Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Veszprémi Riderek Ide - chattopik

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#21
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás

szia Kolin,

hát a veszprémi DH-sok max 3 embert takarnak -sajnos- de szeretettel várunk mindenkit. Pálya konkrétan nincs, volt egy kezdeményezés Eplényben, de jó magyar szokás szerint megbukott... Inkább csak spot-ok vannak, de azok jók!
(Azért nem privátban írok, mert fel kelene pörgetni a bikmagos életet...)
Jelezz ha jönnél, és kitalálunk valamit;)
üdv!


Hali! Örülök, hogy írtál!
Az eplényi dolog külön érdekel is. Arról hallottam, hogy nem lesz OB., de akkor véglegesen le is zárult a "projekt", nem is lesz pályaépítés? Ti is rész vettetek volna a munkálatokban?
Milyenek a pályák? Milyen messze vannak Veszrémtõl? Szívesen bicóznék arrafelé Veletek! Sõt lehet mennénk többen is, ha sikerülne összerántani a bandát.
Ti milyen gyakran jártok ki, és mikor. Hétközben/hétvégén? Versenyekre is jártok, mert mi megyünk Kõszegre, Felsõtárkány is jó lenne.

üdv

#22
gaha

gaha

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
szia Kolin,

hát a veszprémi DH-sok max 3 embert takarnak -sajnos- de szeretettel várunk mindenkit. Pálya konkrétan nincs, volt egy kezdeményezés Eplényben, de jó magyar szokás szerint megbukott... Inkább csak spot-ok vannak, de azok jók!
(Azért nem privátban írok, mert fel kelene pörgetni a bikmagos életet...)
Jelezz ha jönnél, és kitalálunk valamit;)
üdv!

#23
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
Sziasztok!

Hát ahogy nézem majd 2 éve nem járt erre senki. Mindegy, hátha jön valaki mégis.
Veszprémi DH-sokkal szívesem felvenném a kapcsolatot. Érdekelnének milyen terepek vannak arrafelé.

Írjatok légyszi a kolinbiker@gmail.com-ra, ha érdekeltek vagytok!

Köszi! üdv!

#24
Cucc

Cucc

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Szia Rafiki!

Én kértem Lor-t, hogy írjon, most beregisztráltam, hogy közvetlenül is tudjak írni. Küldtem neked mailt, de nem reagáltál, most újra küldtem, kérlek hívj, hogy a részleteket megbeszéljük.

Köszi,

Cucc

#25
Rafiki

Rafiki

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Hali Lor!
Én Veszprémi vagyok, de ismerem a terepet, amit a barátod említett.
Tudok is segíteni.
imidani@freemail.hu
itt mindent meg tudok mondani a barátodnak.
Csõváz
A pénz nem boldogít!
Az az ember semmivel sem boldogabb, akinek 3 milliárdja van, mint akinek csak 2.

#26
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
üdv urak!

egy ismerõsömnek lenne szüksége némi segítségre.
idézet:

"Én tréningekkel foglalkozom, és összeraktam egy bringás tréninget a Balaton-felvidéken. Szükségem lenne azon a környéken (Balatonfüred) egy jófej bringás emberre, aki a tréningeken elkísér minket, elõkészíti néhol a terepet, stb.

Ha tudsz azon a környéken valakit, vagy meg tudod mondani, hol keressek, elõre is köszönöm.

A számom: nálam jelentkezzen aki akar illetve tud segíteni

Köszi, Cucc"


és én is köszönöm
lor

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#27
Rafiki

Rafiki

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Hali mindenki!
Látom egy kicsit bepangott a téma.
Veszprémi vagyok én is.
Most ültem át montira egy hónapja az országútiról, és nagyon teccik.
Mi a pálya errefele?
A pénz nem boldogít!
Az az ember semmivel sem boldogabb, akinek 3 milliárdja van, mint akinek csak 2.

#28
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Mert attól félnek, hogy ezt a topikot is kettétörik a modik.:) (Ez ugyebár a háromezredik postnál szokott bekövetkezni...)

#29
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Gondolom, nem fél éve szavaznak ;]
Azóta nem sokan jártak itt ;D
koNa kuLa

My Bike :

koNa kuLa o3, SiD TeaM, xT / xTR, MawiC CRoSSMax SL, RooX, FRM, NokoN, eGGBeaTeR

#30
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Cuha-völgy ? Balaton-felvidék? Szavazóhelyiségek?

Na hova tüntek a veszprémi vagányok ?



#31
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Na hova tüntek a veszprémi vagányok ?
koNa kuLa

My Bike :

koNa kuLa o3, SiD TeaM, xT / xTR, MawiC CRoSSMax SL, RooX, FRM, NokoN, eGGBeaTeR

#32
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Üdv Földiek!


Légyszi nézzetek be a "Bakony-Balaton Bikers (BBB)"-ba!

#33
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Remek :)

#34
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás
Na akkor evvel a Papoddal hamarosan megismerkedem!
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#35
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás

Ja. Meg a Hajag, a Kabhegy megmég körül lehet nézni van egy-két pukli a környéken.


Hajag az tabu papodhoz képest. Amin már megszenvedtem az a papod.
A kõris még nem volt veszélyes, csak elsõ menetben. A hajag meg itt van pont felettünk, egy héten 1× minimum felmegyek ..

#36
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás

Dehogynem. Lásd: Papod .. Már megizzadtam ott párszor :D


Ja. Meg a Hajag, a Kabhegy megmég körül lehet nézni van egy-két pukli a környéken.
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#37
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Dehogynem. Lásd: Papod .. Már megizzadtam ott párszor :D

#38
-=Taylor=-

-=Taylor=-

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
És kb. hány olyan veszprémi van aki támogatná az ötletet? Jani , te? Szerintem jó lenne együtt bandázgatni. Cirkálni vp.-i "utakon" nah meg ott a kuladomb. Sajna vp.-ben nincs komolyabb terep amit meg lehetne dolgozni. Pedig elkéne...
szerintem...
Csak az tudja milyen jó meglovagolni egy bringát, akit lázba hoz az, amikor megérzi az aszfalt illatát egy vasárnap délután, rekkenõ hõségben ,amikor a nap felperzseli a talajt a kerekek alatt.

#39
Janiii

Janiii

    vendég

  • fórumtag
  • 210 hozzászólás
Nem rossz ötlet :) Bár én általában inkább egyedül biciklizek, úgy legalább nem kell senki után loholnom ..

#40
-=Taylor=-

-=Taylor=-

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Lenne egy ötletem. Csinálhatnánk egy veszprémi rider club-ot. Ki mit szól az ötlethez? Nyomulhatnánk eggyütt terepen meg ilyesmi. Szal ha vkinek van még vmi ötlete...
Csak az tudja milyen jó meglovagolni egy bringát, akit lázba hoz az, amikor megérzi az aszfalt illatát egy vasárnap délután, rekkenõ hõségben ,amikor a nap felperzseli a talajt a kerekek alatt.