Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szolnokiaknak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
14 hozzászólás a témában

#1
nicecleanpot

nicecleanpot

    vendég

  • fórumtag
  • 158 hozzászólás
üdv, ha olvassa szolnoki országútis, szívesen csatlakoznék hosszabb-rövidebb tekerésekhez, vagy csatlakozhat hozzám :D látom egy ideje halott a topik, de gondoltam hátha!

#2
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
a kossuth térrel szemben aszem az a danyi optika!de a fõúton van több is!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#3
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Szolnokon keresek egy nagyobb fotósboltot, légyszi mondon valaki, címet!
Köszi!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#4
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
krissz, anyum eltette a térképjeim, nemtalálom!
dani tour de pelso után hozhatod a váltót!!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#5
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
hmm, van ilyen részletes szolnok megye térképem, majd megnézegetem hátha van rajta valami!
deee szét kell feszíteni nagyon mert 6 sebihez való!de majd megoldom ismerek lakatost:D
nah várom h gyere haza:D hozhatod is majd a kerekeket

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#6
krisssz

krisssz

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
sziasztok, nem igazán szolnoki, hanem felsõ-jászsági embör vagyok, és ilyen értelemben off.

azonban a múlt héten próbáltam átkelni 2szer is Szolnokon, és felvetõdött bennem pár kérdés. majd szeretném õket a szolnok.hu -n esetlegesen fellelhetõ illetékes emailekre is továbbítani, de elõtte azért bringásokkal egyeztetnék.

odafelé Abony felõl érkeztünk volna, de azt a fura helyzetet találtuk, hogy a régi 4-esre bringával behajtani tilos, állat forgalom, bringaút nincs. az új 4-esen, azaz az elkerülõn pedig -ki gondolná- bringával behajtani tilos, állat forgalom, bringaút nincs. az utóbbit választottuk végül, mert már nem akartunk visszamenni. röviden: a kamionok egymást érték, így a zúzottkõ padkán 1.5ös slickkel, törött szélvédõk, felrobbant defektek nyomai, és kidobált sörösüvegek között igyekeztünk legyõzni mind a halálfélelmet, mind az állat oldalszelet. szóval tudja valaki, hogy legálisan hogy lehet Abony - Szolnok között közlekedni?

többi kérdésem is jön majd, de most közbejött valami... megköszönöm, ha egyelõre az elõzõre válaszoltok, mint helyi szakértõk :)

#7
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
1000km + 120 Görgõ :P... hogy hogy kinyújtani ? :D
szét feszül az ha kell :D

#8
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
majd hmmm nemtom milegyen.most van egy tizesem lehet elvinném a kereket de nagyon sokat köll gondolkoznom:D
mert a montiba is pakolni köll a cuccokat...:D
amúgy nem engem láttál, de majd megcsodálhatod az új országútit ha készlesz!
még azt kell megkérdeznem hogy ki lehet e nyújtani a hátsó villát hogy beleférjen ez az agy.mennyit mentél a kerekekkel?



azért írok ide ilyet mert úgyse nézi egyik modi se hogy mi van itt;P
csak aztán nehogy elkapjanak...

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#9
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
jóva midnen megvanmég.... ár ugyan anyi kereket rajtból lehet vinni.. a többi még várat mert Drágák a nevezések meg órt kell vennem,...

#10
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
szeva dani!engem láttál:P:D
amúgy eladtam az országútim de csinálok újat!majd írok msnen ha meglesz.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#11
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Re ... Tiszajenõ és Tiszavárkony között tegnap láttamegy Outist...cirka 6-7 óra fele sztem szolnoki volt mert az útközben lévõ faluk nem nagyon vannak toppon a sportéletben. valaki tipp kilehetett?

#12
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
úristen ennyien vagyunk???wow...már csinálni akartam szandait is...héélóó valaki???a szandai bringás élet nagyon lankadt...alig van normális bicó szandán, nekem van egy amit megnéznek meg egykét haveromét...oszt ennyi!valami szervezett klubb kéne nem?

#13
szlovijani

szlovijani

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hello
Meg vagy
Szlovi

#14
NorcoMoment

NorcoMoment

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Van ám!:D

CSövi én vagyok az LDani! Na ezt is megtaláltam juhééé: DD Majd járogatok akkor ide is néha mostmár.: ) Felvettelek MSN-re is de sztem már elfogadtad a felkérést mire megnézted ezt: ) Vagyis elfogadod vagy mittudomén: D Na akkor majd írsz: DD

Mély hódolatom innen Floridából - Miami Beach! JEEEEEEEE: DDDDDDDDDDDDDD

#15
szlovijani

szlovijani

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Bízok benne, hogy legaláb néhány szolnoki látogatja a forumot!
Kíváncsi lennék rá, hogy Szolnokon van-e esély szervezett bringás élet kialakítására?
Szlovi