Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#41
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

azért még azon is lehetne javítani, bár a fritzek között tényleg kb a legjobb. de további szúrések a termékekre elférne. magyar oldal van jobb ilyen téren.

 

bár persze ha 10 termék helyett végig kell nyálaznod 32-t akkor lehet veszel még mást is :). vagy nincs hozzá türelmed és hagyod a p.csába az egészet.

Nekem van türelmem böngészni náluk, ahhoz már kevésbé van türelmem, hogy a teljes magyar webáruház paletta készlete nem ér fel az övékével...



#42
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Valóban, még nem az igazi. Számomra etalon a bike-discount felülete. Érdekes, ebben a szuper digitális világban ekkora kihívás egy jól működő webáruház összerakása?

azért még azon is lehetne javítani, bár a fritzek között tényleg kb a legjobb. de további szúrések a termékekre elférne. magyar oldal van jobb ilyen téren.

 

bár persze ha 10 termék helyett végig kell nyálaznod 32-t akkor lehet veszel még mást is :). vagy nincs hozzá türelmed és hagyod a p.csába az egészet.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#43
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Jó lenne - ha jó lenne... Szóval ha működne normálisan az oldal.

Gumi > Kerékméret kiválasztva > azon belül szűrés márkára v. az elrendezés sorrendjére  > Na itt már meghalt az oldal, nem mutat semmit.

Szóval kéne még ezen csiszolni kicsit.

Valóban, még nem az igazi. Számomra etalon a bike-discount felülete. Érdekes, ebben a szuper digitális világban ekkora kihívás egy jól működő webáruház összerakása?



#44
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

https://www.rosebikes.de/ új webshop... felület

 

 

sokkal modernebb és tetszetősebb.

Jó lenne - ha jó lenne... Szóval ha működne normálisan az oldal.

Gumi > Kerékméret kiválasztva > azon belül szűrés márkára v. az elrendezés sorrendjére  > Na itt már meghalt az oldal, nem mutat semmit.

Szóval kéne még ezen csiszolni kicsit.


marton módosította - 2018. május 05. - 21:42

Marci

#45
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

https://www.rosebikes.de/ új webshop... felület

 

 

sokkal modernebb és tetszetősebb.

És végre nem olyan tetű lassú.


  • MJani01 kedveli ezt

#46
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

https://www.rosebikes.de/ új webshop... felület

 

 

sokkal modernebb és tetszetősebb.



#47
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

jah, mantel.com, csak nem akartam reklamot. egy lampa volt csak benne.

nem volt fu szaga :)



#48
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

....., hetfon este rendeltem, es szerda delelott itt volt, hollandia - ausztria.

 

Mi más ? Vicces süti !!!  :-))))


Marci

#49
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

A MA-ból gondolom, mantel.com lesz az oldal? :)



#50
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.166 hozzászólás

hat ez az eddigi legjopofabb doboz, amit eddig kaptam :D a legszebb az egeszben, hogy ingyen szallitottak ki (65 euros tetel!), hetfon este rendeltem, es szerda delelott itt volt, hollandia - ausztria.

 

 

 

És mi van benne, ha publikus?


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#51
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

hat ez az eddigi legjopofabb doboz, amit eddig kaptam :D a legszebb az egeszben, hogy ingyen szallitottak ki (65 euros tetel!), hetfon este rendeltem, es szerda delelott itt volt, hollandia - ausztria.

 

pgq0ILF.jpg


  • Kisherceg és Sandman kedveli ezt

#52
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://road.cc/conte...retailer-bike24

 

nyáron már kaptam crc csomagot wiggle feliratú dobozban, wiggle feladóval a címkén, benne crc számlával kiállítva.. :D


Vejne módosította - 2017. október 24. - 19:58

  • MJani01 kedveli ezt

#53
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

találtam, innen nemrég rendeltem először, 2 hét alatt itt volt a cucc. kicsit drágább, de még belefér, és elemlámpásoknak is ajánlom az oldalt ;-)

http://www.kaidomain...lashlights-Blue



#54
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

dx.com  ?

 

köszi, tegnap végignéztem (nem jutott eszembe lányos zavaromban, pedig régen tőlük is rendeltem) a kínálatot, ezt nem találtam meg, vagy majd lesz egyszer, vagy más típust választok mégis, stb... (a Tinydeal maradt még ki a szokásos oldalaim közül, akkor már csekkolom ott is)



#55
mail-box

mail-box

    újonc

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás

berágtam az ebayre, 3-szor játszotta el velem, hogy különböző eladóktól próbáltam megvenni ugyanazt, a leírás szerint mind szállít HU-ba, ennek ellenére checkoutkor szól, hogy bocs, ez az eladó nem szállíthat EU-ba. majd pár percig össze is szakadt a fiókom, nem látszott semmi a korábbi vásárlásaimból, miközben izgultam, hogy akkor most levették-e a pénzt vagy sem...

szóval tudtok valahol ilyet hasonló 2e Ft körüli árban, vagy alatta?

http://www.ebay.com/...4.N36.S1.R1.TR9

 

Gearbest, Banggood is megvolt, el vannak fogyva, de még a hasonló tartók is..

Aliexpressen nem vagyok, azt csak ha minden kötél szakad... köszi!

dx.com  ?



#56
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

berágtam az ebayre, 3-szor játszotta el velem, hogy különböző eladóktól próbáltam megvenni ugyanazt, a leírás szerint mind szállít HU-ba, ennek ellenére checkoutkor szól, hogy bocs, ez az eladó nem szállíthat EU-ba. majd pár percig össze is szakadt a fiókom, nem látszott semmi a korábbi vásárlásaimból, miközben izgultam, hogy akkor most levették-e a pénzt vagy sem...

szóval tudtok valahol ilyet hasonló 2e Ft körüli árban, vagy alatta?

http://www.ebay.com/...4.N36.S1.R1.TR9

 

Gearbest, Banggood is megvolt, el vannak fogyva, de még a hasonló tartók is..

Aliexpressen nem vagyok, azt csak ha minden kötél szakad... köszi!



#57
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Hibike-tól pénteken rendeltem egy akciós cuccot, ma - hétfőn - megjött. Nem rossz tempó.



#58
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás

Köszi az infókat, akkor nem számítok voucherre.

 

Hát nem biztos...de ők nem nagyon adnak. Haverjaim már vagy tucat bringát vettek onnan és nem egy ezresért de én még nem hallottam senkitől, hogy kaptak volna. Vagy nem említették....

Amúgy meg kurvul a cég, egyre több a bajunk velük. A fizetéskor egyre többször (újabban kb mindig!!) banki gond van, most meg haver vett 3 hete egy bringát, zöld jelzésű volt (raktáron) és azóta semmi. SEMMI ! Egy hang se, hogy küldjük a bringát v. ezért/azért nem küldjük. Email-re, telefonra csak ködösítenek.

Régen ilyen nem volt, totál korrekt cég volt, semmi panasz nélkül.


kobormuki módosította - 2017. július 27. - 05:34


#59
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Hát nem biztos...de ők nem nagyon adnak. Haverjaim már vagy tucat bringát vettek onnan és nem egy ezresért de én még nem hallottam senkitől, hogy kaptak volna. Vagy nem említették....

Amúgy meg kurvul a cég, egyre több a bajunk velük. A fizetéskor egyre többször (újabban kb mindig!!) banki gond van, most meg haver vett 3 hete egy bringát, zöld jelzésű volt (raktáron) és azóta semmi. SEMMI ! Egy hang se, hogy küldjük a bringát v. ezért/azért nem küldjük. Email-re, telefonra csak ködösítenek.

Régen ilyen nem volt, totál korrekt cég volt, semmi panasz nélkül.


marton módosította - 2017. július 27. - 00:44

Marci

#60
kobormuki

kobormuki

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás

Sziasztok!

 

A www.bike-discount.de mekkora összegű vásárlás után ad voucher-t? (Konkérétabban, ha 1000 EUR nagyságrendért veszek bringát a kiegészítőket együtt rendeljem meg vagy várjam meg a voucher-t? )


kobormuki módosította - 2017. július 26. - 12:59