Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Felhasználói beállítások

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
606 hozzászólás a témában

#21
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
engem is érdekelne ez a lehetõség..

#22
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Be lehet úgy állítani,hogy a fórumra kattintva ne a szumma ugorjon be?

#23
Lill

Lill

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Köszönöm!
Lill :o

#24
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nem jó helyre írtad.
Van topicja.
http://forum.bikemag...ukosisakok-252/
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#25
Lill

Lill

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok, remélem jó helyre írok!
Igazándiból a segítségetekre lenne szükségem!
Régóta biciklizem hobbi szinten, de eddig jobbára csak bicikli utakon, beton úton, stb., de most szeretném kipróbálni az erdõk által kínált leheteõségeket is. =)
a bicóm már megvan hozzá, már csak egy védõfelszerelés kell, a tanácsotokat kérném, hogy sisakban szerintetek melyik a megfelelõ márka, típus?
nem szeretnék esni, de valószínûsítem, hogy fogok, nem is kicsit, s nem lenne hártány , ha a koponyám egyben megúszná =)
Segítségeteket elõre is Köszönöm!
Lill :o

#26
Melanific

Melanific

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
[IMG]http://imageshack.us/a/img707/9082/screenhunter183mar31121.jpg[/IMG]

#27
Melanific

Melanific

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok. En meg nagyon uj vagyok itt a bikemag-on. Nem tudom,hogy jo helyre irok e:) Az lenne a kerdesem,hogy,hogy kell a foto albumba kepeket feltolteni? Katintgatok,tekergetem a mouse de sehol se latok ilyen jelegu opciot... A forumba meg nem szeretnek feltolteni,mert nem minden temaba vago.

Koszonom.

#28
Aaron Chase.

Aaron Chase.

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás

Már közel egy hete nem lépett be moderátor (andris), nem tudom mi van vele, lehet edzõtáborozik, de ahogy belép szerintem átmásolja a topikod tartalmát a keréképítés topikba és utána törli a topikodat.


Rendben Köszönöm!

#29
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Hello

Remélem jó helyre írok.

Sajnos mivel rég jártam itt ezért elkövettem egy pici hibát.
Volt egy kérdésem agyal kapcsolatban és új témát indítottam neki aztán mondták ,hogy a keréképítõs fórumba kellet volna azt szeretném kérni ,hogy ha lehet töröljétek azt a témát.

Köszönöm!


Már közel egy hete nem lépett be moderátor (andris), nem tudom mi van vele, lehet edzõtáborozik, de ahogy belép szerintem átmásolja a topikod tartalmát a keréképítés topikba és utána törli a topikodat.


A sebesség mindent megold.

 


#30
Aaron Chase.

Aaron Chase.

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hello

Remélem jó helyre írok.

Sajnos mivel rég jártam itt ezért elkövettem egy pici hibát.
Volt egy kérdésem agyal kapcsolatban és új témát indítottam neki aztán mondták ,hogy a keréképítõs fórumba kellet volna azt szeretném kérni ,hogy ha lehet töröljétek azt a témát.

Köszönöm!


http://forum.bikemag...y-csapagy-5313/



#31
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Sziasztok!
Nick név változtatással kapcsolatban kihez lehet fordulni? Írtam az admin@bikemag.hu-ra, de semmi reakció.
Köszi!

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#32
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

admin@bikemag.hu


Ok, köszi!


#33
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
admin@bikemag.hu


#34
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás

Írj zOrgnak!


"zOrg has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her."
eheh..
Valami más ötlet esetleg? :)


#35
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Írj zOrgnak!

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#36
(O.o)nnen

(O.o)nnen

    vendég

  • fórumtag
  • 89 hozzászólás
Helló!

Felhasználónév módosítására van lehetõség?
Nem szeretnék kétszer/újra regisztrálni.
Köszi!


#37
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

hogy egyertek a kettovel ezelotti postod elozmenyei kozul a masodikkal, negyedikkel es minden mas paros sorszamu korabbival.


en azt gondolom hogy tulbonyolitod a dolgot. ez a pelda is total nem eletszeru.

a turistautas forumot nem olvastam vegig, mert nem erdekel a tema, es tulsagosan szakmai ahoz hogy szamomra emesztheto legyen, de az latszik hogy parbeszed zajlik. egy felvetesre jon a masik. hogy a ketto kozott egy ora vagy masfel honap telt el, utolag az tok mindegy. ha erdekel a dolog ugyis vegigolvasod az egeszet, szoval ertheto lesz.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#38
znagyznagy

znagyznagy

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

ha idézettel válaszolsz látszik az elQzmény. egy fórumbeszélgetésben meg szerintem teljesen irreleváns hogy az elQzmény tegnapi vagy egy hetes.
ha valakit a dátum is érdekel akkor is csak egy kattintás.
ha egy oldalon folytatódik a beszélgetés akár csak egy @név: is elég. vagy egy page down és egybQl világos minden.

rosszul gondolom? :)


Skaccok, vettetek reszt olyan parbeszedben, ahol nemcsak az utolso elozmeny szamitott, s ahol nemcsak az, hogy a masik kb mit gondol, hanem mondjuk egy par napos szakmai egyuttgondolkodas neha vita utan par hettel egy fel ujra bedob valamit, amire rajott mondjuk valamilyen teszteles utan? Na egy ilyen post elott en megnezem, hogy pontosan ki mit mondott anno, hogy nehogy felremenjen a dolog.
Nem a forma a lenyeg, marmint ilyenkor, hanem a szituacio maga. Gondolom az egyik legnagyobb forum szolgaltato, az index is ezert hasonlit ilen szempontbol a prohardverre vagy a turistautak.hu-ra.
Ha trefalkozni szeretnek, akkor azt mondanam Neked, hogy egyertek a kettovel ezelotti postod elozmenyei kozul a masodikkal, negyedikkel es minden mas paros sorszamu korabbival. Na, nezd meg gyorsan, hogy mit is gondolok akkor! ;-)

#39
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ha idézettel válaszolsz látszik az elõzmény. egy fórumbeszélgetésben meg szerintem teljesen irreleváns hogy az elõzmény tegnapi vagy egy hetes.
ha valakit a dátum is érdekel akkor is csak egy kattintás.
ha egy oldalon folytatódik a beszélgetés akár csak egy @név: is elég. vagy egy page down és egybõl világos minden.

rosszul gondolom? :)

#40
znagyznagy

znagyznagy

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

egymas alatt vannak a hozzaszolasok... [vagy folott, beallitastol fuggoen]

nyilvan ha csak ugy irsz valamit, akkor az az eppen szoban forgo temahoz kapcsolodik. szerintem nem kell hozza szuperkepesseg hogy kovetheto legyen a beszelgetes fonala. ha valami korabban irt hozzaszolashoz akarsz valamit hozzafuzni, akkor meg ott van a "valasz idezettel" funkcio.

ertem hogy mit mondotok, de nekem meg az elozmenyes rendszer a zavaros

a turistautak.hu-s link meg pont rossz pelda, hiszen ket ember hozzaszolasai valtakoznak. nem tul nehez rajonni hogy mi mire reakcio.

pont mint itt is. 3-an beszelgetunk, most en nem raktam be idezetet, megis tok vilagos hogy mire reagalok. akinek nem, es ezt olvasva most azt gondolja hogy en egy 6honappal ezelotti dologra irok, nos az szerintem idiota.



Mivel a turistautak.hu-n az egyik ember egy abbahagyott beszélgetést folytatott több mint másfél hónap kihagyás után, s ez egyrészt az elõzmények nélkül másképp bajos lenne, másfelõl meg ez a tény szépen látszik, azt gondolom, hogy hagyjuk a fenébe a témát. A Bikemag fórumai nem pénzes szolgáltatás, hanem ingyenes, így innentõl már nincs más érvem :-)