Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Biciklisták vs kutyák!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
370 hozzászólás a témában

#361
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
én egyszer még mikor kicsi voltam :D
szóval lehettem úgy 10 éves. Átugrottam az utcánlban lévõ garázsboltba venin túrbórágót:D
mögöttem jött egy roti szájkosárban és a gazdi a nyakörvénél fogta.
A kutyus megtámadott , vagyis a gazdi uszíthatta rám,körbeszaladtam az utcán a kutya meg ráugrott a hátamra meg egyebek...
Azán egyzsrcsak abbahagyta és A bunkó paraszt takony köjök( volt vagy 20 éves) meg mintha mi sem történt volna továbbsétált...
Ha nincs aszájkosár én már ...
DE akkor nem uszította volna rám valszeg...

#362
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

Dig: mi köze ehhez a témához a hozzászólásodnak?
Egyébként síp helyett maradok a rúgásnál...de persze kutyától függõen....inkább menekülés, ha nagy a dög...


Szerintem csak irígységbõl írta, mert a János-hegyi kilátó elérhetetlen magasságban van neki:D

Egyébként kutyák ellen a végsõ megoldás, ha lepattansz a bringáról és mögé állsz. A kutya nem fogja megkerülni sõt a közelébe se fog menni. Tart tõle. Eddig mindig bevált. Mivel szinte minden nap futtatom a kutyámat bicajjal elég soxor volt már dolgom agresszív dögökkel. Eddig mindíg bevállt. Sõt a kutyámat is így szoktam megvédeni a nagyobbaktól, csak közéjük kell rakni a bringát.

#363
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
két hete két nagy rotweilert "sétáltattak" a libegõ alatt. persze póráz nélkül.
alacson a kerítés. ugye. ha azok megindúlnak...
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#364
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Kéne CCvsDh topik.
Ha már ilyen van.
Ott lehetne mégjobban anyázni..
Van több CC-s haverom de ha beugat egy akkor egy nagy rugás meg vascsõ és kész;)


Dig: mi köze ehhez a témához a hozzászólásodnak?
Egyébként síp helyett maradok a rúgásnál...de persze kutyától függõen....inkább menekülés, ha nagy a dög...

#365
husevotelefonfulke

husevotelefonfulke

    visszatérő

  • fórumtag
  • 2.332 hozzászólás

egy nagy rugás meg vascsõ és kész;)

Hol élsz Dig?Manapság már csak az alucsövek a versenyképesek.Bár azzal is lehet jót ütni:lick: Esetleg titán...

#366
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Én az ilyet általában egy méretes rugással szoktam lerendezni. Sípnak megvan a hátránya, hogy mire elõkaparod, már a bokádon van a kutya vagy lenyeled a sípot egy zökkenõnél :)
Félreértés ne essék, nem vagyok szaditsa állatkínzó. Nekem is van 3 németjuhászom és nagyon szeretem õket, de ha meg kell védeni magam, akkor ezt a módszert alkalmazom. Eddig hatásos volt...


Kéne CCvsDh topik.
Ha már ilyen van.
Ott lehetne mégjobban anyázni..
Van több CC-s haverom de ha beugat egy akkor egy nagy rugás meg vascsõ és kész;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#367
Ati001

Ati001

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 hozzászólás
Én az ilyet általában egy méretes rugással szoktam lerendezni. Sípnak megvan a hátránya, hogy mire elõkaparod, már a bokádon van a kutya vagy lenyeled a sípot egy zökkenõnél :)
Félreértés ne essék, nem vagyok szaditsa állatkínzó. Nekem is van 3 németjuhászom és nagyon szeretem õket, de ha meg kell védeni magam, akkor ezt a módszert alkalmazom. Eddig hatásos volt...

#368
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
nekem van olyan:)
Vadászboltban lehet kapni. Én kutyariasztó címszó altatt vetem.:D

#369
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
vadsíp!
vadaszbolt es hasonlo testvreiben
de akar google is segithet

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#370
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
nem ami a szarvasokat riasztja el és autórwa kell rakni :D
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#371
adam224

adam224

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hi
Elegem van abból ,hogy ne tudok nyugodtan biciklizni mert van pár hülye és nem köti meg a kutyáját.És akkor következik ez::chase: Hallotam valamiféle sípról ami elkergeti a kutyákat.
Nem tudja valaki hol lehet ezt megvenni?

Kösz