Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Milyen bringát vegyek?

* * * * * 3 votes

  • Please log in to reply
11925 replies to this topic

#11741
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
[off] mióta megvédett, rájöttem, hogy hiába akármilyen szar,akkoris autó [on]

a topg gun teló gáz, de inkább vegye meg akár a legramatyabb meridát, mint valami tesco-s csodát szvsz ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11742
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
[off] hmm..te vennél suzukit? :clap: [on]

viccet félretéve a merida régebben volt fogalom, a mostani gépek annyira ramatyok, hogy kész. Hogy lehet olyan top gun meg csudajo telokat belerakni azokba,olyan áron?? Nem sül le a pofájuk! Kellene egy összehasonlítást csinálni, pl a kellys meg a merida mit mutat azért az árért. És akkor most miért fizettek? Mert merida van ráírva? Gratula.

#11743
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
ez a már bringát is lehet kapni ez amolyan suzukis-nemautó hozzáállás... :chin: pedig, ugye....

Én nem egy embert látok gond nélkül, túrázni, várost járkálni Meridával
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#11744
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Meridát ne vegyetek, egy nagy ...! Inkább kellyst ajánlok ebben az árban, de 100ért nem nagyon lehet nézegetni. Merida csak felsõbb árfekvésben jöhetne szóba,de annyiért meg már bringát is lehet kapni..

szal kellys.hu

#11745
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts

meridaba is van 100 ért : sport 100

csak annak a felszereltsége gagyib mint a serpensé, és ez elmondható az összes "nagy " márka (KONA, Trek, Giant) alapmodelljeirõl...

#11746
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
meridaba is van 100 ért : sport 100
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#11747
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
ja, eredetileg én is magellan-ra gondoltam :chin: ... pl polaris-re....

de ha valakinek van még 5lettye az ne folytsa magába.
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#11748
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts

van egy barátom, szeretne 1 cc bringát. Nem 1 nagy rájder, de azért olyat akar ami nem esik szét az elsõ útján. kb 100.e van rá. mondjatok pár bringát... thx

magellan serpens ?
mondjuk 120 körül van most, de nem rossz cucc. sztem

#11749
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

lehet hogy fére ertettetek de nekem van a UMFem es azt egy hasznalatlan Cowanra tudnam lecserelni....
Szoval szerintetek akkor csereljek ugye??


Szerintem is KONA.

#11750
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 posts
van egy barátom, szeretne 1 cc bringát. Nem 1 nagy rájder, de azért olyat akar ami nem esik szét az elsõ útján. kb 100.e van rá. mondjatok pár bringát... thx
Már kétszer levágtunk a fejcsövembõl, de még mindig rövid... :D
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg

#11751
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Jelentem, ma voltam FreeStylereknel wenson nezoben. 4.0 a kiszemelt aldozat. Azt kell mondjam, hogy megerzodik az arfekves. 2 dolog boki ki kapasbol az ember szemeit. Az elso problema, a telo. Ez nem gond akkor, ha mar volt elotte valami jo cuccod es atszerelgeted. Akinek nem volt, az peches. Egy sontr xcp 75-os vagy mi van benne. Eleg zsengenek tunt. A masodik gyengeja, az agyak. A felni egesz erosnek tunt, de az agyak szerintem nem birnak majd tul sokat.
Pirospontot kapott szerintem a vaz. Megkocogtattam, es azt hiszem nem sporoltak az anyagot. Ennek ellenere 14 kg korul van az egesz. A v-fekes peldanyt lattam. a fek pedig egy "tektro quartz m 14"es. nekem nem sokat mond.
A stucni is jo(wenson) de ki van furva, szoval tarcsafekkel x-up tamogatott;)
Fekvaltokar van. Alivio valto. Wenson kormany. Velo nyereg. Egesz kenyelmesnek tunt. Meg egy bibije lehet. A papucsok .Kicsit tulkonnyitettek, de ettol fuggetlenul szerintem tudjak birni. Azt hiszem ennyi. bye

Ja, es a festes nem olyan mint az eddigi kepeken. De lehet hogy a napon maskepp csillogna:)

#11752
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Inkább vedd a durvább gépet, kicsit erõsödnöd kell hozzá, de nem veszi zokon a terepet és a padkákat/lépcsõket...

#11753
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Szerintem, az elsõ átgondolandó, hol használnád többet, hegyen túráznál vagy asztfalton? Ha hegyen akkor MTB, ha inkább többet asztfalt, akkor valami nagyobb v. vékonyabb kerekeset ami könnyebb terepre is jó. szerintem....

#11754
lumac

lumac

    újonc

  • fórumtag
  • 6 posts
Sziasztok! A segitségeteket kérném. Teljesen amatõr bringás vagyok, de imádok tekerni. Soha sem volt mégcsak komolyabbnak mondható bicajom sem, most szeretnék egyet beszerezni. Magam nem tudok összerakni egyet, ezért gyárira gondoltam. Tetszik a 2005-ös Kellys Magnus, a kérdés, hogy megfelelõ bringa-e nekem? Nem csinálnék vele semmi komolyat, csak hobbitekerés, kissebb túrák stb., könnyû terepen, szóval semmi megterhelõ, viszont sokáig szeretném használni. Az ára számomra épp megfelelõ, kb. annyi pénzem lenne a projektre.
Válaszotokat elõre is köszönöm!



#11755
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hát, ha az a Kona, amit linkelt illuz, akkor igen! Szerintem..

#11756
Bosnyak

Bosnyak

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts
lehet hogy fére ertettetek de nekem van a UMFem es azt egy hasznalatlan Cowanra tudnam lecserelni....
Szoval szerintetek akkor csereljek ugye??
:bananadan :hehe: :bananadan

#11757
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hát meridát csak ha nincs más...jó ez a kona, ha ilyened van,ne nagyon nézz másra. UMF sehol sincs ettõl bár felszereltségben mintha jobban lenne... Cseréljetek,csak a vázat ne! :)

#11758
Star_sky

Star_sky

    vendég

  • fórumtag
  • 70 posts
Én már eltörtem egy UMF-et szal nem vagyok pártatlan:DCovan!!!!!
Minden egyes buktató egy lépcsõfok a siker felé!

#11759
illu'Z

illu'Z

    vendég

  • fórumtag
  • 54 posts
ha itt erre: http://www.xfactorne...rekparok/cowan/
gondolsz, szerintem mindenképp. De mit akrsz vele? mert az umf ds váz, nekem pl jobban bejön mint a hosszabb fajta dirt vázak... te dolgod, de már cask a neve miatt is jobban megéri a cowan :)

#11760
Bosnyak

Bosnyak

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts
Hello bocs hogy ide irom de nem volt jobb hely....
Szerintetek egy alig hasznalt UMF Dirt Fun-t (UMF, Hussefelt, Pike Sl, Mammoth, Funn, Xt válto , Avid BB7 fékek, Giga PIpe Team DH, MAxxis 2.35 gumik, FSA Chain Pimp, Dt kullok, DH Primo kormany) ilyen cuccok vannak rajta és még csak 1-2 hetes.

Na szoval egy ilyet megéri-e lecserélni egy gyári komplett Kona Cowan-ra (új)??????
:bananadan :hehe: :bananadan