Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#21
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Az r2-bike.com online bolttal van valakinek tapasztalata? 

Rendelnék valamit, nem 5€, rendelhetek nyugodtan? stb...

az egyik legjobb bolt
küldenek gumicukrot is minden rendeléshez :D 
 


  • ZolkoW és zscs kedveli ezt

#22
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Az r2-bike.com online bolttal van valakinek tapasztalata? 

Rendelnék valamit, nem 5€, rendelhetek nyugodtan? stb...

Furák az értékelések róluk. 


karakoram módosította - 2020. január 05. - 17:23


#23
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.867 hozzászólás

on-one/planet-x-ről rendel esetleg valaki mostanába?

 

disappointed.jpg


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#24
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Pedig itthon csak a Boneshaker tart ilyet, nekem is ők cserélték ki. (igaz, még a tavasszal történt az csere)

 

Felhívtam ma a boneshakert, s épp rendelni készültek. Elvileg jövőhét második felére meg is érkezik. Mondták, hogy próbáljam meg a mesterbike-ot, mert legutóbb ők vittek tőlük, de sajna már nem volt náluk.



#25
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás

Pedig itthon csak a Boneshaker tart ilyet, nekem is ők cserélték ki. (igaz, még a tavasszal történt az csere)

 


Marci

#26
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Három kalapácsos DT agyba honnan tudnék fogazott ellenanyát keríteni? Az egyik fogról letört egy picike darab a mai tekerésnél, könnyen észre lehetett venni egy kis nézegetés után, hogy mi lehet a gond, mert nem forgot hátrafelé a fogsor. Tartottam attól, hogy még letörik másik, vagy a kalapács reped szét, de szerencsére kibírta. Jó lenne minél hamarabb kicsérlni, de hazai forgalmazónál, a boneshakernél nincs, a bike24-ben meg nem annyira bízok, hogy jövő hétvégére ideérne tőlük. 

 

Így néz ki és ez a száma: HCDXXX00N6137S

 

242908_00_c.jpg

 

 

A csere nem gond, mert már múltkor vettem hozzá szerszámot, mert kell a csapágycseréhez: ebay.com/itm/DT-SWISS-3-three-pawl-INSTALATION-TOOL-RING-NUT-REMOVAL-BITUL-/282970492965


blash módosította - 2018. augusztus 31. - 00:18


#27
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
No, paypal igazat adott nekem.

377Screenshot_20180823_18.jpg

#28
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Nincs már tojáshéj a sggmn, nagyon jól tudom, hogy kell. Azért is írtam, hogy az elmúlt napokban használtam sűrűn a palt, és mindig jól váltott, az Erste középárfolyamnak megfelelően.

 

Ennél az egy vásárlásnál csinálta ezt a böszmeséget. Évente több száz alkalommal használom, és sosem volt még ilyen :\ 



#29
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Isten vagy. A paypal amúgy elmegy sunyiba. Hiába a banki átváltási árfolyam van -volt alapértelmezettre állítva, vmi anomália folytan a 323 as EUR árfolyam helyett 327 körül váltott.

Szóval írok az ügyfélszolgálatnak, csak jelenleg nem működik a mail opció. ☺

Miért lehetett ez a gixxer? Tegnap 4ׄ ma kétszer használtam a paypalt, és mindig az aktuális kozeparfolyamon váltott, a bankom oldalán lévő értékkel, de ennél a rendelesnel meg.. Nem.

 

Így volt nálad beállítva?  prohardver.hu/tema/paypal_informaciok_v_tol/hsz_5-5.html

 

Máskor utald át előtte a bankszámládról a paypal számládra a pénzt, vagy tarthatsz is ott pénzt, ha már egyszer odakerült. Váltogatni nem érdemes a paypallal, mert a banki árfolyamra még rátesz 2%-kal. Illetve, ha van valamiben pénzed a paypal számládon, s más pénznemben fizetnél, akkor ugyancsak nem szabad a fizetéskori váltást választani, mert akkor is lehúznak plusz 2%-kal. Ehelyett inkább váltsd át előtte: 4. pont prohardver.hu/tema/paypal_informaciok_v_tol/hsz_11-11.html


blash módosította - 2018. augusztus 22. - 17:55

  • Vejne kedveli ezt

#30
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Ha paypallal fizettél, akkor évente tízszer állják a visszaküldés költségét, ha nem azzal, akkor lehet egyszerűbb még újonnan eladnod.

paypal.com/hu/webapps/mpp/refunded-returns

itcafe.hu/hir/paypal_ingyen_return.html


Isten vagy . A paypal amúgy elmegy sunyiba. Hiába a banki átváltási árfolyam van -volt alapértelmezettre állítva, vmi anomália folytan a 323 as EUR árfolyam helyett 327 körül váltott.

Szóval írok az ügyfélszolgálatnak, csak jelenleg nem működik a mail opció. ☺

Miért lehetett ez a gixxer? Tegnap 4ׄ ma kétszer használtam a paypalt, és mindig az aktuális kozeparfolyamon váltott, a bankom oldalán lévő értékkel, de ennél a rendelesnel meg.. Nem.

Csúnya dolog, főleg, hogy a cuccok nagy része nem is az enyém, szóval ismerősöknek tett főleg keresztbe. 😣

#31
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

kis kérdés.
 
rendeltem pár cipőt wiggle-ről, de két méret közt vacillálva lehet, hogy a rosszat választottam. Mivel a rendelést már leadtam-fizettem, így módosítani nem tudok, ha esetleg kiderül, hogy a méret nem jó, meg lehet velük oldani a cserét? Vagy nekem kell minden visszautaztatási költséget állni? :) az oldalukon nem találtam bíztató jeleket.


Ha paypallal fizettél, akkor évente tízszer állják a visszaküldés költségét, ha nem azzal, akkor lehet egyszerűbb még újonnan eladnod.

paypal.com/hu/webapps/mpp/refunded-returns

itcafe.hu/hir/paypal_ingyen_return.html


  • Vejne kedveli ezt

#32
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

kis kérdés.

 

rendeltem pár cipőt wiggle-ről, de két méret közt vacillálva lehet, hogy a rosszat választottam. Mivel a rendelést már leadtam-fizettem, így módosítani nem tudok, ha esetleg kiderül, hogy a méret nem jó, meg lehet velük oldani a cserét? Vagy nekem kell minden visszautaztatási költséget állni? :) az oldalukon nem találtam bíztató jeleket.



#33
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

2500 eurós Canyon rendelésem július 10. óta áll a UPS német oldalán. Már írtam nekik, hívtam őket és igazából én nem is tudok tenni semmit, a Canyonnak kell intézkednie feléjük mert ők a feladók.  A poén hogy 11-ére volt  a kiszállítás ütemezve a tracker oldalukon de 10-én este átváltott késésbe és azóta semmi változás... Szerinted mennyire vagyok ideges?

lehet van némi kapacításhiányuk. nagy logisztikai cégek többsége kirugta/ rugdossa a bringás cégeket, gondolom most minden arra a kevésre zúdul aki még hajlandó bringát vinni.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#34
Feri84

Feri84

    újonc

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás

Bike-components.de: 13.07 korán reggel történt a csomagátadás DHL felé, utolsó életjel róla 14.07.2018  06:32  Freucht, DE. Azóta se híre, se hamva. Pedig bíztam abban, 3-4 munkanap lesz, ahogy írtátok :)

 

2500 eurós Canyon rendelésem július 10. óta áll a UPS német oldalán. Már írtam nekik, hívtam őket és igazából én nem is tudok tenni semmit, a Canyonnak kell intézkednie feléjük mert ők a feladók.  A poén hogy 11-ére volt  a kiszállítás ütemezve a tracker oldalukon de 10-én este átváltott késésbe és azóta semmi változás... Szerinted mennyire vagyok ideges?


Canyon Ultimate CF SL DISC 8.0 - 2018

Ex: Focus Culebro SL 2.0  - 2014


#35
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Bike-components.de: 13.07 korán reggel történt a csomagátadás DHL felé, utolsó életjel róla 14.07.2018  06:32  Freucht, DE. Azóta se híre, se hamva. Pedig bíztam abban, 3-4 munkanap lesz, ahogy írtátok :)


zscs módosította - 2018. július 18. - 14:39


#36
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.636 hozzászólás

Bike-components-ről pont ma indult el egy csomagom, remélem hamar megjön. Azt írja a DHL viszi - legalábbis a német részen. Ők gondolom nagyon gyorsak.

Aliexpress nagy híve vagyok, mostanában sok apró kis valamim jön onnan is, 2,5-3 hét alatt megjön minden de az egyik kis cucc 1 hét alatt itt volt.  Nagy a szórás, nekem is volt már 5 hét körüli szállítás is. De sokszor kis hazánkban akad el a csomag, néha az országba lépés után 2 hétig figyelt valami raktárban.


Marci

#37
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Akkor én is. Bike-components-ről rendeltem csütörtökön. Most hétfőn reggel nyolckor már itt is volt. Nem tudom mi van, de régebben nem voltak ilyen gyorsak mint most. Ami nem baj. Sőt.

#38
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

Előző hét pénteken adtak fel fedexszel egy fülhallgatót az usából, kedd délután már megkaptam. Más kérdés, hogy mennyibe kerülhetett a fedex international priority szállítása. Szerencsére nekem semmibe sem (: De volt olyan ebayes rendelésem, hogy csak az usában vagy egy hétig keringett, de lehet két hét is volt, majd következett még utána az import cégtől. Persze mindig a legolcsóbb szállítást választom, ennyit már ki tudok várni. De semmivel sem volt gyorsabb, mint a kínaiak postázása, mert az három-négy hét körül alakul a filléres vackokra.

 

Április végi bike24-es rendelésem picit fura volt, mert a következő munkanapon írtak, hogy a kitámasztó gumi és kmc patentszem beszerzése miatt késik. Nem is figyeltem, hogy ezeknél mi szerepelt, volt-e készleten vagy hány napos beszerzésűek, de valószínű, nem írtak volna direkt emailt, ha ki van írva, hogy egy hetet kell várni rá. Végül egy héttel később adták fel. Nem zavart, de például a rose-nál lehet kérni, hogy ne egybe küldjék, hogy egy hosszabb beszerzésű cuccra ne kelljen várni az egészre.

Bezzeg én meg május 14.-én megrendeltem a kiegészítő váltófület az ebay-ról, és a mai napig nem jött meg, pedig már nagyon kéne... júli10-re írják a legkésőbbi kézbesítést, de már kezdek nem hinni benne, ennyi idő után. Kínából jön, lehet, hogy ezúttal jobb lett volna rendelni az aliexpressről, de pont most vártam onnan 2,5 hónapot egy stucnira. De pl szintén innen egy nyeregcső 25 nap alatt megjött. Szóval, elég kiszámíthatatlan ez az egész, de ez a kiegészítő váltófül most különösen fáj, szóval ha van valakinek esetleg ilyen eladó, és szerdáig hozzá tudnék jutni, akkor kérem, hogy jelezze. Köszi! 

 

https://www.ebay.com...353.m2749.l2649


Mars módosította - 2018. július 09. - 08:48


#39
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Pénteken vettem a bike-discount-ban egy kormánycsapágyat. Ma, hétfőn 10-kor hozta a postás. Nem rossz tempó.

 

Előző hét pénteken adtak fel fedexszel egy fülhallgatót az usából, kedd délután már megkaptam. Más kérdés, hogy mennyibe kerülhetett a fedex international priority szállítása. Szerencsére nekem semmibe sem (: De volt olyan ebayes rendelésem, hogy csak az usában vagy egy hétig keringett, de lehet két hét is volt, majd következett még utána az import cégtől. Persze mindig a legolcsóbb szállítást választom, ennyit már ki tudok várni. De semmivel sem volt gyorsabb, mint a kínaiak postázása, mert az három-négy hét körül alakul a filléres vackokra.

 

Április végi bike24-es rendelésem picit fura volt, mert a következő munkanapon írtak, hogy a kitámasztó gumi és kmc patentszem beszerzése miatt késik. Nem is figyeltem, hogy ezeknél mi szerepelt, volt-e készleten vagy hány napos beszerzésűek, de valószínű, nem írtak volna direkt emailt, ha ki van írva, hogy egy hetet kell várni rá. Végül egy héttel később adták fel. Nem zavart, de például a rose-nál lehet kérni, hogy ne egybe küldjék, hogy egy hosszabb beszerzésű cuccra ne kelljen várni az egészre.



#40
szak

szak

    vendég

  • fórumtag
  • 350 hozzászólás

Pénteken vettem a bike-discount-ban egy kormánycsapágyat. Ma, hétfőn 10-kor hozta a postás. Nem rossz tempó.