Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eger & Bükk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2820 hozzászólás a témában

#21
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

kaptam kőcsön cimbitől acélt!! valami fudzsi, v. mi jó nehéz, de geo-ra bejön.

milyen széles az úré?

szombaton sherpa rallye pásten, vasnap család, de vmi beiktatható, alvásszünet helyett.

ami rossz hír, teló le fogja tenni a kanalat.



#22
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Nekem van,vmi Acor fele,31.8-as befogoval,meretre vagva! :D Hasznalt....Akkor visszatersz?!Csutortokon melo utan akarok megkeresni ollllyat,hogy Farkas kunyho!Terkepen van jelolve.Meg vasnapra van tervben Derko oda-vissza terepen...


Magellan-os

#23
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

kommbekk, gátzik.

felgumiztam ma bicót,holnap vmi lájt.

ugyanitt érdekelne, terpesztősebb hajlított kormán'.



#24
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

szemenszedett hazugság, nem bringázom, éjjen' a barátokköszt!

 



#25
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Halllóóóóó!

Savanya!Te meg titokban tekersz?!Alex mondta,hogy idén is nyomtatok már vmit?!

Sly!Mizujs veled?Rólad sem hallok rég?Remélem jól vagy?!Futás,bringa?

Térdeim jól vannak,nem porckopás szerintem!Bár hülye házidoki kapásból rávágta,mert azt is tudja,hogy bringázom!

 

halihó! jól vagyok, futok, tekerek, csak sajna a hegyekbe nem jutok el mostanában. talán július-augusztus... térdekkel óvatosan ;)



#26
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Halllóóóóó!

Savanya!Te meg titokban tekersz?!Alex mondta,hogy idén is nyomtatok már vmit?!

Sly!Mizujs veled?Rólad sem hallok rég?Remélem jól vagy?!Futás,bringa?

Térdeim jól vannak,nem porckopás szerintem!Bár hülye házidoki kapásból rávágta,mert azt is tudja,hogy bringázom!


Magellan-os

#27
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Vacakolnak térdek!Nem tudom,mi van! :-( Túlterhelés?Olyan sokat nem megyek,azt sem ész nélkül!Csak jól bemelegítve,vagyis nem kapok hirtelen bele a tekerésbe.


Louis módosította - 2014. április 24. - 22:19

Magellan-os

#28
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Sly!

Miskolc fölött,Fehérlő lápától indul a kék +,jártál már azon!K.rva jó!Csak kicsit messze van!Múlt héten voltam Miskolcon bringával terepen.Gondoltam úgy kevesebb lesz távban,mint aszfalton!Mert vagy 2 éve megdobtam Decathlon-t aszfalton Bogács-Zsérc-Völgyfő ház-Oldal-vgy-lillafüredi o.út-Lillaf.-Miskolc-Lilla Répás(de itt már éreztem,hogy sok lenne Egerig,így lementem Hór-vgy.-be)-Cserépfalu-Bogács-Noszvaj-Szomolya.

Végül terepen kb 40 km-rel lett rövidebb,117km.Noszvaj-Vasbánya tető-Török út-VFH-Hosszú vgy-Hór vgy-Hollóstető-Bükkszentkereszt-Fehérkő lápa-kék "+"-Miskolc.Hazafelé sárga bringás jelzés-Fehérkő lápa-Bükkszent-zöld bringás-piros bringás-Dorongos a bükki kéken(na ez szebb volt nekem,mint Nagymező!)-bükki kék Sügér vgy-ben(jó köves volt)-Hór vgy-Cserépfalu-Bogács és még kicsi turistaút haza.

Jó kis nap volt,bringáztam egy nagyot,voltak faszányos lejtők,meg hanyattesős emelkedők(csúcs az 29% volt),meg számomra új helyeken is jártam.

 

 

az sajna nekem nagyon kiesik Bélapátról, de majd egyszer csak megnézem. a kis fenssíkon sem bringáztam még, pedig arra is vannak jó kis helyek. a dorongosi rét szerintem a legszebb az egész bükkben, különösen ősszel.



#29
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Sly!

Miskolc fölött,Fehérlő lápától indul a kék +,jártál már azon!K.rva jó!Csak kicsit messze van!Múlt héten voltam Miskolcon bringával terepen.Gondoltam úgy kevesebb lesz távban,mint aszfalton!Mert vagy 2 éve megdobtam Decathlon-t aszfalton Bogács-Zsérc-Völgyfő ház-Oldal-vgy-lillafüredi o.út-Lillaf.-Miskolc-Lilla Répás(de itt már éreztem,hogy sok lenne Egerig,így lementem Hór-vgy.-be)-Cserépfalu-Bogács-Noszvaj-Szomolya.

Végül terepen kb 40 km-rel lett rövidebb,117km.Noszvaj-Vasbánya tető-Török út-VFH-Hosszú vgy-Hór vgy-Hollóstető-Bükkszentkereszt-Fehérkő lápa-kék "+"-Miskolc.Hazafelé sárga bringás jelzés-Fehérkő lápa-Bükkszent-zöld bringás-piros bringás-Dorongos a bükki kéken(na ez szebb volt nekem,mint Nagymező!)-bükki kék Sügér vgy-ben(jó köves volt)-Hór vgy-Cserépfalu-Bogács és még kicsi turistaút haza.

Jó kis nap volt,bringáztam egy nagyot,voltak faszányos lejtők,meg hanyattesős emelkedők(csúcs az 29% volt),meg számomra új helyeken is jártam.


Magellan-os

#30
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Köszönöm a segítséget, kipróbálom.

 

majd zsérc után lesz egy elágazás, ott akár elmehetsz jobbra is (balra felsőtárkány felé mész) a pazsag-völgyi erdészház felé, és ez az út is rávisz az eger-lillafüred országútra.



#31
Baranyas

Baranyas

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás

Köszönöm a segítséget, kipróbálom.



#32
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

A rossz utakhoz hozzászoktam,az mindenhol van.Én az alföldről érkezem, úgyhogy inkább a látnivalóra mennék .Az a kör tetszene,de a térképeken nem mindig jelölnek minden utat.Ahol én néztem ott konkrétan arra a szakaszra semmilyen utat nem mutat.

 pedig ott az út. bükkzsércről megy tovább. autós térképeken nincs rajta, mert erdészeti út, autóval csak engedéllyel járható.



#33
Baranyas

Baranyas

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás

A rossz utakhoz hozzászoktam,az mindenhol van.Én az alföldről érkezem, úgyhogy inkább a látnivalóra mennék .Az a kör tetszene,de a térképeken nem mindig jelölnek minden utat.Ahol én néztem ott konkrétan arra a szakaszra semmilyen utat nem mutat.



#34
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.Úgy néz ki,hogy a hétvégét a Bükkben töltöm és lesz egy kevés időm biciklizni is.Tudnátok-e egy max 80 km-es országútival is járható túrát javasolni? A kiinduló pont Cserépfalu.Előre is köszönöm.

 

 

attól függ, mennyire bánod ha szar az út. mert arrafelé elég botrány... én pl bogácson át gurulnék eger felé, aztán a 24-es úton a Mátra, vagy a 25-ösön Ózd felé. mondjuk én inkább köröket szoktam menni, nem tudom, Te hogy vagy vele. vagy pl át lehet gurulni Bükkzsérc felé felsőtárkányba, helyesebben a Lök-völgybe, majd nem balra tárkány, hanem jobbra Miskolc felé, Répáshután keresztül. ez nagyon jó minőségú szakasz. bár cserép meg a Lök-völgy között nem túl jó az út...



#35
Baranyas

Baranyas

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.Úgy néz ki,hogy a hétvégét a Bükkben töltöm és lesz egy kevés időm biciklizni is.Tudnátok-e egy max 80 km-es országútival is járható túrát javasolni? A kiinduló pont Cserépfalu.Előre is köszönöm.



#36
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

hajaj, fiatalból van a szép halott :-D

 



#37
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Óóóóó,te sztahanov! :D


Magellan-os

#38
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás

beszéltem alexel, valszeg nem mek, dolgozó van szo/vasnap is...

De ha belefér egy akármi bicikli, felkúszok E.



#39
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Szívás Maraton pályabejáráson voltatok Gaboca?!

 

Savanya!Adj vmi életjelet!Jössz hétvégén Hutára?Gyere má'he!Ne kelljen kérni! :P

Mondhatni, a középtáv jó részét bicajoztuk, kipróbáltam Tondach Cannondale bicaját, ez volt a fő cél részemről.



#40
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás

Szívás Maraton pályabejáráson voltatok Gaboca?!

 

Savanya!Adj vmi életjelet!Jössz hétvégén Hutára?Gyere má'he!Ne kelljen kérni! :P


Magellan-os