Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pécsiek ide!

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
18415 hozzászólás a témában

#1
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Pécsiek ide! 2

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#2
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
Mimi? Karácsony? Hol? Mikor?

Tegnap lemerült csajom telefonja és átírányította az enyémre, mert nem volt töltõje. Ma meg próbáltam hívni vagy tízszer, de folyamat foglalt volt.. hehehehe

Aktuális civil


#3
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Szerintem is. Nem akartam megkönnyíteni a családom életét, így minden ilyesmit megvásároltam, és nem felejtettem el ezt közölni is nekik, úgyhogy gondolkodhatnak :D vmi frankó ajándékon. Mondjuk beszállhatnak majd az új vázam finanszírozásába, aztán kellene egy TV is, mert amit múltkor meg akartam venni nyomott áron annak a doboza is nyomott volt. Nem figyeltek rá, mikor leesett a teherautóról... :( de nem is baj, mert lehet, hogy majd vmi LCD tv-t veszek :) pár év múlva..

#4
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
A legdurvább "stafírungot" kapni karácsonyra. Na az az igazán elgondolkodtató mozzanat az életben...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#5
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás
Vazze, errõl jut eszembe, hogy Karácsonyra vasalót, hozzá deszkát meg szárítót fogok kérni. Ez utóbbi még ugyan függõben van bennem. Ez az öregkor, vazze!
Az edények még mindig jobbak!

#6
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Nem, magamat akarom lefoglalni, mert meguntam az állandó csirkehúsevést.. Steak az jól hangzik, pácolt, sütött.. Majd vmi ilyesmi lesz. És vettem egy rakás fûszert, meg edényeket meg minden bizbaszt, és ki kell próbálnom :)

Egyébként tényleg nehéz lesz a marhából õzet készíteni, de megpróbálom :)

#7
Mettyú

Mettyú

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.203 hozzászólás

Aktívkodjatok. Nincs vkinek vmi jó bonyolult receptje marhahús elkészítéséhez? Ma lesz szabadidõm és szakácskodni szeretnék, de nem valami egyszerû fél órás recept kell, hanem ami sokáig tart és sok olyat mozzanat van benne, amikor totál el lehet cseszni az egészet.. :) Na?


Na, én egy jó õzpörköltöt el tudnék belõle képzelni! Azt biztos jó nehéz lesz kihoznod ebbõl az alapanyagból!
Vmi csajt akarsz elszédíteni? :)

#8
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Aktívkodjatok. Nincs vkinek vmi jó bonyolult receptje marhahús elkészítéséhez? Ma lesz szabadidõm és szakácskodni szeretnék, de nem valami egyszerû fél órás recept kell, hanem ami sokáig tart és sok olyat mozzanat van benne, amikor totál el lehet cseszni az egészet.. :) Na?

Steak / pörkölt / babgulyás. Egyiket sem egyszerû jól elkészíteni.

#9
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás

Vmi kellene...


Most rohanok suliba, de ha hazajöttem megbeszéljük... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#10
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
Aktívkodjatok. Nincs vkinek vmi jó bonyolult receptje marhahús elkészítéséhez? Ma lesz szabadidõm és szakácskodni szeretnék, de nem valami egyszerû fél órás recept kell, hanem ami sokáig tart és sok olyat mozzanat van benne, amikor totál el lehet cseszni az egészet.. :) Na?

#11
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Este aktívkodás? :D

Vmi kellene...

#12
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
DEKIRÁLY!!! Ezt meg kell ünnepelni! Ma az adószámunkra iszunk... :D

Na, be kell lépnem a suttyóba. Bö. :( Pedig ma nem terveztem, de alá kell iratnom az indexem... Mert van indexem... Vektor vagyok. :D

Este aktívkodás? :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#13
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
A forraltbor tegnap nekem is megvitte a gyomromat. Rosszabbul voltam tõle, mint az absinth, pálesz, rumkóla, tequila combótól múltkor...

van adószáma az egyesületnek! :D
laza 50 perc sorban baszkolódás után.

Aktuális civil


#14
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Shoshi: emlékszel még arra, amit tegnap meséltél? A salátásos Vikis estére? Vazz, ez a forraltboros cuccos ugyan ezt csinálja velem... Kész vagyok. Tegnap este óta külön életet él a hasam, meg a beleim. Csak ki ne szarjak mindent magamból... :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#15
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Mé' nem marad meg a tetves hó?!?!?!?! Ejjj... Dühít a dolog. Kéne róla beszélgetnem... ;)

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#16
zsolo

zsolo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.627 hozzászólás

Ez a luba ez nekem nem nyerõ. Olyan mint egy hosszúkezû és lábú csernobili maradvány. De szép melle van.

Én csak azt tudom, hogy elég népszerûek a róla készült filmek / képek. Mondjuk a férje - Petter Hegre - az egyik leghíresebb aktfotós.
Egyébként orosz...

#17
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás
Wuff:
Ja, kezdõdik a családi keverések idõszaka...

Kokka:
http://www.pinkbike....ew&image=684084

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.


#18
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás

Ezen már nem is csodálkozok...



Megmondom õszintén, én úgy terveztem, hogy ott leszek, mivel hétfõ/kedden szabin leszek, lenne idõm menni. De én tervezek, a családom meg végez. Vhol hátul kullogok a véleményemmel, hogy miként is tervezem eltölteni a szabadidõmet, így 26 évesen.. Ez gáz! De errõl már vitatkoztam az õsökkel, aztán nem álltak velem szóba. Az tetszett :)

De ott leszek a szabadfoglalkozáson!!!!

#19
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Csipahalmok és ásítás hegyek... :D Reggel, suttyók!

Milyen szörnyeteg dzsungelzöld?

Menni kéne streetelni... Olyan havazós-streetelõst. :D

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#20
Shoshi

Shoshi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.011 hozzászólás

de a vetítésre nem t'ok menni, viszont megyek utánatok, majd értekezzünk, hogy merre lesztek!


Ezen már nem is csodálkozok...

"Give me a chance to shine and I'ma blind the world..."
SS Ultimate 2013 YZ0 Flamethrower 2011 Penge 2011.