Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
detto
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#2
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Gyanús a bolt. A cipőket néztem, hihetetlen árak és minden cipőből van minden méret. Aha...

Szerintem hagyjad!

 


  • simon23 kedveli ezt
Marci

#3
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 hozzászólás

Sziasztok!! 

Rendelt már innen valaki??

 

https://mrroz.com/

Gyanúsan alacsonyak az árak. A fizetésnél írja a PayPal lehetőséget de nem enged azzal fizetni.


Ridley Noah Fast 


#4
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

nem lehet, hogy a rendelésnél tudod megadni, megjegyzésként? esetleg a paypal (vagy akármelyik "fizetési szolgáltató") adataidnál megadod és automatikusan rajta lesz a csomagcimkén?

de, mindig rajta van a csomagcímkén, ha máshol nem, akkor rendelésleadásnál meg lehet adni 



#5
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.836 hozzászólás

Sziasztok,

 

ROSE Bike...

Regisztráltam az oldalukon, de sehol nem kell megadni telefonszámomat.

Sehol nem találom a regisztrációnál a profilomban?

Azért nekem ez így necces, hogy fog megtalálni a futár, postás...stb, ha munkahelyemre kértem a csomagot (nagy telephely, sok cég)?

Hol kell megadni a mobil elérhetőségem, az oldalukon? Van valakinek tapasztalata? 

 

Köszi!

 

nem lehet, hogy a rendelésnél tudod megadni, megjegyzésként? esetleg a paypal (vagy akármelyik "fizetési szolgáltató") adataidnál megadod és automatikusan rajta lesz a csomagcimkén?


  • talpfa kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#6
talpfa

talpfa

    vendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás

Sziasztok,

 

ROSE Bike...

Regisztráltam az oldalukon, de sehol nem kell megadni telefonszámomat.

Sehol nem találom a regisztrációnál a profilomban?

Azért nekem ez így necces, hogy fog megtalálni a futár, postás...stb, ha munkahelyemre kértem a csomagot (nagy telephely, sok cég)?

Hol kell megadni a mobil elérhetőségem, az oldalukon? Van valakinek tapasztalata? 

 

Köszi!



#7
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.860 hozzászólás

nem ismerem a rendszerüket de lehet csak naponta frissül és ha több az adott darabra a rendelés mint  a készlet akkor simán lehet időleg készlethiány.

és szerencsés esetben olyik cucc hogy leszen 2-3 hét múlva 

 

sajnos mini betűkkel kiírták hogy 4 weeks

így le is mondtam

a bikeinn pár nap alatt kihozta



#8
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

üdv, egy hete rendeltem a rose-tól, ma érdeklődtem szállítási időről, erre benyögtek egy július elejét (dhl)

angry.png

máshonnan is ekkora az átfutás? pl bike 24.de

nem ismerem a rendszerüket de lehet csak naponta frissül és ha több az adott darabra a rendelés mint  a készlet akkor simán lehet időleg készlethiány.

és szerencsés esetben olyik cucc hogy leszen 2-3 hét múlva 


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Csütörtökön 07.24 kor rendeltem a roseról hétfőn 09.30 körül megjött, szenítem nem figyeltél és nem raktáron levőt választottál.

üdv, egy hete rendeltem a rose-tól, ma érdeklődtem szállítási időről, erre benyögtek egy július elejét (dhl)

angry.png

máshonnan is ekkora az átfutás? pl bike 24.de


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#10
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.633 hozzászólás

Bike24-ről rendeltem 2 hete, nagyon hamar megjött.

 

Nem lehet hogy olyan cuccot rendeltél, ami nem volt nekik raktáron és azért kell ennyit várni?

 

üdv, egy hete rendeltem a rose-tól, ma érdeklődtem szállítási időről, erre benyögtek egy július elejét (dhl)

angry.png

máshonnan is ekkora az átfutás? pl bike 24.de

 


Marci

#11
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Bike-components, 7-8 nap volt. 



#12
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

Rose-ról 2 hónapja jön fékbetét, de azt tudtam előre. Pedál is jön, az is hasonló határidővel volt ígérve, de az módosult "egyeztetés alatt"-ra. /ennek nem örülök/ A harmadik cucc, ami volt raktáron, kb. 1 hét alatt itt volt. A Bike24-en is eddig tartották, ami ki volt írva, bár idén még csak 2-szer rendeltem.



#13
madgab

madgab

    vendég

  • fórumtag
  • 125 hozzászólás
Bike24.de-ről 3 nap alatt jöttek meg a cuccok, mind ruha volt és raktáron lévő termékek, bike-components-ről bő egy hét volt mire ideért a Fox 38, mindkettő korrekt volt de én nem kaptam gumicukrot, mint az R2- nél. :D

#14
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.860 hozzászólás

üdv, egy hete rendeltem a rose-tól, ma érdeklődtem szállítási időről, erre benyögtek egy július elejét (dhl)

angry.png

máshonnan is ekkora az átfutás? pl bike 24.de



#15
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Jé, ez is Kona.

Szóval az van, hogy a páromnak szeretnék egy ilyen VÁZAT. De ha jól értem, ezt nem árulják külön. Mondjuk más gyártó és típus sincs kizárva, de ez mindenben pont paszolna. Ja, S-es méret kellene, és annak egész jó alacsonyan van a felsőcsöve, de még elég hosszú. Ez a Lava Dome, ami 29-es, ezt nem írtam. Nézek egy pár hete mindent, amit tudok, de lassan már KERES hirdetést adok fel..

Azzal nem akarnék bajlódni, hogy egyben megveszem, és rajtam rohad a sok apróság, mert minden más nagyjából van. 

Létezik ilyen (vagy hasonló) vázacska külön megvehetőben? 

 

szerintem esálytelen

néhány vázat árul külön a kona de jellemzően előrendelésre van csak és nem túl józan az árképzés

emlékeim szerint lava dome nem volt rendelhető vázként


  • ZolkoW kedveli ezt
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

Jé, ez is Kona.

Szóval az van, hogy a páromnak szeretnék egy ilyen VÁZAT. De ha jól értem, ezt nem árulják külön. Mondjuk más gyártó és típus sincs kizárva, de ez mindenben pont paszolna. Ja, S-es méret kellene, és annak egész jó alacsonyan van a felsőcsöve, de még elég hosszú. Ez a Lava Dome, ami 29-es, ezt nem írtam. Nézek egy pár hete mindent, amit tudok, de lassan már KERES hirdetést adok fel..

Azzal nem akarnék bajlódni, hogy egyben megveszem, és rajtam rohad a sok apróság, mert minden más nagyjából van. 

Létezik ilyen (vagy hasonló) vázacska külön megvehetőben? 

B20LDG01.jpg?time=1588140160



#17
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

Keresek 2020-as évjáratú Kona UNIT vagy UNIT X vázszettet (váz +villa, de csak váz is elég) XL-es méretben. Van valakinek tippje, hogy csak vázat hol tudnék ebből beszerezni, vagy egyáltalán lehetséges ez? Itthoni és külföldi forrás is megfelelő. https://www.konaworld.com/unit.cfm

unit.jpg



#18
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.681 hozzászólás

..az sem utolsó, hogy van amiben olcsóbbak voltak a Bike24-nél, 2-3-szor rendeltem tűlük.



#19
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

9:58-kor kaptam az automatikus rendelés visszaigazolást, 10:19-kor már UPS linket kaptam. Nem vacakolnak, innen már a UPS-en múlik.  


  • dzsonhee kedveli ezt

#20
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

az egyik legjobb bolt
küldenek gumicukrot is minden rendeléshez :D 
 

 

Köszi a gyors választ, látom a kedveléseket is, meg is rendeltem amit akartam  :).