Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tárcsafékek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
6196 hozzászólás a témában

#41
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az LX enyim. :) VV-nek Hayes valami van szerintem.


szerintem osszuk be hogy ki mit szeret és csak azt vesz ezután és vérig állítja hogy annál nincs jobb. vole te kapod a hopot, vv-é az lx, ki vállalja az avidot?

:rolleyes:


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#42
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Mi történt ? :cry:

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#43
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
helyedben nem vállalnám ;)

#44
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

A Hope team pedig mas kerdes, egyreszt mindent eladnak, masreszt minden szart megvesznek jo dragan ;)


Például a Hope fékeket ! ;)

Én a Hayes Mag-ot vállalom ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#45
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
hmmm erre nem is gondoltam :)

#46
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Az Avid Kala -e, ez egyertelmu :) :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#47
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
vole: én még új vagyok a fórumon, de azt hallottam, hogy neked nagy tapasztalatod van mert valamikor régen kerékpároztál. tudnál nekem tapaszatalatot mondani a hope (nem tudom jól írtam-e) tárcsafékrõl összehasonlítva például az avid bovdenes tárcsafékkel?

szerintem osszuk be hogy ki mit szeret és csak azt vesz ezután és vérig állítja hogy annál nincs jobb. vole te kapod a hopot, vv-é az lx, ki vállalja az avidot?

:rolleyes:

#48
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Volt szarul is beállítva de azon hamar segítettem, be lett jól állítva, úgy hogy nem sípolt mint egy vonat viszont nem fogott.
Sajnos nekem ez a tapasztalatom, de én itt lezárom!:)


A hulye hozzaszolasaitok miatt mar a multkor elgondolkodtam rajta, hogy inkabb Saint -et veszek Mono4 helyett, de szeritnem mindkettot kiprobalom, mert eddig az en tapasztalataim jok voltak.

Iljics, a Minim nem azert egett szet, mert szar volt, hanem azert mert nem arra valo amire hasznaltam. Aztan ingyen kicsereltek, es a 205 -os tarcsaval a regi Mini hibatlan volt Schladmingban es Saalbachban is. Ahoz kepest hogy egy cc fek. Na mindegy.

A Hope team pedig mas kerdes, egyreszt mindent eladnak, masreszt minden szart megvesznek jo dragan ;)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#49
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ja, az autoknal merevebb. De nagyobb ero is hat rajuk. Ha gondolod egyszer rakd be a tenyered a pofak koze, a tarcsa helyere es kerj meg valaki, hogy taposson bele a fekbe. Aztan baratkozz meg a gondolattal, hogy tobbe azt a kezed nem hasznalod :)

És így hogyhogy nem húzza el a tárcsát mert én is erre gondoltam amit mondtatok de kocsiknál más mert ott a tárcsa lényegesen merevebb és vastagabb is

Amúgy kösz a felvilágosítást:)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#50
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Lehet hogy akkor veluk van a hiba ;)
Amikor hozzam elhoztad, mar szarul volt szetkopva a pofa ( aminek mellesleg egy-ket evet kellett volna birnia ), szoval ha szarul allitjak be, akkor egyik fek sem fog. Biztos csak a Pm -hez ertenek, mert azt nem nagyon lehet elcseszni :)


Volt szarul is beállítva de azon hamar segítettem, be lett jól állítva, úgy hogy nem sípolt mint egy vonat viszont nem fogott.
Sajnos nekem ez a tapasztalatom, de én itt lezárom!:)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#51
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
A Hajtás-Pajtás Hope Team miért adta el az összes Hope-ot 1 szezon után ? ;)

A Minid meg mintha szétégett volna a 140-es tárcsával, nem ? (legalábbis a pletyik szerint) ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#52
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

megbízható féknek ott az avid


lépjünk már túl ezen...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#53
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

aha, és még mielõtt kukacoskodnál egyik fékem sem én állítgattam hanem kétféle bolt, és te;)


Lehet hogy akkor veluk van a hiba ;)
Amikor hozzam elhoztad, mar szarul volt szetkopva a pofa ( aminek mellesleg egy-ket evet kellett volna birnia ), szoval ha szarul allitjak be, akkor egyik fek sem fog. Biztos csak a Pm -hez ertenek, mert azt nem nagyon lehet elcseszni :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#54
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Fekpofat tudsz mar cserelni? ;)



aha, és még mielõtt kukacoskodnál egyik fékem sem én állítgattam hanem kétféle bolt, és te;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#55
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás

Nem tudom, de az hogy két pár 6ti és egy Mono4 is ugyanolyan volt..
Nekem ez már elég indok ahoz hogy nem ismerjem el megbízható jó féknek a hope-okat.


Fekpofat tudsz mar cserelni? ;)


"megbízható féknek ott az avid"

Amelyik melegedes hatasara ereszti az olajat, vagy a bovdenes? :)
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#56
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
megbízható féknek ott az avid

#57
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Nem tudom, de az hogy két pár 6ti és egy Mono4 is ugyanolyan volt..
Nekem ez már elég indok ahoz hogy nem ismerjem el megbízható jó féknek a hope-okat.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#58
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Erdekes. Nekem teljesen jo volt a 6 Ti, nalad nem mukodott. Nekem jo volt a Mini, neked a Mono4 is szar. Nem lehet hogy veled van a baj? ;)
( Az enduro 4 -is jo volt, Hope -al soha nem volt bajom )
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#59
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én nem szarozom többet a Hope-ot, de öt hope fék után nem vennék soha többé, és aki a véleményem kérdezi azt megpróbálom lebeszélni róla..
Ez van..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#60
latnat

latnat

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Ugyanis az uszo feknyerges fekeknel ( GustavM ) csak az egyik oldalon van dugattyu, a masik fix. A ket dugattyu hozzanyomja a pofat a tarcsahoz, aztan ahogy no az ero, nem a tarcsa mozdul el, hanem a feknyereg.


És így hogyhogy nem húzza el a tárcsát mert én is erre gondoltam amit mondtatok de kocsiknál más mert ott a tárcsa lényegesen merevebb és vastagabb is

Amúgy kösz a felvilágosítást:)
Csak a hülyék tartanak rendet...
a zsenik átlátják a káoszt