Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Budaörsi riderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
34 hozzászólás a témában

#1
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
idén is lesz közös budaörsi vonulás a CM-re, illetve már harmadszorra kerül megrendezésre a Budaörsi Kerékpáros Felvonulás.

bõvebb infó:

felvonulas.eoldal.hu

minden budaörsit, illetve környékbelit (Törökbálint, Érd, Budakeszi, Biatorbágy, Kamaraerdõ, stb...) szeretettel várunk.

#2
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
A nagy érdeklõdésre való tekintettel szombaton ismét tekerünk eggyet, ha van kedvetek gyertek.

#3
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Sziasztok! Ledumáltam egy haverommal a szombat 10:00 Fogas alja talit, ha van kedvetek akkor legyetek ott. :)

#4
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Szia, tomcat77!
Köszi az infót:) Ezt is kiprobálom, a domb utcait megcsináltam, mire felértem a gerincre elhagytam a tüdömet:( (cigi....), múlt héten hétvégén csináltunk egy durvulást ( vagy inkább dagonya?:):)) kfki-budaörs tiszta sár volt minden:), kisodrodtam a kanyarokban mindig a szélére alig tudtam megfogni a bringát ki ne essek a kanyarból...19-es felniböl lett 23-as a ráragadt sár miatt:). Szóval jó volt nagyon élveztem:). Ha van kedve vkinek jövöhét hétvégén mehetnénk eggyet Normafa, kilátó, libegö mellett, ilyesmi.

#5
aurel

aurel

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Hali Fekete bárány!

Én szintén a Normafára szoktam feltekerni de nem a Domb utca felõl hanem elõször a Farkasréti úton utána van egy keskeny aszfalt út egészen Gazdagrétig majd fel az Irhásároknak ki a KFKI-hoz majd fel az aszfalton a Normafára. Haza ha már megkéstem akkor szintén ugyanerre ha van még idõm akkor Makkosmária felé megyek de ma voltam és valami múrvával felszórták az utat eléggé csúszik nem lehet döngetni:( Sajna a kondim nekem sem a régi de igyekszem visszanyerni a formámat.


ja, ez a murva baromi idegesítõ.

#6
tomcat77

tomcat77

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hali Fekete bárány!

Én szintén a Normafára szoktam feltekerni de nem a Domb utca felõl hanem elõször a Farkasréti úton utána van egy keskeny aszfalt út egészen Gazdagrétig majd fel az Irhásároknak ki a KFKI-hoz majd fel az aszfalton a Normafára. Haza ha már megkéstem akkor szintén ugyanerre ha van még idõm akkor Makkosmária felé megyek de ma voltam és valami múrvával felszórták az utat eléggé csúszik nem lehet döngetni:( Sajna a kondim nekem sem a régi de igyekszem visszanyerni a formámat.

#7
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

A Sashegyi bringapark 6000Nm elég jó jumpokkal a Petõfi laktanya bal oldalan van.

elõször newton méternek olvastam magamban az Nm-et :o :D:D:D
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#8
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Szia! nem még nem, de megnézem köszi:)

#9
citytaxi

citytaxi

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
A Sashegyi bringapark 6000Nm elég jó jumpokkal a Petõfi laktanya bal oldalan van.

#10
citytaxi

citytaxi

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
szeva Pál László vagyok.A Sashegyi-freeride park vezetõje.Rólunk nem hallottal?

#11
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Nem tudjátok van itt a közelben( vagy az egész országban bárhol) freeride pálya? Mert itt a jánoshegyen, és a HHH-n van egy pár pálya, vagy kikerekezett ösvény;), de azok rövidek nagyon...

#12
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Köszönöm, ezt holnap ki is probálom:cool2:

#13
aurel

aurel

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás

Hát elõször is visszaszerzem a kondimat;), Normafára szoktam tekerni, és onnan le különbözõ pályákon( de semmi durvulás, ahhoz én még kicsi vagyok;)).
Igazábol az a bajom hogy 2db útvonalat ismerek, a jános-hegyre: Moszkva felé, és onnan fel a fogassal, a másik pedig a Budakeszi uton vezet, de azt nem probáltam, mert félek a kamionoktol:( (Talán nem alaptalanul...)



szebb útvonal a jános-hegyre a domb utca, kfki, normfa, libegõ, jános-hegy. ha budaörs keleti végében laksz akkor a domb utca talán kerülõ, de még így is megéri. a libegõtõl visszafelé érdemes a piros túrista jelzésen lecsorogni a virágvölgybe, onnét tovább a piroson egészen addig ahol leágazik makkosmária felé, ott viszont tovább felfelé a síúton, ami kivisz csillebérc mögé. ott már csak ki kell kecmeregni a konkoly-thege útra a kfkit megkerülve, és onnét már több lehetõség is van vissza budaörsre.

#14
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Hát elõször is visszaszerzem a kondimat;), Normafára szoktam tekerni, és onnan le különbözõ pályákon( de semmi durvulás, ahhoz én még kicsi vagyok;)).
Igazábol az a bajom hogy 2db útvonalat ismerek, a jános-hegyre: Moszkva felé, és onnan fel a fogassal, a másik pedig a Budakeszi uton vezet, de azt nem probáltam, mert félek a kamionoktol:( (Talán nem alaptalanul...)

#15
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Helló! Szintén Budaörsröl:) Élesszük fel a topikot!!!


Hát éleszük :) Te milyen jellegû kerékpározást végzel ? :D

#16
Fekete Bárány

Fekete Bárány

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Helló! Szintén Budaörsröl:) Élesszük fel a topikot!!!

#17
TomiFiu001

TomiFiu001

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szevasztok!

Gazdagréti lennék.
Ha esetleg lenne valami csoportos túrázás a környéken akkor szóljatok!
Én Gazdagrétrõl Irhásárok felé szoktam feltekerni Normafára ill. tuloldalon le Budakeszire és Budaõrs felé haza.

Tamás

#18
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Holnap megyünk páran egy nagyobb kört az Iharosban. Ha valakit érdekelne akkor legyen az Auchannal lévõ autópája híd Törökbálint felöli oldalán a gyümölcsösnél 10.00-kor. Kb 60 km lesz a túra.

#19
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Nemrég nekem is hasonló kalandom volt itt, de engem nem vettek fel, csak szóban figyelmeztettek.

#20
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás
A mai rövidke történetem Budaörsrõl Budakeszi felé vezetõ útról szól. Elindultam Börsrõl a hétvégiházak között célom a börsi-kopárokon átvezetõ murvás út elérése volt és onnan le a budakeszi reptér melletti földút.Mielõtt kiértem volna a murvás útra amin egyébbkén 8t Kamazok járnak naponta, a kijelölt turista úton megállított két erdész és azt kérdezték tudom-e ,hogy fokozottan védett területen járok.Azt válaszoltam tudom mert több mint 20éve erre kerékpározom.És van-e személyim? Majd mondták haladjak tovább /nem próbáltak visszafordítani/ ezt tettem.A turistaút végén a murvás úton rendõrök és valószinûleg nemzeti parkos emberkék vártak.Két terepjáró egy quad minden felvonult.Kérdés ua. válasz ua.Rendõr adat felvétel név,stb..a kitöltött papíron ez áll: A természetvédelem érdekeit séretõ vagy veszélyeztetõ cselekmény (esemény) bejelentése.
1.A cselekmény elkövetõjének személyi adatai: itt az én adataim.
2.Gépjármû forg.rendsz:kerékpár
3.A cselekmény elkövetésének idõpontja:itt a mai dátum
4.Az elkövetés (esemény) helye:Budakeszi 91-I.Erdõrészlet
5.A cselekmény(esemény) leírása: Fent nevezett személy fokozottan védett területen kerékpározott.
6. Bizonyítási eszközök: Digit fotók stb.
Két tanu,dátum,aláírásom
Ha ilyen nagy a szigor miért nem a sormpónál állnak és fordítanak vissza?
Kérdésem az alternativ útvonalról a válasz itt nem lehet mert a kerékpár jármû és a fokozottan védett területre nem lehet behajtani. Erre azt mondtam ez az útvonal százak és ezrek kikerülhetetlen mtb útvonala János-hegy felé és vissza! Válasz keressünk más útvonalat ! Egyébként ma nem is János-hegy felé mentem volna , de nagyon elkeseredtem . Ja és cc-edzõkörök közül kihúzhatjátok a csíki-hegyeket(2006 nov-dec szám)
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius