Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Veszprémi Riderek Ide - chattopik

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#1
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
valaki megy bp re mostansag?kernek egy szivesseget.persze meghalalnam.

#2
trindem

trindem

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Csak most van egy új gépem, és nincs még hozzá U-lakatom... és nem tudom, hogy Veszprémben ez mennyire kötelezõ... :(
TRINDEM World Traveller

#3
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Sziasztok!
Veszprémben mennyire dívik a bringalopás? Szóval milyen tapasztalataitok vannak?
Elõre is köszi!

nekem még nem lopták el.
de ha kicsit konkretizálod a kérdést, többet tudunk segíteni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#4
trindem

trindem

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Sziasztok!
Veszprémben mennyire dívik a bringalopás? Szóval milyen tapasztalataitok vannak?
Elõre is köszi!
TRINDEM World Traveller

#5
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
Eplényben lesz DH is, ott lesz az OB is aug. 22-én

egy kis ízelítõ (hazai DH): DH Magya Kupasorozat 2010 | M

#6
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Állítólag tervezik ott egy bringás központ" indítását.Hogy ez pontosan mit is jelent,azt nem tudom.De egy kölcsönzõ az valszeg lesz ott.Elvileg DH is mûködhetne,mert profi felvonó van.De szerintem azt nem vállalják be.


még engedélyekre várnak, ha meglesz - és felszárad a pálya is - május 22-én nyitás.
freeride pályáról tudok valamint vezetett túrák is lesznek

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#7
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Eplény projektrõl valaki valamit esetleg?


Állítólag tervezik ott egy bringás központ" indítását.Hogy ez pontosan mit is jelent,azt nem tudom.De egy kölcsönzõ az valszeg lesz ott.Elvileg DH is mûködhetne,mert profi felvonó van.De szerintem azt nem vállalják be.

#8
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
Eplény projektrõl valaki valamit esetleg?

#9
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Kresz módosítások!

http://forum.bikemag...postcount=21596
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

no mindenki eltûnt innen???


Bakony-Balaton;)

#11
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
no mindenki eltûnt innen???

#12
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
huhh, rég nem jártam erre...
Kõszeg jó volt, Jakeszék ügyesen megszervezték a versenyt. Nem volt durva pálya, de számomra nagyon élvezetes volt.
De azóta voltam máshol is, meg volt szárkapoccsont törés is.
Várom már a jó idõt, és remélem sikerül összehozni egy közös lejtõzést!
Eplény nagyon érdekelne!!! De Füred is szóba jöhet, meg persze Ti is jöhetnétek Tapolca környékére.
üdv

#13
gaha

gaha

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
szia!
A Füredi ötlet jó, igaz magas hegyek nincsennek, de azért feladják a leckét. Egy nagyon jó nyomot én is tudok Felsõörs mellett (full kõ), továbbá a Jókai kilátóhoz vezetõ ösvény is pirítós... Ezekre úgy kell gondolni, mint az Earthed 5-ben az "1:04" pálya, azaz nem tart sokáig feltolni, de sajna lefelé sem olyan hosszú. És egy köpésre van a Balcsi, ha netán ki kellene mosni a sebeket:)
Eplényben nem hiszem, hogy vannak konkrét nyomok, de csinálhatunk! Az eredeti pályaötletben egy olyan meredek rész is szerepelt, hogy felfelé is majdhogynem csak négykézláb lehet fölmenni. Nem annyira köves, inkább gyökeres -lesz, ha kijárjuk. Hogy sikerült Kõszeg?
béke

#14
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás

köszi, arra viszont nincsenek túl nagy "hegyek", vagy azért lehet találni valamit?


Ööööö.... Asszem igen.:) Bár déhás szempontból még nem térképeztem fel a környéket. De mintha az egyik bikemag írt volna valami ilyen jellegû beszámolót az egyik Kona tali után, évekkel ezelõtt.

Meg mintha Laciklonék mondtak volna olyasmit, hogy egy füredi megmozduláson tolni kellett felfelé. Pedig ha õk tolják vaze, akkor az déhá pálya!!! (A másik irányban persze.)

#15
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás

Állítólag Füred környékén érdemesebb körülnézni DH ügyben...


köszi, arra viszont nincsenek túl nagy "hegyek", vagy azért lehet találni valamit?

#16
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Állítólag Füred környékén érdemesebb körülnézni DH ügyben...

#17
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
Hát az én fantáziámat nagyon birizgálja ez az Eplény dolog. Milyen nyomok vannak arrafelé, azon kívül, hogy meredek. Mennyire technikásak? Jó lenne találni valami jó edzõterepet, ahol igazán lehetne fejlõdni! Ezért is érdekel nagyon.

Amúgy véglegesen befellegzett a verseny lehetõsége, mert a hétvégén hallottam, hogy talán mégis lesz/lehet valami?!

#18
gaha

gaha

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szia,
illegálban biztos lehet , a környékrõl járnak is fel arcok. A a baj, hogy olyan meredek mint az állat, és az egész pályaötlet a felvonó miatt jött. De persze játszani lehet:)
A bmx pálya meg ilyen érdekes dolog, ugyanis megszüntették az eredetit, de addig lehet ott nyomulni, amíg nem épül egy új. Az új pedig csak félig épült meg, és valszeg nem is fog tovább...szóval maradunk az eredeti helyen félig illegálban, azt fejlesztjük.
Nekem idén minden verseny kimarad, szóljatok, ha jönnétek ide, és kitalálunk valamit!
szeva

#19
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás
gaha!
Kár, hogy nem jött össze az elpényi pálya! Illegálba nem lehet ott alkotni valamit? Vannak nyomok, vagy teljesen új nyomvonal lett volna? Ha van valami lehet, hogy elnéznénk oda valamikor.
Úgy tudtam, hogy a BMX cross pályát már rég eldózerolták. Ezek szerint van új?
Köszi! Te/Ti nem jöttök Kõszegre? üdv

#20
gaha

gaha

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szia,
Eplénnyel kapcsolatban: igen aktívan részt vettünk volna a munkában, de az erdészet beköcsögölt. Sajnáljuk, de nem tudunk mit csinálni, pedig minden szempontból nagyon jó lett volna. Az itteni helyek olyanok, hogy 5 km-t kell tekerni átlagban, és max fél perces nyomok vannak mindenhol, kivéve a Bakonyt, csak azt sajna nem ismerem. Egyébkét én egyedül nem is nagyon járok ki, max a BMX cross pályára, azt is ajánlom figyelmetekbe, ha szerettek ugrálni. Én dh-zni a versenyeken szoktam csak, itthon ha van idõm, akkor lemegyek a Balcsira mondjuk, és út közben megállok itt-ott egy pár kanyarra:)
Sok sikert Kõszegen! Béke