Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Cannondale

* * * * * 2 votes

  • Please log in to reply
483 replies to this topic

#441
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv!
Szerintem nincs az ember hulyenek nezve, csak akin latszik hogy semmit nem ert hozza, annak lenyomnak ilyen technikusi szoveget, mert jobban hangzik, es olyan mindenttudonak tunik a szerkezet. Ezaltal valoszinubb hogy megveszik. Ez tenyleg aljas de hat...
Mellesleg szervize valogatja. Szerintem

#442
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,030 posts

aha. pont mint a török bazár.
"adsz érte 35? mert ha nem nekem 20ért is bõven megéri."

utálom a kereskedõket. már azzal, hogy bemegyek, hülyének vagyok nézve. pont most jövök a biciklisboltból, hát gusztustalan, hogy szopatják az idiótákat. azok néznek bután, az eladócsávó meg feszít a szervízpólójában meg mondja a nagy félmûvelt áltudományos szövegét. aszongya: alacsonnyomású fékrendszer. mér, van fékrásegítõvel? megaztán a 600bar már nem is olyan kevés.


hogyis? erre sztorira kiváncsi vagyok! 600bar? elirtad? vagy a sztori része? :)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#443
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,931 posts

2000-ben volam a Kapruni világkupán (család éppp ott nyaralt:) és onnan "nem messze" kb. 40km-re laktam eg ykis faluban!!!.
Volt egy "vegyes" bolt ami árult komplett bicokat (csak Cannondale) full XT F600,Raven stb...
kilhetett probálni eg y fél orára, Qrva yo volt!!
Megkérdeztem hog y ugyan már nem e lehetne a kb. 35.000 silingnél olcsobban megvenni (már nem emlékszem pontosanmeyik tipust).
ÉN: ez menyibe kerül? (aszem valami Leftys volt)
ELADÓ: 30ezer
Eladó ::: 25ezer siling ok???
ÉN::...á az tul drága nekem izé....
ELADÓ::: 20ezer siling??
ÉN:: Hu!..ö ö hát köszönöm még meggondolom...

(szerencse nem volt -akkor se - 25ezer silingem mer azonnal vettem volna) :) :)



aha. pont mint a török bazár.
"adsz érte 35? mert ha nem nekem 20ért is bõven megéri."

utálom a kereskedõket. már azzal, hogy bemegyek, hülyének vagyok nézve. pont most jövök a biciklisboltból, hát gusztustalan, hogy szopatják az idiótákat. azok néznek bután, az eladócsávó meg feszít a szervízpólójában meg mondja a nagy félmûvelt áltudományos szövegét. aszongya: alacsonnyomású fékrendszer. mér, van fékrásegítõvel? megaztán a 600bar már nem is olyan kevés.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#444
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts

ujabb telefon a malival frame exhange ugyben, hat eleg buko tarsasag:)
bovebben este, most megyek orszagutizni.
matula

MAtula: mi is ez a frame exchange? Még nem hallottam róla,kifejted bõvebben?

#445
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,030 posts
2000-ben volam a Kapruni világkupán (család éppp ott nyaralt:) és onnan "nem messze" kb. 40km-re laktam eg ykis faluban!!!.
Volt egy "vegyes" bolt ami árult komplett bicokat (csak Cannondale) full XT F600,Raven stb...
kilhetett probálni eg y fél orára, Qrva yo volt!!
Megkérdeztem hog y ugyan már nem e lehetne a kb. 35.000 silingnél olcsobban megvenni (már nem emlékszem pontosanmeyik tipust).
ÉN: ez menyibe kerül? (aszem valami Leftys volt)
ELADÓ: 30ezer
Eladó ::: 25ezer siling ok???
ÉN::...á az tul drága nekem izé....
ELADÓ::: 20ezer siling??
ÉN:: Hu!..ö ö hát köszönöm még meggondolom...

(szerencse nem volt -akkor se - 25ezer silingem mer azonnal vettem volna) :) :)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#446
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,344 posts
Ha valaki bécsben akar Cannondale-t venni,akkor Praterstrasse...két Raven váz a kilincs :scared: a tulaj tök rendes, van egy magyar szerelõcsávó, ha nem beszélnél fritzül, és alkudni is lehet...és van minden...újban használtan...A másik a Mariahilferstrasséról nyílik balra, ha a városból kifelé mégy rajta...egy nagy lépcsõ mellett...ott is minden van...
Üdv:Thy

#447
matula

matula

    vendég

  • fórumtag
  • 123 posts
cannondale:
"Hello Mark,


Thank you very much for your email and interest.
We have a list with all available framesets including exchange prices. Unfortunately we do not have the distributors retail prices. We suggest you contact Mali and ask them what the exchange price would be for the frame of your choice.

Best regards,"


Mali(mult heten igertek hogy mara lesz info):
tartsam egy percig....telefon mellett tompan: " te figyelj az emberem meg van hulyulve, valami cannondale vaz-csere programot talat neten hogy visszahozza a regi vazat es kap egy ujat"....pff
ok eleg bunkok, na jovo het.


matula :)


#448
matula

matula

    vendég

  • fórumtag
  • 123 posts

"Inkább írj nekem, ha kell 250000-ért F-600, vagy 194000ért F-400. stb"



es nem kell egy elado cannondale M-700 cserebe?:)
1994, a vaz 1.6kilo + egy 98as bomber z2 , 2000es LX?
kar hogy mar nem er semmit.
matula

#449
matula

matula

    vendég

  • fórumtag
  • 123 posts
ujabb telefon a malival frame exhange ugyben, hat eleg buko tarsasag:)
bovebben este, most megyek orszagutizni.
matula

#450
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts
Na igen...pont ilyet szerettem volna, de 2002-es, tele carbon cuccokkal (használója ért hozzá, de használja is kategória), és bár szép állapotban van biztos lehetsz benne, hogy van benne pár 1000 (10000) km. De nagyon szép az biztos, és az ára tényleg lent van....lehet megveszem....csak ne pont most költöznék.... :)

#451
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts
Persze az új vázak is nagyon tetszenek. Az a helyzet, hogy egyenlõre ez csak álmodozás, mert pénzem az jelenleg nincs rá:/

E-bay-en tényleg nagyon drágán mennek, de néhja vannak jó vételek. Itt van pl. ez:
http://cgi.ebay.com/...7150636747&rd=1

ha minden igaz amit az eladó írt, akkor ez a szett nagyon megér 500$-t.

#452
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts
Mivel egy kicsit a vásárlás elõtt körbejártam a témát elmondom, hogy én is caad vázat szerettem volna. Viszont az ebay-en én is drágállottam az újabb vázak árához képest, a 3-5 éves caad vázakat. Szerintem a mostani Furio, Optimo vázak is vannak olyan jók. Igazából az volt a gondom a régebbi vázakkal, hogy aki Cannondalet vesz, szerintem teker télen-nyáron, hóban-sárban (nem csak magamból kiindulva) és nem tûnik logikusnak egy 3-5 éves alu vázat+villát venni, amit nagy valószínûséggel hajtottak rendesen, 150 pénzért megvásárolni. Persze ez nem csak logika, mert ugye az f3000sl…….. A lényeg, hogy egy-két osztrák boltban most még össze lehet rakatni 2002-2003-as caad vázas bringákat, melyek zsír újak.

#453
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,156 posts
Cannondale cannondale...a nagy szerelem:D
Egy dolgot szeretnék venni még a bicajomra egy jó kis caad vázat. Nézegettem ebay-en, hát nem sokan adják el ezeket a vázakat. Gondolom nem véletlenül...de egyszer lesz egy nekem is:)

#454
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

próbálna meg mást mondani....
Valahogy minden gyári versenyzõ szószerint ugyanezt mondja az új modellrõl.


Oké persze, viszont vegyük hozzá hogy gáyri riderek tényleg jó bringákkal mennek, Cedric meg õszinte ember.
Nem azt mondom hogyha szar lenne akkor telekürtölné vele a netet, de gondolom nem nyáladzana ennyire.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#455
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,961 posts
próbálna meg mást mondani....
Valahogy minden gyári versenyzõ szószerint ugyanezt mondja az új modellrõl.

Aktuális civil


#456
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Coldrock: az illegálist úgy érted, hogy nem fizet vámot,...? Szerintem ez nem illegális, csak egy kiskapú használata amivel lényegében senkit sem károsítasz meg. Az álamnak tök mindegy, hogy "ajándék" vázon biciklizel, vagy sem.

A hand made meg tényleg nem biztosíték arra, hogy nem lesz baja, az enyim is csúnyán megrepedt, pedig igazi újvilági ember rakta össze, a SUN számítógépein tervezett vázat. (Igaz 4éves és alu)

Visszatérve a Fõ témához, jövõre egy Gemini DH-ra (vagy Grind-ra) szeretném cserélni a Speckó vázamat, persze csak ha Specializedék nem dobnak piacra valami normálabb ár/súly kombós DH gépet...



Én is!
Cedric csak jókat ír..azt mondja hogy ilyen jó bringa még soha sem volt a segge alatt..
Szóval azt hiszem hogy;)
Meg nagyon fasza már a proto dizájn is..bár ezen nem tudom még mit tudnak tökéletesíteni..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#457
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Coldrock: az illegálist úgy érted, hogy nem fizet vámot,...? Szerintem ez nem illegális, csak egy kiskapú használata amivel lényegében senkit sem károsítasz meg. Az álamnak tök mindegy, hogy "ajándék" vázon biciklizel, vagy sem.

A hand made meg tényleg nem biztosíték arra, hogy nem lesz baja, az enyim is csúnyán megrepedt, pedig igazi újvilági ember rakta össze, a SUN számítógépein tervezett vázat. (Igaz 4éves és alu)

Visszatérve a Fõ témához, jövõre egy Gemini DH-ra (vagy Grind-ra) szeretném cserélni a Speckó vázamat, persze csak ha Specializedék nem dobnak piacra valami normálabb ár/súly kombós DH gépet...
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#458
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6,613 posts
Kapsz egy '06-os Grind-ot ! ;)

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#459
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
De :D
Olyannyira,h csak a kerekek hiányoznak:)
Viszont ha minden igaz,beeshet 1 új váz majd.Nem biztos,h uez az évjárat,hanem ami van épp.
- persze,ez azt is jelenti,h a régit szétvágják...-

#460
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,225 posts
  • LocationSvájc
Akkor nem mostanában lesz egyben a gép?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->