Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fékpofa, betét

- - - - -

  • Please log in to reply
677 replies to this topic

#661
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Skaccok!

A patronos (kertridzs) pofákhoz lehet kapni csak betétet? Mert akárhol néztem, mindenhol kompletten árulják (a kerettel együtt), de akkor mitõl cserélhetõ?

#662
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
Rob!

Elvileg az ACOR gyárt Hayes, Formula, Shimano, Magura fékekhez betéteket. Én többnyire a MOAb-ban vettem mert az a legközelebbi bolt nekem. Szóltam hogy ilyen kell, és pár nap múlva megvolt. Ráadásul fele annyi mint a Magura eredeti fékpofa. Ráadásul jól is fog. JODA

#663
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ssst: és hol lehet kapni az országban koolstop cuccost? És milyet?

#664
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
Hol vannak azok az Acor fékpofák? Minden bltban kapható? Fomulához (HD 5) van?

#665
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Elöl fekete ricsi pofák, a kövér, zsíros mammutkához, hátul szintén fekete ricsi az erlájn 1-hez. Az elsõ kombó ver mindent, még esõben is. A hátsónak csak annyi a gondja, hogy nagyon zajos vizes idõben. (Igaz az XT V-fékek bármikor blokkolják a papucsokat.

#666
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 posts
nekem volt bike+ fékbetét és sunn cr17-es kombináció, ami nagyon trágyán fogott, az lx fékpofa is ette a felnit...

#667
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
Hallottam már én is az Acor betétrõl,és gondolkodtam is rajta. A Magura betétet úgy kaptam ;D és azért nyúzom azt...

#668
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 posts
A GustavM-hez vettem 4 hónapja Acor fékbetétet, és királyul fog vele. Kicsit büdös ha durva helyen jössz le és fékezel de király. Sárba, hóba mindenhol jól fog és csak 3900 ft. A Magurával szemben ami 7200ft. Kicsit puhább az anyaga de talán ezért is fog ilyen jól.Hali JODA

#669
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
Én hátul az Avid vöfékben Avid fékpofát használok  ::) jé és jó ;D
Elöl a tárcsámban meg magura betétet.. jaaa jé az is jó  ;D

#670
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 posts
Én a kool stop-ot is tudom ajánlani marha jol fog

#671
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ja igen a Bike+ tényleg mindenhol dicsárik, haveromnak is az van. és azt modja, hogy király. Én is most vettem az unokatesomnak. És a catrige-s változata tényleg csak 650,-

Ha nincs Ritchey-re pénzed vedd meg ezt.

#672
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Csá!!!

Ha Ritchey felnid van, akkor feltétlenül ritchey pofát vegyél. Egyszer olvastam egy fékpofatesztet, és a Ritchey felnik és fékpofák együtt nagyon királyak voltak (kb 93% körül). 3 fajta van belõle, a kék kell a legdurvább idõre, piros a nedves idõre.

A catrige-s változata (amit fent említettél) kb. 1800 HUF

Csá!!!

#673
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 posts
Hát sajna egyelõre Deore fék+ szintén Acor !
De ha egyszer leszpénzem... ;D

üdv
Nolan

#674
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 posts
gyerekek fogalmam sincs mi az a patronos pofa arra gondoltok hogy a fém házba kis sasszeg rögzíti a gumibetétet.
amúgy idén télen gyári SRAM 5.0 fék volt fennt rock pro felnivel és nem voltam lájulva pedig amúgy normál körülmények között tetszik a dolog. A következõ telet már olcsó bowdenes tárcsával várom.


#675
Atosz

Atosz

    vendég

  • fórumtag
  • 23 posts
Nekem szürke, puha,Acor patronos fékpofáim vannak Remerx dragon felnin.Iszonyatos fékhatással bírnak.Szerintem inkább a felni, és a fékpofa anyaga közti összefüggés számít.Nekem szerencsém volt.

Szerintem téli körülményekre a  kemény fékpofa a jó, mert az jól fog a nedvbe.

#676
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts
Mamouth-hoz használok, Acor patronos pofát (olyan mint a bike+) Lx v-fék! Nagyon jól fog többek szerint is!


Beg

#677
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Ez jó! fékpofis topic!

Tamash spec Patronos B+ fékpofát használ az LX véfékben, pipecül mûxik, és 650 HUF volt/pár.  
Hamár ez így felvetõdött, akkor reá is kérdeznék, hogy lehet-e ebbe kerámiás gumit kapni? Lehet, hogy hátra Kerámiás 521esem lesz, és akkor oda nem gyúrok tárcsát. Szal van ilyesmi kishazánkban?

#678
country

country

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 927 posts
Ezúttal arra lennék kiváncsi ki milyen fékbetétet használ a tárcsához és a V-fékhez ki milyen pofát ajánl a téli körülményekhez.