Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kéktúra kerékpárral

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
20 hozzászólás a témában

#1
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
még eztis megtaláltam: http://www.fsz.bme.h.../okt.htm#kiiras :clap: :clap1:

#2
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
http://ttt.tr.hu/okt/forum.php ehez mit szoltok?? :bananadan http://web.szote.u-s...amozg/hldfp.htm :wallbange

#3
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

konkrétan ez melyik, baki? részletekben rágyúrnék, ha nem megy alföldön.

notehát:

gyalog vagy bicajjal:

Alföldi kéktúra bács-kiskun megyei szakasza (Bács-Kiskun mTb)
Alföldi kéktúra csongrád megyei szakasza (Csongrád mTSz)
Fejér megye természetjárója (Fejér mTSz)
Kölcsey emléktúra (SzSzB mTb)

csak bicajjal:

Bakony-Balaton kerékpáros körtúra (Veszprém mTSz)
Baranyai kerékpáros körtúra (Baranya mTSz)
BAZ megye kerékpáros túristája (BAZ mTjSz)
Csongrád megyei kerékpáros körtúra (Csongrád mTSz)
Hajdúsági kerékpáros körtúra (Hbm Dv mTb)
Két keréken Békésben (Mezõberény)
Országos kerékpáros körtúra (MKTSZ)
Szatmár-Bereg kerékpártúra (SzSzB mTb)

bõvebb info a szervezõknél

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#4
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Bükkben mennyit lehet összeszedni?

#5
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

hát ja, kábé így mûködik

, 8 pedig csak kerékpárral teljesíthetõ (ebbõl az egyik 2342 km, úgyhogy van "mit" tekerni)


konkrétan ez melyik, baki? részletekben rágyúrnék, ha nem megy alföldön.

#6
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás
hát ja, kábé így mûködik

hazánkban 63 jelvényszerzõ túramozgalom van, ebbõl 12-t bicajjal is ajánlanak, 8 pedig csak kerékpárral teljesíthetõ (ebbõl az egyik 2342 km, úgyhogy van "mit" tekerni)

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#7
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Egy csomó ilyen lehetõség van Mo.-n, de akár külföldön is... Nekem megvan a bükk 900, pl. mondjuk, az bicóval elég szopásos lehet... Megrendeled a kiíró természetjáró egyesülettõl a füzetkéjüket, telebélyegzed, aztán némi lóvéval megspékelve visszaküldöd nekik. Vársz. Majd megjön a bigyó.

#8
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Ejjha komám!

Ez engem érdekelne! Hogy is van ez az emlékplakett téma-réma jelenség?
Bükk felé is jöttök valamikor?
"Új hibákat csak azután követhetsz el, ha már beismerted a régieket..."

#9
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
köszönöm az infokat. folyt. köv. szerdán!!! joéjszakát!!!

#10
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

nagyszerû,nagyszerû.végre valami jo a mai nap!! ha jollátom félig hulye vagyok!!! ugyfélfogadás mondjuk hétfõn??mit tudsz mondani???nagy segitség lenne ne menjek pogyára!!!


ugyan, nem hiszem, hogy félbolond lennél ;)
azért tudom ennyire, hogy holisvan-miisez-hogyismukodik, mert sokat jártam oda, de én a BTSSZbe, ezért MTSz-el nem sok dolgom volt

esetleg itt találsz valamit, ha mást nem egy telefonszámot, ahol érdeklõdhetsz

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#11
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
nagyszerû,nagyszerû.végre valami jo a mai nap!! ha jollátom félig hulye vagyok!!! ugyfélfogadás mondjuk hétfõn??mit tudsz mondani???nagy segitség lenne ne menjek pogyára!!!

#12
baky

baky

    vendég

  • fórumtag
  • 117 hozzászólás

utánanéztem a saját kérdésemnek a válasz:Magyar természetbarát Szövetségbe kell beiratkozni!a cimet nemtom még!!ez valojában egy kiirás nincs megszabva az idõ,sorrend... csak pecsételni kell a megjelõlt helyeken a kis füzetbe amit kaptok(unk)!!!

A cím: Bp., V. ker., Curia u. 3., 1,5 em. (Ferenciek-terétõl egy utcára)

Beiratkozás: beiratkozni az MTSz-be nem lehet. Egy akármilyen természetjáró egyletet kell felkeresned, ami tagja az MTSz-nek (szinte mindegyik), ahova beiratkozáskor be kell fizetni az MTSZ tagság díját.

A bejárt szakaszok igazolása: vagy a kijelölt pecsételõhelyen található pecséttel, vagy a legközelebbi bolt/"vendéglátóipari egység" bélyegzõje, vagy olyan fénykép, amin felismerhetõ vagy Te is és az is, hogy hol jársz.
A teljes útvonal bejárása után a megyei (budapestieknek budapesti ;)) természetbarát szövetséghez kell eljuttatni az igazolófüzetet, majd õk ellenõrzik és hitelesítik. A Budapesti Természetbarát Szövetség is Curia utcában van.

:mypage:

Tíz féle ember létezik a világon: egyik ismeri a kettes számrendszert, a másik nem.


#13
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
hát mindenképpen a nomád életmodot kellene gyakorolni!!nekem nyáron lessz 2 hetem erre bár tiszamenti nomádbiciklis turát kezdeményeztem eddig szük baráti kõrben. dehát minden lehetséges!!! utánanéztem a saját kérdésemnek a válasz:Magyar természetbarát Szövetségbe kell beiratkozni!a cimet nemtom még!!ez valojában egy kiirás nincs megszabva az idõ,sorrend... csak pecsételni kell a megjelõlt helyeken a kis füzetbe amit kaptok(unk)!!! javaslatokat várok a lebonyolitás mikéntjére!!idõnk még van!!!

#14
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
hali, engem is érdekelne ez. Hányan szoktatok menni (kb), mekkora a tempó? Mikor mentek legközelebb, hogyan lehet hozzátok csatlakozni?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#15
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
üdv!

Ezt nem lehetne megszervezni mondjuk, olyan pár napos fulltúlélõ maraton képében, mint pl. a vietnámot, vagy mit? Mondjuk csak -bocs az alföldiektõl- a hegyekben tekergõ ösvényeket járva, két szakaszra bontva. tavasszal, nagy milictõl kezdve pilisig, késõnyáron meg dunántúli etap... S akkor nem kéne bénázni, csak a kéken csavarni s annyi.
mondjuk, az ellenõrzés macerásabb.. :-(

#16
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
sziasztok! ez engem meglehetösen érdekelne. ha joltom bekell iratkozni a természetbarátokhoz vs. hova kaptok vm. fuzetet ahova pescetelni kell. hova kell beiratkozni? kapunk kituzõt is tájegységenkénti bejárás esetén(régen volt)? mennyi idõ lehet kb.?

#17
eexxcc

eexxcc

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Jól tudod,pontosan errõl a túráról van szó.

#18
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
eexxcc,
lehet ezerrel keverem vmivel, de nem azt az orszagos korutat jarjatok vegig, ahol bizonyos helyeken csekkolva a vegen egy emlekplakettet kaptok, bizonyitando, hogy korbetekertetek Magyarorszagot?
persze lehet, hogy az nem a kek turan megy... :)

#19
eexxcc

eexxcc

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Nem mi voltunk...

#20
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
véletlenül nem jártatok Kõszegen a nyáron? volt itt pár srác, mondták h ha hazaérnek írnak emailt de aztán elmaradt a dolog. csak kíváncsi vok rendben hazajutottak-e ) meg van pár fotó.. )