Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Teleszkópok - általános eszmecsere

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
16970 hozzászólás a témában

#16961
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
german: hol is hallottad?  ;)
üdv: grrr

#16962
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
major,
sehol ! esetleg egyedileg behozott darabokat ki lehet fogni, de én ilyet még nem láttam. hallottam olyat, hogy a Magura forgalmazó Mali-nál nem is tudják, hogy ilyen telók vannak.


#16963
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
??? ??? ??? Hol lehet nálunk, itt kishazánkban Rond/Magura telókat kapni?
(Remélem még nem untok, és valamikor válasz is jön!  :))

#16964
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Az lenne a kérdésem, hogy az a tárcsafék szabvány ami most is van mikor teredt el? (98,99,00,01???) És hogy a régebbi telókon lévõ bigyókra hogy lhet felfogatni sz újabb tárcsákat???

#16965
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Garancia: Említettem, hogy kezdõ vagyok a szeren.
Szétnéztem a piacon, de ami "ennyit tud", márkásabb névvel sokkal drágább. Bár lehet, hogy én voltam túl szûk látókörû.
Mellesleg nekem ez konkrétan 57000HUF-ba került újonnan garanciával.
Továbbá lehet, hogy butaság, de én motorkerékpár teleszkópokból indultam ki, és az ott összegyûjtött tapasztalatom alapján mérlegeltem. Tudom, hogy nem 1 kategória a két dolog, de abban meglehetõsen otthon vagyok,
tehét némi elképzelésem van (volt), hogy mit várjak egy gátlótól, még ha "csak" egy biciklibe kell is.
Ettõl függõen minden építõ kritikát elfogadok.

Baliba szólt, de minek    :)

#16966
Garancia

Garancia

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
baliba: Szerintem 65000HUF-ért lehetett volna már márkásabbat venni.

#16967
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Most néztema neten InSync telót.Echo nevû 80-at mozog,nyílt olajfürdõs,
Tud valaki árat róla?

#16968
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Helló!

AZért a 65000 pénzt szerintem nem mindenki engetheti meg magának(pl jómagam), így tudom ajánlani a Suntour DC7600-at, dupla vállas királyul csillapít, jól néz ki és csak 20000 pénz.
Lehet, hogy nem a legjobb, de nekem teljesen megfelel, bár még csak két hete nyomom a kerózást.
Kislust

#16969
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hali!
Bár a tudatlanság szennyes árkában négykézláb botorkálok, és iszonyatosan kezdõ vagyok ezen a szinten, a Zemplén 50-en megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy kéne 1 teló a merev villám helyett. Baráti jótanácsra hagyatkozva bevásároltam 1 sr-Suntour ULR-t. (nyílt olajfürdõ+rugó az egyik szárban, elasztomer a másikban; 80mm-es). Állítható olaj csillapítás + mindkét oldalt elõfeszítés.
Mint ahogy fent vázoltam most kezdtem ezen sportot, nincs túl nagy tapasztalatom, de az eddigi eredmények nagyon biztatóak. Kb-200Km-t tekertem (sajna csak itt az alföldön) de eddig csak pozitív a megitélés. Kicsit keménynek tûnik, de a használat során folyamatosan puhul. A legközelebbi hegyi túrán keményen letesztelem, és ha érdekel valakit közzéteszem tapasznyalataim.
ps:A súlya papiron 1500g (valóságban 1690g) és kb 65000HUF

#16970
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Lenne 1 kérdésem! Holl lehet jól velatív olcsón mûködõ telót kapni! Valami Z1, Z2, esetleg Z3-ra gondoltam, vagy HI-5-re, vagy ilyesmik! A lényeg, hogy 100 körül mozogjon legyen benne valami scsillapítás (jó lenne nyílt olaj) és hogy ne mennyen még szét az 1. kövön!

#16971
Bikemag

Bikemag

    házigazda

  • globális moderátor
  • 420 hozzászólás
Régi hozzászólások