Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

C6,avagy idézetek a gyépébõl 2.0 no meg dühöngõ

- - - - -

  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#41
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
;D
vááá ;D de agressziv lettel ;D tokjo
ittis nezem egymas gyilkolasat
meg a C6-on is eloben... sosem unom magam ;D
(kala meg telleg elszallt picit ;D )

#42
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
Kala, vegyél vissza mert a torkodra lépek! >:( lehet, hogy Te kurva poénosnak találod magad, de ez nem minden szemszögbõl látszik így......szóval probálj meg gondolkozni, és csak aztán irkálni mahaságokat!

#43
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
mondom en..ilyen hulyet nem lehet megjaccani ;D

#44
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 posts
Sajnos ki kell h ábrándítsalak Titeket nem mi voltunk,mostanában csak nekem van fõleg netem,és az is ritkán,ilyenkor nincs idõm csetelni,meg kedvem se. :P :-X

ja a kóóóóólád kala elfogyott sikondán,jönni kellett volna... ::)

#45
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Meff!
Ez volt a fityisz :D
A manka meg a "tesója" volt asszem.
Lorka kb agybajt kapott ,h milyen "nyomulós" 1 csaj ;D

#46
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts
a minap jott egy srac hozzank...
3 percenkent kiirta nagy betuvel hogy kinek kell egy Camping bicikli?!
ugy a 15-ik ilyen megszolalasara mar nem csak figyelmeztettuk hanem kirugtuk...persze utana visszajott..
aztan beszelgettem vele privatba.
kiderult hogy DH-zni szeretne mert latta a tv-be, es vett egy campinget, de nem tugyja hogy epitse at hopgy profi DH bicoja legyen.
Eloszor kirohogtem, de kesobb leirta hogy szellemi fogyatekos..amit eleinte szinten nem hittem..de sajnos szegeny gyerek vagy nagyon jo szines vagy telleg suti :-[
szoval mondtam neki hogy azzal eletveszelyes lesz "DHzni".
Akkor ö eladja van 35 ezer forintja abol mit vegyen?amivel profi DHs lesz...probáltam lebeszelni az egeszrol...vagy vegyen inkabb turabiciklit...aztmonodta nem vagyok jo ember mert nem segitek es elment..
lehet hogy jol megszivattak, de ha igaz ???...hát :-\

#47
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
JAJ
add 1: az elsõt csak pojénnak számtam ;)
add 2:a másodikat is...a rosszéletû Manka+Fityisz párosról van szó,az beztos.Fityisz volt a fogyatékos,Manka meg a one-day ;D

#48
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Mint mondtam, én csak szobatársamat szándékoztam megviccelni, mással nem kezdeményeztem beszélgetést.
Egyébként nekem is van olyan munkatársam, aki 5e-ért akar telót venni, mégse fogyatékos csak más az értékrendje. No mindegy, eltértünk a tárgytól, inkább rakjatok fel még valami érdekeset!

#49
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
a sok perverz pasi meg tök ki van bukva,h mindenféle egyéb perverz pasi nõi neveken lép be
ott van péel egy húzós páros,"one-day" meg "nemtommi",a lényeg,h 1 fogyatékos,meg a tesója,akik 40e bõl akarnak bicót építeni
szal ritka lökött arcok
de lefogadom,h az egyiknek rózsaszín bicója van ;D
KÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLÁT!

#50
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Egyik problémám a chattel a sok botos emberke. Ezek a haveroknak továbbadják a jogosultságot, és kiskirálynak érzik magukat. Néha muszáj beszélnem otthoni ismerõsökkel, és városom szobájában elég furcsa emberkék mászkálnak. Ha ismeretlenül kérdést teszek fel, le se sz@rnak.
Egyszer játszottuk azt, hogy jól hangzó nõi neveken jelentkeztünk be. Eredetileg egymás ugratása volt, de aztán annyi perverz pasi kezdett zaklatni, hogy elegünk lett. Szóval sajnos nem sok normális emberrel találkoztam.

#51
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,269 posts

Elgondolkodtató,miért utálják ennyien a csetet a Fórumról...


ezt en se tom..sztem nem csak a chat a baj hanem maga az ember..az a monitorfeju aki mindig ott ul a gep elott es csetel meg kulonben is milyen mar... :-\ ::)

#52
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
naa, este felkukkantok a trefortra... Bár a multkor, valami LN op. kirugott amint LENIN elvtársként oszottam a núkommunizmust... ;D

#53
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
"rossz tapasztalat" jo szoveg. de csak annak van ilyen "rossz tapasztalata" aki azert megy fel a csetre hogy ismerkedjen meg h vadidegenekkel baratkozzon... namarmost ezt ugy azutan novi ki az ember, hogy egy hete megvan a net a gepen... utana mar csak arra hasznalja, hogy a szemelyesen is tobbe kevesbbe ismert haverokkal/baratokkal allando kapcsolatban legyen, es ne kelljen telefonalni.... es jobb ha ott beszeljuk meg a dolgainkat, mint ha itt, nem ??? :D ;D habar akkor nem annyi hozzaszolasunk lenne amennyi ;D szal a c6 is csak egy GIÁNS offtopic...

#54
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
Mostanában nem voltam cseten (bocs Krikk tíme de nem rajtam múlik) de most hogy ezt olvastam kár............. ;D

#55
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Vazzz.... Sztem tökjó. ;D Én se szeretem a csetet úgy általában, csak arra használom, hogy tudjak beszélgetni pl csajommal, tesómmal, AndRással, stb. Meg hogy tudjak röhögni ilyen személyiségzavaros barmokon. ;D

Uh: még ilyet! 8)

#56
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 posts
Én úgy általában a csetet nem szeretem, pont az olyanokért amit bemásoltatok (azért jó volt ;) ).
Volt néhány rossz tapasztalatom más szobákban, szóval inkább kihagyom.

#57
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Elgondolkodtató,miért utálják ennyien a csetet a Fórumról...Köze mindenképpen van a kettõnek 1máshoz, Jorus,Begbie,Bruce,a KrikkTeam,Berci,és mindenki más,aki most nem jut eszembe,az ott koptatja a billentyûzetet...
És még offtopiknak sem számít sok másikhoz képest ::)

#58
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
A Mirc egy program. ;) Irc alapú. Trefort szerver, Cangasok_ide szoba. Beállításokat most így helybõl nem tudom, de jöhetsz java-n is, akkor simán htttp://www.trefort.net.

#59
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
c6 -> c+hat -> chat -> trefi...

#60
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Bocsi skacok, ez valami Mirc-es chatszoba, vagy valami más, sajna nem tudom, mi az a C6, de ide vele gyorsan, mert kíváncsi vagyok, hol lehet ilyen félkegyelmûekkel ;) "beszélgetni"...