Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vázak CC/FR/DH/4X - általános eszmecsere (archív #1)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
13292 hozzászólás a témában

#13281
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Kalaius:
Én nem mondtam, hogy erõsebb de szerintem nem gyengébb, mint a Mamba!
Dirtboy: kíbírja két gyereknek is van ideji polarx+mozo és azt mondják nagyon jó.  

#13282
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Ilyen gyíkságot! "A mozotól eltörik a vázam?" Mitõl törne el? Az a teló elõbb adja meg magát minthogy eltörje a PolarXet. Max kinyúlik a fejcsöve, ez megeshet. De már akkor se egészségesen használtad. Nekem 2k2es PolarXem van, benne egy DH2 : http://kep.tar.hu/zo.../pic1362138.jpg
Nem igazán törtem még el. Haveromnak PolarX+Mozo, õ se törte még el. Vannak akik szerint törik a PolarX, de ha eltöröd, veszél másikat. Nem véletlen népbicikli.

#13283
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Mi a véleményetek, tapasztalapok a magellan PolarX 2002 es változatáról??
Jó?
Erõs?
Ha egy mozo R500 ast teszek bele nem nyekken meg a váz?
dirtboy

#13284
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Boa alsócsöve oversized, a felsõcsõ meg olyan ropi hogy nemigaz. Szerintem azt még én is össze tudnám törni :)

#13285
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Vizuálisan tûnik erõsebbnek, az alsócsõ miatt, de ez nem jelent semmit. Azért olvasnék egy tesztet arról, hogy melyik váz hogy törik, mennyire erõs vagy valami... ::)

#13286
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Sztem a Boa az hulladékanyagból készül,vagy nemtom,de még a katalógusban is különböznek a Boa vázak pl a fejcsõnél,rondák is,télleg zérus tfékszem (bár ki rak egy ilyen vázra tárcsaféket?)no meg egy praktikus indok;ha vki autóval viszi néha a gépét,akkor ezt nem tudja felrakni a biciklitartóra a csövei miatt...Sztem érdemesebb vagy Cobrát,Mambát,Python-t venni(ha jól tudom,ezek a vázak full ugyanazok) vagy Magellan-t vagy Kona Scab-et.Vagy bármit,csak nem ezt.Egyszerûen nem éri meg az a kb 10ezer ft spórolás,nemtom honnan veszi tberci,h erõsebb...

#13287
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
A boa ba még az a rossz, hogy nincs rajta tárcsafékkonzol. De azért a Mamba 27 ezt meg most lehet kapni 16ért akcióba a Malinál! Ugyanolyan erõs vagy még erõsebb, mint a Mamba csak hát nem a legszebb!

#13288
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Zolle: ok!! -->nekem egy dolog nem jött rajta össze.. minek van rajta s-bend?? ... még meglátom!

tommmas

#13289
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
tamaska, én láttam, 1 fehérvári csávó vette meg, de már továbbatdta 1 másik pesti srácnak,de a telót megtartotta,de mostmár azt is eladja! 8) ;)

#13290
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
Boa: valami eszméletlen ronda váz, a kerékpározás megcsúfítása. Ha csak ennyi léd van akkor várj picit és vegyél új Mambát (bikemag -> ugrató bicaj) vagy egy használt akármit. Boát nem ajánlom.

#13291
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
hááát még én se láttam õket!! biztos vkinek a falára vannak kirakva!

MÁS:

mali boa véleményeket szeretnék.. mer most ugye 15900--> és ezért szerintem megéri,nem?

köfi

tommmas

#13292
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ez a gyonyoruseg miskolcon biztos, hogy nincs!
de GYONYORU!!!!!!

#13293
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hamár itt a folytatás, akkor egy kérdéssel kezdem:

elkeltek ezek a vázak?

http://www.hauser.hu...k/dual8_big.jpg

valamikor tavaly hoztak be 2 db-ot az országba, cakpakk 225ezerért adták. Látta õket valaki valahol?