Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szöged a hírös város?!?

- - - - -

  • Please log in to reply
486 replies to this topic

#481
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Megmondom a frankót jó a fölvetés;D Alapjaiban én félig Kecskeméti voltam vagyok, de ma már inkább Szögedinek vallom magam.
Hogy ki is az igazi??
Ha az megnyugtató mindkét vátos hírös város. A Kecskemétieknek Kecskemét a Szegedieknek pedig SZÖGED ;D

Hogy mondod Kecskemétet ööözve ;D ???

Na itt van a kutya elásva.

2bak

#482
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
;D ;D ;D különben is: kecsófalvának van hírös paprikája? ;D ;D ;D

#483
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,067 posts
Nem igazán szeretnék vitába szállni, mivel alapjában véve egy szolíd és félénk emberke vagyok, de a nóta azt mondja, hogy Szeged hírös, mivel az határos Tápéval. ::)
Van Nektek is Tápétok? Asszem, mivel a régi öregek jobban tudták, Szeged a hírösebb. ;D ;)

#484
tizi2

tizi2

    vendég

  • fórumtag
  • 39 posts
Nem akarván az mélyen tisztelt szögedi kollégákat kicsit sem ám kiábrándítani, de

[glow=red,2,300]TÖRTÉNELMI ÉS IRODALMI TÉNY, HOGY A HÍRÖS VÁROS NEM MÁS, MINT KECSKEMÉT!!![/glow]

Minden egyéb ilyen irányú törekvésnek helye van, de reménytelen ;D ;D
Bocs, lokálpatrióta vagyok ;D

#485
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,067 posts
Sztem, ha Kübekháza és környékét írtam volna, már záporozna a sok ötlet és hülyeség oldalakon át, de ebben a punnyadt, tetü még tanyaközpontnak sem nevezhetõ porfészekben csak a szép keróval villogok a Kárász utcán, van. :-\ :-X

Pest! Ha lesz pénzem vagy, ha Cheesy elvisz MEGYEK! :o

#486
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 posts
Tyito,
látom probálkozol, de csak egy legény van talpon e vidékön.
Én sajna a 7végén Töserdõ dombjait koptattam, pályabejárást hajtottam végre megtekintvén, hogy mi is történt a télen.
A terep OK. 2 hét múlva lehet menni tekerni.

Boszorkány, április 20. gondolom tudod II.BOSZORKÁNY KUPA ;D
Remélem nem mossa el aTisza.

Kovival nemsokára feltününk mi is.

Üdv,
2bak


#487
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,067 posts
Úgy gondoltam mivel elég nagy tanyaközpont ahol lakunk, nekünk is legyen egy topkunk.

Ha ne-talán valaki belenézne és még a Boszira is szokott járni, üzenjen egyet. Ma takarítást rendeztünk egy kicsit, de több kéz, több kesztû ;)

Az OROSZdombon még nem voltam, de a Boszin jó kis utakat lehetne csinálni.