Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Eger & Bükk

- - - - -

  • Please log in to reply
2820 replies to this topic

#1
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts
Sziasztok! Julius 26-tol kb 1 hetet Szilvasvaradon leszek. Szivesen részt vennék közös tekeresekben a kornyeken. Montit viszek magammal, esetleg viszek slick gumit is, ha inkabb orszaguton mennénk.

#2
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Eeee!Dicsa' Savanya! :-) Mi szél hozott ide téged is?! :D


Magellan-os

#3
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

PINA! 

meg fészbúk!

 

csak, hogy a lista elejére kerüljön a topic, a pécsiek ide! után! :-D

 


  • _Alex_ likes this

#4
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Savanya!Jó lenne egyszer egy agyváltós tekergést lenyomni,kicsit deviantosan!De tényleg jó lenne tekerni egy közöset!

Mikiéknél meg jön nyáron a második bébi!Kezdődik minden elölről!-ahogy mondta! :-D

Vettem tegnap "új" vázt-e!Fully-t.Magellan Scutum pedig megy a falra!Még ragaszkodom hozzá! :-) Sok közös élmény!


Magellan-os

#5
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Az új erdőtörvény értelmében az ú.n. erdészeti feltáró utak is használhatóak kerékpározáskor!De hogy mely utak tartoznak ez alá pontosan,az jó kérdés!Talán ami nem vezet "Fokozottan védett terület"-en keresztül,az mind használható?

Vannak jó utak,szép helyek a Bükkben! :-)

Én ha tudok,segítek!


Edited by Louis, 2015. February 23. - 23:18.

  • _Alex_ likes this
Magellan-os

#6
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

aham.

Szerintem ami a hatályos jogszabályok alapján kerékpározható /terepen/, az nagyjából megtalálható mindegyik értelmesebb turistatérképen. A többi meg...hát..nem.



#7
ridebalaton

ridebalaton

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts

Sziasztok!

 

Tavaly készítettünk egy MTB-s útvonalajánlót a Balaton-felvidéken: www.ridebalaton.hu.

Idén a Bükkben és más hegységekben is szeretnénk megcsinálni ugyanezt.
 
Keresünk hozzá segítséget: helyi montisokat, akik ismerik a terepet, és segítenek az útvonalak kialakításában. (A Balaton-felvidéket hétvégente magunk fedeztük fel, fotóztuk végig, és egyeztettük le az egészet a nemzeti parkkal is.)
 
Felületes helyismeret, térképek, jelölt erdei bringautak adatai és egyéb infók alapján van saját javaslatunk is, de biztosan szükség lesz segítségre.
 
Itt írjatok, ha közreműködnétek: attila.gajdics@gmail.com.
Köszi!


#8
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Tegnap megvolt az első "nagyobb" tekercs az agyváltóval!Melóba és haza.Nem sok,40kilcsi.Fajín,bírni fogom,de most kondi nagyon a béka segge alatt van!Másfél hónapja nem tekertem!De Összekapom magam! :-)


Edited by Louis, 2015. February 12. - 23:11.

Magellan-os

#9
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

nemtom, még nem is olvastam róla. minnyá szétnézek!


  • _Alex_ likes this

#10
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Számolgattam:most 32 van elöl,18 agyváltón hátul.Ezzel még jobban ki lehet tekerni a noszvaji,Mátyus lovastanya partjait,mint a 22-15-tel,pedig az sem volt megerőltető!Utazó tempó most kb. 25-26 km/h körül van és még nem pörgetem szét magam!Éppen ezért szerezni/venni fogok rá 36-os lánctányért.Azzal még tudom mászni a meredek emelkedőket és végsebi is nagyobb lesz,nem olyan kávédarálós! :-D

Répásra nem jössz,Savanya?

 


Magellan-os

#11
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

jeszoké!

 

héttel jobban jártál volna azért...

mindig áldom a sorsom a mekcsey hazafelé :-D



#12
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Beépítettem a Nexus 3-at a montiba,már csak a teszttekerés van hátra...:-D Szerintem jó lesz!


Magellan-os

#13
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

óóóóóHEEEE!

 

oszt' pont nemtuttam menni...



#14
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Nagyon baró:hajnal 4-kor is 8 fok volt,napközben is maradt a kellemes idő,bár a fennsíkon nagy szél volt,kicsit hűtve a levegőt.Egri futókkal mentem föl kisbusszal Miskolcra,nevezés és start 6:20-kor.Talaj is kiváló volt,1-2 nagyon meredek emelkedő volt csak,ami sár miatt vagy csak pusztán a meredeksége miatt nem volt számomra tekerhető!"Sarazósabb" gummákat  raktam föl,nem is ártott,jól jött a keskenyebb profil is néha!Nagyon élveztem az egész napot.Jó pár új utat ismertem meg,nem volt perec,eléhezés,halál!Mondjuk nem is kapkodtam:7 és fél óra alatt nyomtam le! :-)

Megérte elmenni!


  • _Alex_ likes this
Magellan-os

#15
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

voltál?

 

Milyen volt?



#16
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Kellemes karácsonytot és B.U.É.K.!!!

Tortúra fasza volt! :-D


Magellan-os

#17
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

Jézuskának boldog szülinapot!!!



#18
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Kormany 625 mm hosszu,lett vagva anno belole. :-) 31.8-as befogju,fekete,Acor markaju.Nem egy papirvekony falvastagsagu,van anyag benne,de nem is 5mm falvastagsagu!Ha kell,vmikor behozom meloba es atadom!


Magellan-os

#19
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,706 posts

jaja, szántúr, de birka vagyok, a régi wtb kormánycsapágy műanyag előfeszítője elrepedt, nem tudtam előfeszíteni a k.cs.-t rendesen, az kottyant. amúgy a villa még ok! kormány jöhet. Ha 7végén nem dolgozom, benne lennék egy mozgásban. Fenyegetőleg mondom, csirke vok.



#20
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 posts

Kormanyt meg megmerem,de kb. 630-ra emlekszem!Milye' vellad van neked?Suntour?Volt egy Manitou Black-em,tavaly ment el egy havernak.Az jo lett volna neked!Baromi merev volt,jol mozgott,rugos volt.

 

Farkas kunyho meg nem volt meg.Nem volt tars hozza!Kisebb terepezest dobtam.De egyedul is meg fogom keresni! :-) Derkooda-vissza viszont megvolt vasarnap,4-en toltuk.Jo kis tekere volt,oda tulnyomo reszt(80%) terep az Egerbol kek +,OKT-n Siroki varog,majd vezettem kis csapatot a Darno-hegyen at a Buzasvolgyi(recski) toig.Majd aszfalt Derkora.Vissza mar aszfalt volt,mert volt gyengebb nem is velunk! :-) De ennek ellenere respect neki!

 

 


Magellan-os