Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Specialized

- - - - -

  • Please log in to reply
6564 replies to this topic

#41
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,873 posts

Rajtam kívül mindenki szerint megér egy közel 6éves,V-fékszemes aluváz 65ezret???

 

 

szerinted mennyit ér?


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#42
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 posts
  • LocationMecsek

Sziasztok, megkaptam az infót váltópapucs nincs hozzá , az a szürke egy szigszalag a papucs csavarját tartja.

Szóval akkor sok érte? Mennyi lenne a reális? Bár mindegy is úgysem adják ide.

 

Van a konuszbike honlapján a korábbi termékek között egy 2010-es váz azt is 65-ért vitték el. Az jobban tetszett volna. Az még márciusban elkelt  Belegondolva biztos meg van az oka hogy ez még itt van.

Az volt az én vázam.

Az is úgy volt új hogy inkább új bringából bontott. Meg új vázhoz adnak kormánycsapágyat meg váltótartót, ennél a váznál meg full integrált és abból is egy ritka méret ami nem volt olcsó.

Nagyon szerettem, igazi mászó gép volt, de rabul ejtett a fully  :)

2013.07.14._-_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



#43
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Sziasztok, megkaptam az infót váltópapucs nincs hozzá , az a szürke egy szigszalag a papucs csavarját tartja.

Szóval akkor sok érte? Mennyi lenne a reális? Bár mindegy is úgysem adják ide.

 

Van a konuszbike honlapján a korábbi termékek között egy 2010-es váz azt is 65-ért vitték el. Az jobban tetszett volna. Az még márciusban elkelt  Belegondolva biztos meg van az oka hogy ez még itt van.

 



#44
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

Rajtam kívül mindenki szerint megér egy közel 6éves,V-fékszemes aluváz 65ezret???

nem


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#45
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Rajtam kívül mindenki szerint megér egy közel 6éves,V-fékszemes aluváz 65ezret???



#46
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Köszi a z infót! Akkor teló csere ha megvenném a vázat. Írtam nekik, kíváncsi leszek kapok e képet,

Van most az aprón is egy jónak tűnő váz csak kár hogy 18"

 



#47
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Megkaptam a bolttól a képeket és fura módon a 6 képből egyiken sem látszik a váltó felőli oldal ahol szürke foltot láttuk.

Viszont ha jól tudom ennek a váznak 19"-os mértben a fejcsöve 140mm hosszú. egy normál fejcsapágy ugye ki vesz min. 20mm-ert(de lehet keveset írok) így járok 160mm-nél és még a stucnit kellene raknom valahová, 180mm es villanyaknál. Vagy akkor cserélhetek telót is.  Ezt kell mérlegelnem, hogy ennyit megér e.

Megnéztem én is a képeket, érdekes mert belülről is látszik a szürkeség, kérj konkrétan arról a részről képet. Megmértem, 165mm Ritchey WCS komány csapival a magasság.



#48
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Megkaptam a bolttól a képeket és fura módon a 6 képből egyiken sem látszik a váltó felőli oldal ahol szürke foltot láttuk.

Viszont ha jól tudom ennek a váznak 19"-os mértben a fejcsöve 140mm hosszú. egy normál fejcsapágy ugye ki vesz min. 20mm-ert(de lehet keveset írok) így járok 160mm-nél és még a stucnit kellene raknom valahová, 180mm es villanyaknál. Vagy akkor cserélhetek telót is.  Ezt kell mérlegelnem, hogy ennyit megér e.


Edited by serpent, 2013. October 27. - 19:50.


#49
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Sajnos elég messze van.Képeket már kértem, csak még nem kaptam :)

Nyáron kinéztem náluk egy carbon országúti vázat, készségesek voltak a távolság miatt egy sport társsal elküldte versenyre, a képeken egy valami nem látszott a vázcsőből kiszakadtak a kulacstartó szemek és nagyon gány módon ragasztottak bele két M6-os behúzós szegecset, felhívtam a kontakt embert aki állította ő csak áttakarította a vázat és nem tűnt fel neki a javított rész, én így elálltam a vásárlástól, egy darabig fent volt még a hirdetés, de nem jelent meg kép a ,,javított" részről és a leírásban sem szerepelt...

Szóval figyelmesen nézd-nézesd meg a vázat, amúgy normál fejcsapágyat fogad, nekem 2009-es van ebből még az is az utána változtattak.


Edited by gaboca1, 2013. October 27. - 09:36.


#50
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Sajnos elég messze van.Képeket már kértem, csak még nem kaptam :)

Kérj meg valakit a pécsi topikból, hogy nézze meg neked. ;)


-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#51
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Sajnos elég messze van.Képeket már kértem, csak még nem kaptam :)



#52
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,873 posts

ránézésre hagyományos a-head. a papucs előtt szerintem valami csomagolóanyag/ragasztószalag darab van. a tárcsafékkonzol pedig síkba van marva. (ha gyárilag nem így lenne, az nagy fekete pont a specializednek..) mért nem kérsz az eladótól jobb, nagyobb felbontású képeket? személyesen messze van megnézni?


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#53
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

ja bocsi ez tényleg lemaradt:

http://www.konuszbik...-m5-2008-19-vaz



#54
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,873 posts

hol nézitek a képeket?


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#55
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Szia! Köszi a gyors választ a váltó tartó fület meg azt a szürke foltot én is néztem. Viszont a tárcsafék szem kopását nem figyeltem.

Azt viszont nem nagyon találtam meg,csak a neten fellehető képeket próbáltam nézni sima A-head-es vagy félintegrált csapágyat fogad? Sajnos a villanyakam csak 180mm hosszú



#56
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Sziasztok!

 

Véleményeteket szertném kérni egy új 2008-as Specialized S-Works M5 vázról. Érdemes megvenni? 65eFt lenne.

Vagy hasonló árért van esetleg jobbnak tartott váz?

Jobb vázat nem nagyon találsz, de a kép alapján mintha lett volna már rajta tárcsafék, nincs váltótartó fül és mi lehet az a szürkeség a papucs előtt...?



#57
serpent

serpent

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
  • LocationS.udvari

Sziasztok!

 

Véleményeteket szertném kérni egy új 2008-as Specialized S-Works M5 vázról. Érdemes megvenni? 65eFt lenne.

Vagy hasonló árért van esetleg jobbnak tartott váz?

 

 



#58
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts
ha bemész a forgalmazóhoz mint "mezitlábas" kereskedõ, akkor kb 13,6 %. ez így megnyugtatja a lelked ?
ha meg úgysem tudsz ott vásárolni, akkor nem mindegy ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#59
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
  • Köszönöm. Amúgy Pest vonzáskörzete, Csepel-sziget. Nagykerben kb. mennyivel olcsóbbak a cuccok? Tudom, hogy én nem mehetek be és vásárolgathatok csak úgy. De érdekelne, hogy mennyit tesznek rá.

semmi közünk hozzá, ennyike.

#60
zooki14

zooki14

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
Köszönöm. Amúgy Pest vonzáskörzete, Csepel-sziget. Nagykerben kb. mennyivel olcsóbbak a cuccok? Tudom, hogy én nem mehetek be és vásárolgathatok csak úgy. De érdekelne, hogy mennyit tesznek rá.