Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#21
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Hát a köcsög kiccsávó csomagját el t'om vinni, de a vetítésre nem t'ok menni, viszont megyek utánatok, majd értekezzünk, hogy merre lesztek!

Nézzétek meg a Csak szex és más semmi c. filmet, nekem bejött. És a Schell Judit meg egészen jóóó nõ. Szerintem.

#22
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Akkor még majd helyszínen kitalálás!

Zap:
Köcce! Majd személyesen megbeszéljük!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#23
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Akár ide is be lehet ülni.

Nem kell ahhoz semmilyen progi, egy 9600 XT, bõven lekezeli, én sokat néztem régebben úgy filmet. Így van kitalálva, semmi extra...

Aktuális civil


#24
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Wuff! El tudnád hozni a kisköccsög csávó csomagját szombaton a vetítésre? Talán kapsz érte matricát cserébe. Ha nem lesz túl söti napom :D ! Thanx!

PG üzeni, hogy szombaton Earthed 3 vetítés után lehetne nála Earthed 3 ünneplõ összejövetel. Vagy akár be is ülhetünk valahova...

Gyönyörû ez a dzsungelzõd szörnyeteg!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#25
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Rá tudod. Kell hozzá kábel, meg TvTool vagy vmi ilyesmi progi

#26
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

Márió: lehet. És a feltöltött képekhez teszi.


Igen, pontosabban oda ;) ...

Jajj! És kedves szagértõk! Tényleg rá tudom kötni a gépem a TVmre? És jó az neki?

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#27
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
vazz, ezt így korán reggel.... És mit jelent hozzá az, hogy tisztában vagy honnan van?

Márió: lehet. És a feltöltött képekhez teszi.

Aktuális civil


#28
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Na jó reggelt!

Jaja, tényleg nagyon korrekt kis este volt. Csak nem tudtam elmenni futni. Majd ma pótolok.
Márió készen volt. Az a tánc, vagy mi, az nagyon komoly volt. És vártunk rá másfél órát. Igaz láttunk Kokknak pár kiscsajt, így végre enm érezte magát öregnek.
Utána meg forralt bor+túrósrétes. Egy vagyon volt. De nagyon jó volt a hangulat. Zap is befutott, és ment az agymenés. Kicsit áfáztam azért, de nem volt para.

Mária:
Ftp-vel fel tudod tölteni, és a furcsa mód a képfeltöltés galériába teszi õket.

Most nincsenek nálam a képek, de igyekszem majd feltenni õket.

Kokka:
Ez durva kis klip... Arrrggghhh...

Zsolo:
Ez a luba ez nekem nem nyerõ. Olyan mint egy hosszúkezû és lábú csernobili maradvány. De szép melle van.

Szép napot mindenkinek! Essen már a hó!

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#29
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Tisztában vagyok vele, hogy honnan van... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#30
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Na, hááát Shoshi beadta a derekát és elmentünk Máriót nézni... Erre másfél órát ültünk végig, hogy aztán Márióék lezavarjanak egy 5 perces, igencsak mókás táncnak nem nagyon nevezhetõ seggbillegetést. De nagyon faszás volt!!! :D 8Grat azért... Én élveztem.... Hehehe... Meg utána jó volt kicsit ökörködni, forraltborozni, meg rétest kajolni... ;) Olyan spontán volt. Bár tényleg ATOMBOMBAVESZÉLYVAN, meg ugye BIZTOSLEDOBJÁK, de ez mellékes volt... Mert odítottunk, mint egy szakközepes.... Hehehehehe...

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#31
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
köszi srácok a nézést
remek kis este kerekedett belõle igaz atombomba veszély volt,de nem lett végül..

ftp vel a tar.hus galériámba tudok képet föltölteni?
mert ami az oldalon van azzal föltölti,de nem találom hogy hová...

shoshi,tieidre is kiváncsi vagyok!!

ilyen estéket mééég



jjaaa meg fölös hayes hfx9 fékkarba való szimmering kéne nekem...

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#32
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
hehehehe

http://www.funpic.hu...ew.php?id=24663
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#33
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

hogy a shoshitól vagy a zsolotól kérjek segítséget...

Szóval a Mûvészetek házában lehet jegyet venni, igen, de látom megoldódott...

#34
dnl

dnl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 688 hozzászólás
szeva srácok.
Velem most nem történt semmi, nem kaptam 4eseket, meg ZH-t, meg nem vettem inget. Csak ugy elvoltam a munkával. jo mi.?

nade holnap: céges Karácsonyi parti, 20-es évek amerikájának jegyében (nem éppen karácsaonyi alkalomra való, de mindegy). 3kor elhuzunk pestre, és felvesszük az Alcapone jelmezt. Pesti különítmény: akar ki jönni? az este késõbbi felében vszinu már oldottabb lesz a hangulat, és jöhettek. Ingyen pia meg minden... most jut eszembe, tulajdonképpen AWhez beszélek egyedül, hehe. Szóval jössz geci? szerezz egy kalapot, meg egy fehér sálat, fél kg hajszelét, azt jó leszel :)

Ez a miles.hu tetszett. Ki ez a gyerek, nem volt idõm elolvasni a blog-jait...

Most szombaton lesz a vetités.? AW: mész, megyünk? Évivel még egyezkedem a hétvégét illetõen: nem hivtam meg hizzánk karácsonyra (hogy több idõm legyen a két ünnep közt ajndékot venni), erre besértõdött.

#35
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
Húúúú mekkora balfék vagyok pedig teljesen az volt a fejemben , hoyg ifjúsági ház , köszi azért, hogy szóltál...

#36
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Az egészben csak az a probléma, hogy a Mûvészetek házában lesz, ami a Széchenyi téren van, a Virág cukrászda fölött az emeleten ;)

Aktuális civil


#37
bandQuake

bandQuake

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 367 hozzászólás
Én meg voltam az ifjúsági házban jegyet venni de nem is tudnak a vtítésrõl , jó van , reménykedtem, hogy talán a pedálban lehet kapni de ott sem volt...
Valaki nem tudja , hogy hol vagy kitõl lehet venni , talakoztam a moszkítóval és azt mondta, hogy a shoshitól vagy a zsolotól kérjek segítséget...

#38
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Ez nekem tetszik, ehhez tudom tartani magam én is!
Akkor valamikor, valahol találkozunk és csinálunk majd valamit! De a lényeg az, hogy majd egy nagy közös szarással koronázzuk meg ezt az alkalmat!

#39
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Ahha, hát én Pécsen leszek hétfõ estig. Akkor majd vmi vmikor vagy ilyesmi. Konkrét terv a lényeg!

#40
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Attól függ neked mi a vissza? Pécsre visszajövök most vasárnap délután.