Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bakony-Balaton riders

- - - - -

  • Please log in to reply
11267 replies to this topic

#21
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,297 posts
szevasz Jankó:) bár én nem tartozom az igazán "régiek" közé, meg már jó rég el is hagytam Veszprémet, azért lejelentem: Pécs környékén tekergek, jelenleg egy Kona Coiler nyergében.
a többiekrõl egyébként semmit sem tudok.. mintha Dózer osztrákiában dolgozna, de ennyi.

#22
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Hû, de mekkora csend van itt! Az ember kihagy pár zûrös esztendõt, visszanéz, aztán meg mintha ciánoztak volna...:-) Hol vagytok régiek?
A Bakony-Balaton Bikers topik meg Bakony-Balaton riders-é avanzsált? Mi lett ez eredetivel? Beolvadt?

No valójában arról van szó, hogy brutális túlsúllyal és nulla erõnléttel vissza kellene térnem valamilyen szinten az íjtól a bringához. A kisfiam már kezdi megérezni a monti ízét, és volna mit megmutatnom neki...

#23
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts

2013. július 20. szombat Gázló!


Naptárba felírva! Ha esik, ha fúj, ott leszünk!! :)
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#24
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
  • LocationVeszprém
2013. július 20. szombat Gázló!
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#25
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts
Lányok Fiuk! Az Aldiban (itt) lehet kapni téli kamáslit, es hozzá egy vekony sisak alá valo sapkát. Az Aldi saját márkás Crane cucca. 13 Eurorol van leárazva 2 Eurora!!! Még van 2 db, talán holnap delutanig nem viszi el senki. En pénteken megyek haza, ha kell valakinek, szivesen megveszem es elviszem. En vettem egyet. Ennyit a bolondnak is megér, hát még nekem! :D

42-44-es méret.

#26
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,789 posts
Hétvégén tekerés?

#27
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts

Remélem te is tudsz jönni M.? Már úgyis bejártuk, bár mi visszafelé...


Szia!

Nem hangzik rosszul. És milyen tempóban, és távon gondolnád? Ha úgy mint a múltkor akkor semmi akadálya... :)

M.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#28
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Hy!
Akkor a következõ TT ami még bízom benne sokaknak kellemes lehet:

itt: Thury maratont
és itt: Thury Maratont 63MTB/33MTB/23MTB/Családi 12MTB | TTT

Kellemes piros útvonalas túra! :):D
Remélem te is tudsz jönni M.? Már úgyis bejártuk, bár mi visszafelé.....

A.


Ne lepõdj majd meg, ha mégsem az lesz az útvonal, mint ami a TTT honlapon van.


A sebesség mindent megold.

 


#29
Attilamerida

Attilamerida

    vendég

  • fórumtag
  • 25 posts
Hy!
Akkor a következõ TT ami még bízom benne sokaknak kellemes lehet:

itt: Thury maratont
és itt: Thury Maratont 63MTB/33MTB/23MTB/Családi 12MTB | TTT

Kellemes piros útvonalas túra! :):D
Remélem te is tudsz jönni M.? Már úgyis bejártuk, bár mi visszafelé.....

A.
Aki fékez veszít....

#30
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts

MuLTiKaPuTToR


Én jó lennék?


Szia!

Már hogy ne lennél jó..?? :) Megkeresem a számod, és hívlak majd!

M.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#31
Attilamerida

Attilamerida

    vendég

  • fórumtag
  • 25 posts
MuLTiKaPuTToR


Hy!

Már rég voltam itt.Volt közben ez az.
Meg 1 MÁTRA Maraton is.
Ahogy írtad: "Erre vállalkozó szellemû bringás akad..." Én jó lennék?
Úgyis rég voltam arra fele..

Majd adj jelet....
Aki fékez veszít....

#32
jakus79

jakus79

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Hú de rég voltam itt! Üdv!

Mostanában csak porosodik a bicó a sufniban :-(. Most is csak önzõ érdek vezérelt ide: nem tud valaki eladó gyerek biciklit? lehetõleg 12"os kellene oldalkerekekkel, kislányomnak (avatáromban lévõ gyerkõc, csak kicsit megnõtt már:)). Az újak közül itt Veszprémben a Kuszinál tûnik a legjobbnak ár érték arányban.
FELAHEGYRE! :scared:

#33
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 posts
Szia!

Sajnos nekem nem jó az idõpont, mindig közbejön valami. Ellenben 15-én kerül megrendezésre egy kellemes TT Kisgyónon. Erre vállalkozó szellemû bringás akadna? Link:
Kisgyón kerékpáros teljesítménytúrák 65MTB/30MTB | TTT

Veszprémbõl szállítást meg tudok oldani....

M.

U.i: Dózer téged láthatunk még idén itthon?
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#34
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,789 posts
Szeptember 03-tól szeptember 15-ig tartó idõszakban,
nem lenne kedve valakinek, valamikor letekerni a Gázló
bármelyik útvonalát?

#35
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts
Kösz mindenkinek. Már szombat este olvastam, amikor túl voltam a bringán. De így is betaláltam két jó helyre: malom völgy, Csákány hegy. Kéken fel, délrõl, nyugat felé le a kéken. Na az technikás volt. Nem is adta ki mindenhol :) De tetszett. Kösz mindenkinek még1x

#36
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts

Sziasztok!

Hétvégén Füred környékén tekerek montival. Tudtok ajánlani jó kis technikás fel és lefeléket (fõleg az utóbbi) :) Szép helyeket?
"Sándor-hegy, majd egy technikás lejtõ után a Koloska-völgy követ." ez a balaton bike fest leírásából való. De nem tudom belõni az hol is lehet, ahonnan beérkezik a völgybe az út.

Köszi

Tamas hegyet ajanlom. Fureden a barlang felett van. Egy szep kilato is talalhato ott. Onnan ha elindulsz E-K iranyba, akkor egy nagyon köves technikas fennsikra ersz, erdemes kiprobalni. Gyalog sem egyszeru. :) Ha technikas lejtöt akarsz, akkor onnan del fele menj. Masik hegy a közelben Csopak felett magasodo Csakany hegy. Ez annyira nem technikas, inkabb nagyon meredek csak. De ha a Csopaki Malom Csarda fele mesz le onnan, az eleg technikas is lesz. : D
Kilato ezen a hegyen is van, ha meg megvan, de nagyon rozoga. A kilatas viszont gyönyöru.

Harmadik ajanlatom Alsoörs felett levö Csere hegy itt egy kilato komplexum talalhato. Link a kilatorol. Innen ha jol emlekszem a kek jelzesen ha lemesz D-K iranyban, az tetszeni fog nagyon, ha technikazni akarsz es tudsz is. Ez a Nr.1. a környeken, ha technikas lejtöröl van szo. Fel a meredek murvas utat ajanlom a hegyre.

#37
emptytrash

emptytrash

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,789 posts

Sziasztok!

Hétvégén Füred környékén tekerek montival. Tudtok ajánlani jó kis technikás fel és lefeléket (fõleg az utóbbi) :) Szép helyeket?
"Sándor-hegy, majd egy technikás lejtõ után a Koloska-völgy követ." ez a balaton bike fest leírásából való. De nem tudom belõni az hol is lehet, ahonnan beérkezik a völgybe az út.

Köszi


Hello!

Hétvégén tervezem, hogy kitekerek terepre. Terveim szerint Almádiból indulva végigmegyek a "hegyeken" Füredig.
Ha érdekel a dolog jelezd, aztán megbeszéljük! Szombaton délután, vasárnap elvileg egész nap ráérek.

Figyelmeztetlek viszont, hogy se erõs, se technikás nem vagyok!
Viszont megmutatom merre menj és hogy hol várj meg a lejtõ alján vagy tetején! :D

#38
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts

Dózer csak nem ennyire rákaptál az igazi bajor sörre, hogy már haza sem jössz?? :)
Ha már itthon vagy, és lenne kedved a Bakonyi hegyeket koptatni írj! Szívesen csatlakozom!!

M.



Mostanaban nem fogok hazamenni, hosszabbra legalabbis nem. Na nem a sör miatt. :) Nem adnak szabit, melo van sok.
Koptatnam en a hegyeket, de szerintem elöbb fogok az Alpokban bicajozni, mint a Bakonyban. Pedig hejj de jo lenne a kedvenc helyeimen, a kedvenc, kedves haverjaimmal!
Es ami a legszörnyubb, iden nem is furödtem meg a Balatonban!

#39
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 posts
Sziasztok!

Hétvégén Füred környékén tekerek montival. Tudtok ajánlani jó kis technikás fel és lefeléket (fõleg az utóbbi) :) Szép helyeket?
"Sándor-hegy, majd egy technikás lejtõ után a Koloska-völgy követ." ez a balaton bike fest leírásából való. De nem tudom belõni az hol is lehet, ahonnan beérkezik a völgybe az út.

Köszi

#40
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
DNS! holnap 08.15-kor Herenden a "S"parkolónál-