Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Specialized

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6564 hozzászólás a témában

#1
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

https://kerekvar.hu/specialized

De híreim szerint a Specire is rányomja bélyegét az egész bringaiparra/mindenre jellemző döghalál. Alig kapni vmit, arra is várni kell.

De kérdezz rá mindenképp, ne nekem higgy!


  • zscs kedveli ezt
Marci

#2
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.299 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Ha Specialized bringa / váz (MTB) vásárlás kapcsán érdeklődnék, itthon melyik boltot lenne érdemes megkeresnem?

Köszi!



#3
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

https://media.specia...game/index.html


Hat ez mint
Retrofan
Kocka
Bringasnak

Telitalalat volt :D

#4
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

https://media.specia...game/index.html

 


  • arn kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#5
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Ez szép lett, eltűnt a III. Richárdot idéző púpos felső cső, tetszik!

 

 

http://bikeboard.at/...B-2017-th225486



#6
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Ügyes kis filmecske4

 

https://www.youtube....=em-subs_digest



#7
Xtslider76

Xtslider76

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Üdv!
Egy kis segítséget kérnék a hozzaértőktől.
Egy 2011-es Specialized Epic Elite Braines alu bringám volt. Behalt a csillapítás és kb egy hétig így gurulgattam vele itt a városban,terepre nem mentem. A rugózás működött,de csillapítás nem volt. Aztán kaptam egy másik tagot. 187 mm helyett ez 190-es szerintem ez se probléma. Gond nélkül belement,de 2 hét múlva eltört a láncvillám az első váltó alatt... Csak elfáradt? Vagy ok-okozati összefüggés valamivel?
4 éves váz,de gari ugyebár csak az első tulajnak jár...szóval csak kíváncsi vagyok mi lehetett a gond. Amúgy a vázon semmi sérülés nem volt.

#8
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

2009 töl visszafelé már nem dobja ki a modelleket, az angol nyelvű oldalon  megtaláltam a vázat, de nincs feltöltve a geo táblázat..


Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#9
Papszi

Papszi

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás

http://www.specializ...support/archive

 

Kiválasztod az évjáratot, ill. a típust, és az adatok között megtalálod a geo táblát is.

 

Sziasztok

 

Régi Demo 9 et tervezek venni, viszont nem találtam hozzá méret táblázatot, ebben kéne egy kis segítség, hátha valakinek megvan gépen vagy tudja hogy hol lelhető fel.

Vagy ha van eladó Demo 9 váz, azt se titkoljátok el, küldjetek egy privátot.

 

Köszönöm Előre is

 

 

Üdv Krissz



#10
krokodilus

krokodilus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 303 hozzászólás

Sziasztok

 

Régi Demo 9 et tervezek venni, viszont nem találtam hozzá méret táblázatot, ebben kéne egy kis segítség, hátha valakinek megvan gépen vagy tudja hogy hol lelhető fel.

Vagy ha van eladó Demo 9 váz, azt se titkoljátok el, küldjetek egy privátot.

 

Köszönöm Előre is

 

 

Üdv Krissz


Marzocchi Bomber 66 RC2 ETA
Avid Code-ot mindenkinek!:dance2:
:chomik:BIKELAND:chomik:


#11
bus.norbi

bus.norbi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
  • LocationBudapest
Üdv! Ha elsösorban városi és hegyi használatra (gondolok itt a tereptárgyak megmászására, trükközgetésre, freeride-ra, illetve szimpla hegyi tekerésre), de néha 10-20 km-es vegyes terepadottságú, nyugis tempójú bringázáshoz szeretnék egy megfelelö gépet, akkor a Specialized P Street 2 modell megfelelö lehet a számomra szerintetek? Tudom, hogy kompromisszumigényes a dolog, mert nem "hosszú" utakra lett tervezve, de a nyeregmagasságot növelve egy ilyen útra alkalmassá tehetö? Gondolok itt egy hónapban egy-két ilyen kiruccanásra, mondjuk Fótról Dunakeszire a dunapartra. A bicikli nem tanulóbringának kéne, tehát rendeltetésszerü használata során bírnia kéne az ugrabugrát a 90 kilómmal. Ha valakinek van bármilyen tapasztalata a P 2-vel kapcsolatban, szívesen meghallgatom. Eléggé megtetszett a specifikációja alapján, illetve elsö ránézésre is ezt be kell vallanom. Az ára is elég korrekt, olyan 193 rugó. Róla lenne szó: http://www.specializ...t-2#tech-design és elöre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol egy pár szóval. Ui.: mindenféle képpen hardtail modellt szeretnék vásárolni.

#12
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

mongyuk rajta ülve nem tűnt rövidnek az m-s műanyag camber :)

M-est tudnék,de 184-hez kicsi :(



#13
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Azt én is néztem,hogy a táblázatból lehetetlen kiokoskodni

mongyuk rajta ülve nem tűnt rövidnek az m-s műanyag camber :)


Bikertigger módosította - 2014. január 22. - 12:37

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

fsr valamivel hosszabb. horizontal tt-ben elég jelentős a különbség, annyit nem okoz a 2 cent + villamagasság. az actual tt hosszból lehetne látni, de az évek óta el van baszva az fsr táblájában.(ha csak fel vn cserélve a 2 sor, akkor is jelentős a különbség)

.

Azt én is néztem,hogy a táblázatból lehetetlen kiokoskodni



#15
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Valóban,meg pár mm és tizedfok.Az áruk és a felszereltségük ugyanaz,kivéve hogy a Stumpy-ban jóval komolyabb a villa.Comp-nál.

fsr valamivel hosszabb. horizontal tt-ben elég jelentős a különbség, annyit nem okoz a 2 cent + villamagasság. az actual tt hosszból lehetne látni, de az évek óta el van baszva az fsr táblájában.(ha csak fel vn cserélve a 2 sor, akkor is jelentős a különbség)

.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

2 centi

az apróságokhoz meg álmos

Valóban,meg pár mm és tizedfok.Az áruk és a felszereltségük ugyanaz,kivéve hogy a Stumpy-ban jóval komolyabb a villa.Comp-nál.



#17
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

A Camber és a Stumpy fsr között VALÓJÁBAN mi a különbség az 1centi rugóúton kívül??

2 centi

az apróságokhoz meg álmos vagyok :)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#18
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

A Camber és a Stumpy fsr között VALÓJÁBAN mi a különbség az 1centi rugóúton kívül??



#19
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Megnéztem pár árat és lehet tippelni,hogy hol a legdrágábbak a bringák...  :(


arpi07 módosította - 2014. január 20. - 22:55


#20
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

alul a sitemap mellett a régióra kattintva át tudod állítani a helyet, amit megjegyez.

Köszi.Ha már itt vagyunk:nem kedvencem sem a márka,sem a szín,de ez rendben van

Specialized_Epic_S-Works_Carbon_World_Cu


arpi07 módosította - 2014. január 20. - 22:33