Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mit szólnátok egyszer egy kecskeméti találkozóhoz?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
vendég_bandi210_*

vendég_bandi210_*
  • vendég
kira jöhet

#2
Vukkrájder

Vukkrájder

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
kecskeméten montisok vannak ? azthittem csak én tévedtem el de szerintem is jó ötlet lenne egy találkozót összehozni,mivel én is kecskeméti vagyok
bár a vízmûdombra nemhiszem hogy felengednek mert még bringázni se lehet de próbáljuk meg

#3
Tbiro

Tbiro

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Császtok!
Nem rossz ötlet ez a kecsói találkozó fõleg hogy én kecskeméti vagyok :). Hát szerintem nem olyan rossz hely ahoz képest, hogy Alföld. Például lehet cczni a szabadidõbe dombra feltekerni, bátrabbaknak az oldalán lejönni(nem a kiépített útra gondolok). Meg azért még van pár jó hely.

#4
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Akkor figyeld a Topikokat (pl. a Bmft-set). A következõ ilyen tali vagy Létrástetõn lesz márciusban vagy késõbb máshol. :D De ha akkor nem is, nyáron biztosan megtartjuk a megszokott Saúh-i mókát, ahol jó sokan szoktunk lenni.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#5
themo

themo

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Én benne vagyok, letergünk ketten Kecskemétre Szegedrõl, nincs is olyan messze Posted Image...de télleg!

Csak én minden hétköznap 17:00 ig dolgozok, azután bármikor bárhova.
Iszonyat fasza lenne összegyülni akár 30-40-en oszt bicózni egy nagyot!

#6
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Ráadásul az a bosszantó, hogy midkettõ 2 napos és minkét nap megeggyezik.

#7
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Ezesetben Harangnak el kell halasztania a 24 órást :)

Na jó, összeszedek úgy 200 embert és jelentkezem :beer:
Ausztria, Kenguruk földje!

#8
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Zed toborzol néhány embert, és legföljebb valami szûkebb körû öszzejövetel kivitelezhetõ szerintem. Nagy sikere nem volt az 5letemnek.

Majdnem beírtam, hogy aug 20 lesz elméletileg a repülõnap, csak egybe esik a 24 órás versennyel, és bármennyire is érdekel a repülõnap, a 24 órás verseny lesz nálam a nyerõ.

#9
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Nem azért, de tegye fel a kezét az aki az eddigi talikon halálra tekerte magát! A legtöbben csak lehozzák a gépet, és alig mennek vele. Mi az elit hárdkór túraszekció keretében mentünk, 30-40 km-t... Máskor még annyit sem. Szerintem ez másról szól. Amúgy a csúszdapark miatt is benne lennék, este meg mehetnénk a városba bandázni lóval.
Ausztria, Kenguruk földje!

#10
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Setike örül az ötletnk ha belefér akkor tura HARTÁRA Ottan egy éjszakai buli némi mézes pálesz a kocsmába ami családi tulajdon vagy tura a szelidi tóhoz????? :P

#11
Volkovy

Volkovy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Lesz ebbõl valami?

#12
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
ebben egyett értünk ;D

Azt én sem mondtam, hogy szívesebben megyek sík vidéken, mint hegyen.Inkább jobban szeretek hegyen. 8)

Most szervezünk egy Cserhát túrát a Cserehát topicban ;D
Ha akarjátok nézzétek meg!
És írjatok hozzá ötletet,véleményt útvonalat és, hogy ki lenne benne.

#13
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Minden tiszteletem a Szegedi és egyéb délvidéki bájkereké (én is kecskeméti vagyok :D), de egyet kell értenem ezekkel a "nagyokkal". Egy montis maraton hangulatát szerintem is a hegyek-völgyek adják.
Ettõl függetlenül találkozó helyszínéül maradéktalanul jó lehet egy ilyen környék is. Lásd strand, nemzeti park, madárvárta, szikes tavak, nagy büdös róna, stb...

#14
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Én szivesen elmegyek bárhova és nincs is olyan messze, de a bringások többsége valóban nem sok fantáziát lát a sík-vidéki tekerésben :-X


... oly annyira, hogy azt monddtáka"nagyok": nem mountis maraton a Tisza maraton, mert nincsenek hegyek. :-\

#15
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Én szivesen elmegyek bárhova és nincs is olyan messze, de a bringások többsége valóban nem sok fantáziát lát a sík-vidéki tekerésben :-X



#16
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás

Nincs több jelentkezõ,ötlet???

#17
Stivy

Stivy

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Én is benne lenénk!

Azt tudom tanúsítani, hogy a soltvadkerti cukrázda és fagyizó remek. ;D

Én edzésként mindig berakom.Kb. az edzésem így kezdõdik:Áttekerek Soltvadkertre, ott beülök egy sütire vagy egy fagyira.......
A tó pedig jobb, mint a mocsaras Balaton.
Ne mindig arra figyeljünk, hogy legyenek hegyek, hanem arra is, hogy jól érezzük magunkat.
Erre pedig nagyon jó ez a hely.

#18
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Az a véleményem, Csucsu kolléga, hogy találkozót tartani természetesen bárhol lehet, de a kerékpározás nem mindenhol egyforma élmény. És ebben a hírös poros (egyébként kellemes) alföldi városban és a környékén az igazat megvallva nem sok Bringázásra alkalmas terep adatik.
Tudom, hogy említetted a közeli helyeket, ahova jókat lehet kirándulni,de kerékpáros szemmel nézve ezek inkább trekking utcélok lehetnek, minthogy "zúzni" lehessen jókat.
Egy igazi bringás találkozóhoz számomra hozzátartozik a hegyek illata, az ottani esti hideg, és a reggeli hegyi harmat. És persze, hogy lehessen mászni és gurulni.
Természetesen ezek nem zárják ki egy kecskeméti tali lehetõségét, csak az nem annyira bringás lesz szvsz.

Üdv.

#19
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Neked szabad Tyito... ;)

#20
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Nekem megfelel, viszont arra készüljetek, hogy feldobás alatt egy Mártély, Csongrád, Tõserdõ buli, Csongrád Kõrös-toroki szállással!
Bõvebben Kerge!

Csob, ha kicsit OFFoltam!