkor gyere le!!!!! Szombaton indulnak le a 9.40-es vonattal 170ft-ért lehoz a vonat. Úgy néz ki, hogy lesz bográcsos kaja is aszonta fater, hogy mindenki hoz öt kilót(500ft) és akkor olyan kaját csinál, mint állat. A nevem Dani tel.: 30 5115408.

#9
Hardy91

Hardy91

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Kilitiben laksz?mi a vezetékneved hátha ismerlek

#10
Alex rider

Alex rider

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
énn Bazz énn!!!!!!!!!

--------


JUT ESZEMBE SOK ESÕ UTÁN UJRA SÜT A NAP!!!!!

#11
Hardy91

Hardy91

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
helósztok!bejelentkeznék Ákos vagyok Siófokról pontosabban Balaton-Kilitirõl.van itt aki street-el vagy dirt-özik?

#12
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Ez van, mi még a szerencsésebbek vagyunk, gondold csak el, aki közelében nincs erdõ, vagy az Alföldön van és csak síkság van, semmi kihívás, semmi lejtözés. Most hétvégén Kona Bike Fest-en vagyok Füreden, jövõ hétvége parti végig, aztán meg Bpre kell mennem, de Júli 8. hétvégéje még szabad, addig is hétközben ha adsz egy számot tudunk futni valami rövid kört 18-20:30-ig

#13
gabri

gabri

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Hát, szomorú vagyok, hogy nem tudsz valami közelebbi helyet te sem. Én Zamárdiba meg Törekibe szoktam járni, de nem tetszik, hogy tovább tart odajutni, mint amennyi idõt el lehet ott tölteni délutánonként.

Sebaj, elvagyok ezekkel a helyekkel is :)

Amúgy szerdán jártam Törekinél, igaz csak kb. a Cinege-forrásig, de nem volt nagy sár.

#14
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég

Sziasztok!
Tudtok Siófok környékén jó helyet, ahol érdemes bicajozni délutánonként (nem aszfalton)?


Délutánonként a Balatonparton lehet füvön tolni az Európa szállótól egészen Sóstóig.
Bár a Töreki erdõ sincs messze oda csak hétvégente szoktunk eljutni, nomeg mostanság az idõjárás sem kedvez (sár). Amúgy Töreki - Jabbapuszta - Lulla - Tab - Bálványos - Kõröshegy között fejvõ területen szoktunk menni.

#15
gabri

gabri

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Sziasztok!

Gondoltam én is bejelentkezem itt, mint siófoki, biciklizni szeretõ ember.

Tudtok Siófok környékén jó helyet, ahol érdemes bicajozni délutánonként (nem aszfalton)?

#16
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Ugye senki nem felejtette el ?!

Én ott leszek :)

#17
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Feltöltött kép
2006. április 29-én (szombaton) a Föld Napja alkalmából
VII. alkalommal kerül megrendezésre a Balatont
megkerülõ kerékpáros teljesítménytúra.

Bõvebben: http://www.balatonkor.hu/


#18
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Helló, mi szoktunk montizni, itt egy kis ízelítõ, hogy milyeneket, a néhány héttel ezelõtti túránk útvonala : http://nmi.rulez.org...lar/szombat.png és magasság grafikonja:
http://nmi.rulez.org.../polar/mtb1.jpg

#19
Tuki:)

Tuki:)

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Üdv Siófok!
Én Akarattyai vagyok, de elég sûrûn megfordulok Siófokon! Edzéseken, vagy csak haverokkal túrázgatunk! Az lenne a kérdésem hogy van e itt vki olyan aki montizik és ott a környékben lakik?
:P


#20
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Mikor indul már a jóidõ, itt a -18, ez nemnagyon jó :pada: