Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Raszta hajról minden

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
62 hozzászólás a témában

#21
dorcy24

dorcy24

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Bookse te csak budapesten mész házhoz?Vagy bárhová elmész?
köszi elõre is!!!

#22
Ákos_92

Ákos_92

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Hali
Mennyire szereti ez a fajta haj a bukósityakot? Mert ha beleizzadok akkor az büdös lesz vagy lesz valami baja ?
xtc.

#23
Booksee

Booksee

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Raszta haj horgolását vállalom Budapesten, házhoz megyek.
Ár: állapottól és hajhosszúságtól függ. (küldesz fényképet, mondok rá árat)
Július 28.-tól érek rá.
Sz. Kati
e-mail: teso_ kati@vipmail.hu
msn: teso_ kati@vipmail.hu

#24
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás

dreadlocknak hívják, igen. a waxolt-fodrászolt raszta az az ún. "szalonraszta", ezt kevesebb idõ megcsinálni, olcsóbb is, de nem néz ki olyan jól, mint az igazi raszta, amit horgolással csinálnak.


Talán nem is a kinézetével van a baj. De tényleg ám, a raszta az valami egészen mást jelent.
bigup.
"Don't trust that man, That man could loose his trust
So many people have loose Their trust in Jah"

Burning Spear

KTM Race Comp. Süle Attila

#25
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
dreadlocknak hívják, igen. a waxolt-fodrászolt raszta az az ún. "szalonraszta", ezt kevesebb idõ megcsinálni, olcsóbb is, de nem néz ki olyan jól, mint az igazi raszta, amit horgolással csinálnak.

#26
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Válasz egy éven belül... :P

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#27
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
szerintem dreadlocknak hívják és a wax meg a fodrász elég instant dolog (de ez már sok fórumon vita volt.
bless :)
"Don't trust that man, That man could loose his trust
So many people have loose Their trust in Jah"

Burning Spear

KTM Race Comp. Süle Attila

#28
rastagirl

rastagirl

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
szijjasztok!nekem 1 éve van raszta hajam!szoktam mosni,nem jön szét..ha kiszálasodik kicsit akkor be kell horgolni!nem használok rá mézet meg semmi ilyen szarok,hogy tojás...szappan meg nem attól áll össze,hogy nem mostam!vagy hasonlók!Budepesten csinálta egy csaj 20.000Ft-ért-->tupírozással és horgolással!egyébként pedig nem kell borotva se olló ha van valakinek türelme akkor ki lehet bontani!ha valakinek a waxtól áll össze az nem is igazi raszta csak szar tupíros vagy ilyesmi!egy raszta ne attól álljon össze mert teli van trutyival hanem mert megcsinálták és kócos:D!HA VALAKIT TÉNYLEG ÉRDEKEL A RASZTA ÉS IGÉNYESET AKAR MEG MINDEN AKKOR NÉZZE MEG,HOGY KI CSINÁLTA A HAJAM...SZTEM A KÉPEK ELÉG MEGGYÕZÕEK!ENI SZÉP RASZTÁKAT CSINÁL: www.rastaeni.atw.hu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#29
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ez opcionalis.
lehet kerni szetbonthatot, illetve a jobbak a veglegesek..
akkor meg borotva :-\
mondjuk egy csaj megunja magan lol ;D hogy fog kinezni utana egy evig... ;D

#30
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ha megcsináltatom és aztán megunom, szét lehet szedni / szétjön ápolás nélkül vagy marad a beretva ?

#31
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nekem nem 1-2 hetig tartott pedig nem szalonba csinaltak. prefer natural style;D

#32
dany7

dany7

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Raszta wax tényleg van bahiában nem lehet kapni...
kb sztem próbálj meg egy hivatalos rasztásítót keresni aki jól megcsinálja a hajad és utána is gondozza,horgolja...............
és sztem ne próbálkozz ezekkel a sufni ..cuccokal mert az kg 1-2 hétig fog tartani ..........van az elején cikk a rasztahaj készítésrõl egyépként ugy kell csak hát q nehéz ezt megcsinálni olyannak aki még nem csinálta...............DRED........ 8) :D

#33
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
probald ki az egyiket.
ha nem jon be mi bajod lehet.
osszeragad a hajad?!
...

#34
chester

chester

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Az a gáz, hogy már legalább 10 módszert hallottam innen-onnan,és nem tudom eldönteni,hogy hogy csináljam. ::) Mindenki mást mond!

#35
Winethoo

Winethoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 482 hozzászólás
Sufni-tuning 8) ;D

#36
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
van egy rasztavax nevu dolog amit a bahiakban lehet kapni, amitol allitolag jobban beall a haj.lehet hogy azzal kente es immunis lett a vizre ;D

#37
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
vagy csak egyszeruen zsiros a haja.

#38
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
a rasztához nem értek, de a vízlepergetés szerintem viasz, szal lehet hogy túladagolta :D

#39
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Van egy haver, akinek szntén raszta haja van, és (ost figyelj!) vízpergetõ! Nem tudom hogy csnálta, de a víz egyszerûen lepergett róla, mint a puli kutyáról ;D

#40
dany7

dany7

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Na helló csimbókosodni vágyok....
Raszta haj nehéz dolog nem ugy van az hogy csak nem mosunk hajat meg tojást rakunk rá.....
elõször is föl kell tépkedni tincskre az égészet majd hagyni jópár hétig hónapig álnni hagyni(mint a húst höh)
csak a haj élni akar és a kis hajszálak kijönnek a tincsekbõl ezért állandóndóan horgolni kell ha megtudod jól csinálni(tatni) a horgolást akkor kb 5hónapig jó hajmosá hát én szoktam moni samponnan mindennel és nem jön szét.......csak az elején nem szabad mosni.......ha még valamit akars tudni keress meg......... 8)hello