Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fox

- - - - -

  • Please log in to reply
2442 replies to this topic

#2421
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

OMG

Sok szerencset az elethez Unit...
:-X



Oké, belátom hibáztam, hogy ide írtam. Ez Magyarország :-(

#2422
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts

Nem kell nagyon messze menni, ha csak 36 telót akarsz venni, mert egy srác foglalkozik Fox telók eladásával.
http://xshop.rulz.hu/


Kar hogy nevetseges aron nyomja.
"Nagyker aron"... naja. Barmikor hozok olcsobban, ahogy Iljics is :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2423
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts

Esetleg majd akkor, ha a forgalmazóhoz megérkeznek a 2005-ös termékek (amiket Bp-tõl 250Km-re már karácsonykor lehetett kapni) és felkínálja azt tesztelésre...
(de miért is adna valaki méregdrága Fox rugózó egységeket tesztelésre amikor a használt/szétszedett alkatrészeket nem lehet jópénzért eladni és akkor nem lesz meg a 300%-os haszon.)
Ha tehetném a Hajdúba járnék dollárt váltani, tetszik az 500-1000forintos árfolyam...

:doghouse:
A PSQ Kft., aki a Santa Cruz magyarországi forgalmazója már forgalmazza a Fox 36 telót és a Fox DHX rugóstagot 2005 eleje óta, sõt a DHX rugóstagot már a múlt év végétõl, igaz csak Santa Cruz vázaikhoz. Az árlistán megtalálható a 36 teló ára.
Címe: www.psq.hu
Nem kell nagyon messze menni, ha csak 36 telót akarsz venni, mert egy srác foglalkozik Fox telók eladásával.
http://xshop.rulz.hu/
Meg most említette Iljics is, hogy tud hozni, szóval nem beszerezhetetlen és gyorsan meg is tudja mind a két ember hozni.

;)
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2424
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
OMG

Sok szerencset az elethez Unit...
:-X
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#2425
vendég_unit_*

vendég_unit_*
  • vendég

Esetleg majd akkor, ha a forgalmazóhoz megérkeznek a 2005-ös termékek (amiket Bp-tõl 250Km-re már karácsonykor lehetett kapni) és felkínálja azt tesztelésre...
(de miért is adna valaki méregdrága Fox rugózó egységeket tesztelésre amikor a használt/szétszedett alkatrészeket nem lehet jópénzért eladni és akkor nem lesz meg a 300%-os haszon.)
Ha tehetném a Hajdúba járnék dollárt váltani, tetszik az 500-1000forintos árfolyam...


Te nagyon-nagyon tudatlan gyerek vagy, már bocsánat. Menjél le inkább bicajozni az udvarba!

Iljics: a garanciát hogyan kezeled? Komolyan érdekel!

#2426
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
SPAM: Én egész biztosan hozok Neked 1000 euro alatt 36-ot ! (Mert kb. 1200-ért hozok DH40-et ! ;) ) De k.rva drága így is, az igaz.

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2427
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts
Én nem tartom lehetetlennek, hogy legyen ilyen 36 teló idén az országban!
Egy embert ismerek, aki 36 telót akar venni és DHX rugóstagot és nem is miller.
:doghouse:
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2428
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
énis kölcsönadom az ötödik emeletet, ha kell ilyen célra.

ontopic: én is 36-ot szeretnék. rc-t. csak egy baj van vele. 999 euro. az elég sok pénz..... szóval elképzelhetetlennek tartom, hogy az idén lesz valakinek ilyen az országban. (egyenlõre, mert a miller arcok általában dh vagy cc vonalon nyomulnak)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2429
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Negatív.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2430
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
azt meg majd én :D
DNM tagokról tapasztalat? 160-as vmi kéne,de nemtom mi legyen :-/

#2431
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Vázat is adj hozzá;)
De ezt én is támogatom mint a nagy tárcsafék teszt.
Foy tagból pl visszamenõleg is baromi sok van itthon.
Manitou nekik is van DHX-et is használnak szóval szerintem akadály nincs.
Még egy 5th element kéne;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2432
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Azért szerintem a DHX-et nem szednék szét a srácok... ;)

De egy rugóstag összehasonlító cikk jó lenne, egy Swinger-t itt helyben felajánlok (csak aztán majd egyben is kérem vissza ;) )!

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#2433
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts

És bármiféle Fox teleszkóp terén kinek van tapasztalata?
Rugóstagok terén a Fox Vanilla sorozatból 2 rugóstaghoz volt szerencsém eddig, az RX-hez és az RC-hez. Elég jó kis tagok és bírják a nyúzást, kiváncsi vagyok, hogy a DHX mennyire übereli most a rugóstag piacon a konkurenciát.
Jorus! Nem akartok berakni a közeljövõben az újságba egy terjedelmesebb Fox teló és rugóstag cikket vagy tesztet? Nagyon örülnék, ha megvalósulna, de rajtam kívûl látom, hogy sok kolléga is.


Esetleg majd akkor, ha a forgalmazóhoz megérkeznek a 2005-ös termékek (amiket Bp-tõl 250Km-re már karácsonykor lehetett kapni) és felkínálja azt tesztelésre...
(de miért is adna valaki méregdrága Fox rugózó egységeket tesztelésre amikor a használt/szétszedett alkatrészeket nem lehet jópénzért eladni és akkor nem lesz meg a 300%-os haszon.)
Ha tehetném a Hajdúba járnék dollárt váltani, tetszik az 500-1000forintos árfolyam...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#2434
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Na szóval DHX.
Bár még csak egy hete nyúzom de ami rögtön feltûnt az a kidolgozás minõsége..
Szép, nagyon szép, nagyon jó súlyban van(700-as rugóval a 8.75-ös tag 1.1 valamennyi kiló, míg pl egy swinger 550-es rugóval lenne kb 1.6;))
Kapott ugye egy teflonozott becsúszót aminek az átmérõjét is megnövéltek, szóval simán a konkurencia szintjén van.
Az állítási lehetõségek hasonlóak mint a swingernál de itt a fõ mehanizus pár tekeréssel kiiktatható (pro pedal tekerentyû) és akkor kapsz egy felturbózott vanilla RC tagot amire bármikor pumpálhatsz kedved szerint de kompromisszummentes mozgás fogja jellemezni..
Gyárilag 150psi nyomáson van a kamra ami a manual szerint a legtöbb ridernek tökéletes, igazuk volt;)
Kell egy megfelelõ rugó és akkor hacsak nem akarsz durva letöréseket ugrálni hibátlan a gyári kamraméret.
A propedal nálam egyelõre ki van kapcsolva mert még szoknom kell a bringázást meg nem gyõzöm hangsúlyozni friss a tag.
Ha tekerni akarsz pogózásmentesen akkor belövöd a propedalt pár tekeréssel a megfelelõ szintre és kész.
Ami mindenképp pozitívum hogy szebben mozog mint egy RC valahogy olyan marzo érzés (888, monster;))végig finoman mozog de mégsem koppan fel soha mert progresszív az út.
Szerintem DH-ra most ez az egyik legjobb, ha nem a legjobb tag a piacon..
Majd ráugrik egy titán rugó és akkor lejön párszáz gramm és verhetetlen lesz.
Arról hogy mennyire tartós még nem tudok nyilatkozni mert egy hete van meg de kint sem nagyon panaszkodtak rá pedig ott már pár hónapja forgalomban van.
És ezt venném a swinger helyett az tuti.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2435
jockystone

jockystone

    vendég

  • fórumtag
  • 171 posts
És bármiféle Fox teleszkóp terén kinek van tapasztalata?
Rugóstagok terén a Fox Vanilla sorozatból 2 rugóstaghoz volt szerencsém eddig, az RX-hez és az RC-hez. Elég jó kis tagok és bírják a nyúzást, kiváncsi vagyok, hogy a DHX mennyire übereli most a rugóstag piacon a konkurenciát.
Jorus! Nem akartok berakni a közeljövõben az újságba egy terjedelmesebb Fox teló és rugóstag cikket vagy tesztet? Nagyon örülnék, ha megvalósulna, de rajtam kívûl látom, hogy sok kolléga is.
:scared: Jó munkás emberek szövetsége :scared:
:cheers:
:doghouse:

#2436
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Ide írd és minél gyorsabban, kiváncsiak vagyunk, ha van rá lehetõséged a 6way-jel hasonlítsd össze egy kis bekezdésben.

#2437
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Mondjuk Fox villából nincs sok de rugóstagból nagyon sok van szóval hajrá.
Este még összerittyentek egy pár soros beszámolót a DHX 5.0-ról.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2438
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
2 hét próbaidõ. :) Ha van igény, marad.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2439
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

még jó, hogy nincs telós és rugóstagos topic...


Ha van marzo meg RS miért ne lehetne Fox?
De értem miért kérdezted de maga a topic szerintem jó ötlet.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#2440
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Na végre van Fox topic.
DHX meg nem sok embernek van úgyhogy túl sok tapasztalatot ne várj;)
36 meg senkinek sincs.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.