Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

TRIal3

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
728 hozzászólás a témában

#1
k0ppány

k0ppány

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
hali, van egy monty 219 alp 20-asom, meg egy cheat code 26"
melyiket érdemes átalakítani, hogy bírja a 2-3 m-es ugrásokat (függõlegesen dombról le) valamint, hogy trialra bírja az erdõs környezetet.
miket kell rajta lecserélni?

#2
frame120

frame120

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Mielõtt leértem a lap aljára pont ez akartam javasolni,de úgytûnik,hogy valaki megelõzött ;)



#3
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
itt nincs trialos

inkabb itt probald
http://biketrials.hu/

#4
pásti

pásti

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Meghatlt ez a topic? Am érdekelne hogy szerinteteka a magellan tucana váz az menniyre jó trila váz? És trialozáshoz milyen féket ajánlottok ha az embernek nicns pénze magurára és tárcsa fékre?

#5
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Hi 3bit:jaja négyszögtengelyes, de én meggondolnám az fsa power pro-t is ! :-\


#6
Dude

Dude

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Érdekelne, hogy Monty vagy Yasec trial vázat mennyiert lehet kapni és ki forgalmazza? Olyan kellen amibe 20"-os kerekek valok!

Köszi az infot!

Üdv.:DUde

#7
3Bit

3Bit

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Aha! Amúgy négyszöges?

#8
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Bocs !
Jogos a kérdés, hülyén írtam le ! :'(
Azt akartam kifejezni, hogy ugye a deore 4karos a karok végén vannak lyukak ahova a rockringet fogatod be és a 4kar-ból 2le van törve !Szal rá lehet tenni rockringet csak sanszos. hogy rajta is marad ;)

üdv.:Balage

#9
3Bit

3Bit

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Mit jelent az, hogy "le van törve 1-2 lyuk"?

#10
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Hi !
Én nem tudom nálad az olcsó az mit jelent árban de az fsa power pro 12.000Huf körül van annyit szerintem megér vagy vannak még 8körüli hajtómûvek is (nem kifejezetten triálra) de bonthatót vegyél és inkább áldozz rá többet mert nem éri meg havonta, esetleg évente cserélni !Nekem most truvativ fireX isis-es van állítólag megéri isis-es h.kart venni mert a 4szögtengelyes meghal kitágul (bár az összes egy idõ után csak az az idõ nem mind1, hogy 1hónap vagy 3év)...de rád bízom nézz körül érdeklõdj !!(Van 1 deore h.karom azt oda tudom adni ingyen is de le van törve 1-2 lyuk:) !
na csõ !!!
Balage

#11
Vboxer

Vboxer

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

...folyt.köv...



HI!
Ki tud olcsón egy trial hajtómûvet szerezni?

#12
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy trálra milyen villát lehetne még kapni, mert tudomásom szerint a Magellán triál villa elfogyott a nagykerben, és nem tudom még milyen tárcsás villa van ilyen árfekvésben, ami nem a legnehezebb!

#13
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hi!
Greg vissza tért egy elég nagy kihagyás után a Triál életbe! =)
Üdvözlök minden régi és új arcot!
csók!


#14
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Tök jó volt ma a tokaj melletti triálverseny. Elite-be persze Örs nyert. Jó nehéz pályák voltak. Csók

#15
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
:o :o :o
Sirály!

#16
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Lowrider-t csinált haverom:
Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép

#17
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Meg tudná valaki mondani nekem hogy lehet e a idén ios licensz nélkül indulni a versenyeken. Hobbi kategóriába?

#18
Atom

Atom

    Kitaláló

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Üdv minden triálosnak!

Hosszas vergõdés után megszületett az idei Sport sziget triál programja.
Íme:
Sport Sziget 2003 június 14-15
Helyszín: Népstadion kert, déli oldal (átellenesen a tavalyival)
(bejáratnál végig egyenesen a volt SAP rendezvény csarnok mellett, szemben a vízbeugrás elõtt balra, és innen már látszik a pálya)
Kategóriák: szombat: hobbi, haladó, vasárnap: elit
Nevezés: mindkét nap 10 órától, nevezési díj: egységesen 1000 Ft, bukósisak viselése kötelezõ.
A verseny: mindkét nap kb. 12-13 között indul, eredmény hirdetés kb. 17-18 óra között
(hobbi és haladó kategóriában kieséses rendszerrel, aki az elsõ körben minden szekción 5 hibapontott gyüjt be, kiesik a második körbõl.)
A pályák: hobbi: 4 szekció két kör, haladó: 5 szekció két kör, elit: 6 szekció két-három kör
A pályaelemek: többnyire (95%) fa alapú pályák, kábeldob, gerendák, rönkök, talpfák, raklapok, (nó beton) , illetve 5 db autó
Díjjazás: a hobbi és a haladõ kategóriákban tárgynyeremények, elit kategóriában pénzdíj és tárgynyeremény.
További infó: Ardó Tom 06-309-604-895


#19
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Kedves zOrg! Mielött rárepültél volna Ürge Lászlóra, elöbb tájékozódhattál volna. Ha figyelemmel kisérnéd a többi topikot is, láthattad volna, hogy számtalanszor történt DIREKT utalás ( Magellan, Merida stb.) egy-ill. több márkával kapcsolatban, kereskedõk részérõl!!!
Sokszor pontos árat megjelölve, Árengedményre figyelmezttetve :P :P :P :P!!!!!!!

Szerintem Ürge László esetében errõl nincs szó!!!! Vagy figyelmetlenül olvasok???

Nem Author reklámot, hanem a Magyar Trial nagyhatalom fényesen csillogó helyzetét olvastátok!!!
Magyarul arra a hétvégére minden magyar Trial Isten mehet nyugodtan pecázni :P :P :P.

Ja és mojlepque, igazad van! Tényleg maguk ÉPÍTIK a legtöbben a saját, hazai VERSENYGÉPÜKET. A gond ott van, hogy egy kis vázas montival leflexelt lánckerekekkel, és a " legendás egyórás " kerekekkel nem lehet Trialozni. ;). VAGY EZ AZ A SPECIALITÁS AMI MIATT AZ AMCSIK A NYOMUNKBA SE ÉRNEK?????

És még egy nagyon fontos dolog, a piacrol csak olyan valakit lehet kiszorítani aki a piacon van, és ott is tud maradni!!! ;D ;D ;D

És ha most ideírnám, hogy érkezett néhány a-gang, és gyertek gyorsan mert nagyon fogy, úgy most is én lennék a sportszerûtlen????

Nõjjetek már végre föl az Author-hoz!!! :D :D :D

Kedves zOrg várom mielöbbi válaszát.


Röviden:
Minden kereskedõ, aki "reklámszagú" dolgokat nyomott itt a Fórumon, megkapta a maga kis helyreigazítását.
Vannak, akik folyamatosan pörgetik a dolgot - persze, occsóbb, mint egy banner...
"Boss" hozzászólását akárhogy olvasom, kicsit magaslónak tûnik; és örvendek, amikor a valóban hozzáértõbbek teszik helyre a dolgokat. A márkával magával semmi bajom, sõt. Csak ez a fajta marketing nem kifejezetten a legtalálóbb, fõleg, ha innen szednek emailcímeket (A vonatkozó, 2001.évi CVIII. tv. 14.§ (1) alapján, mely szerint "kizárólag az igénybe vevõ egyértelmû, elõzetes hozzájárulásával küldhetõ elektronikus úton, levelezés során reklám"...).
Persze: "többek véleményét" lehet többszörös regisztrációval is turbózni...

A topikra egyébként triálosok hívták fel a figyelmem, privátban... Nagyon nem olvasom az engem nem érdeklõ topikokat, úgyhogy a magam részérõl egyoldalúan pontot teszek
.

üdv


#20
tompeetrial

tompeetrial

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Váffánkúló,mekkkora Szopás,teljesen szûz lett a biketrialsfórum,HE.Látom azért már a "mag" újra bejelentkezett...