Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

13. BMFT Bp. Stuffz Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
74 hozzászólás a témában

#21
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hát nem aztán tök 8. Szeptember 5, péntek, 6 óra Nyársas kávéház.

#22
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Döntsétek el mikor legyen szeptemberben. Akkor itthon leszünk... Csak találgassátok ki addig!!!
Mackóék

#23
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Lécci legyen má szeptember elején, me akkó kapok fizut. Úgy képzeld el, hogy nem hogy 400 forintom nincs, de 40 forintom is alíg akad talán. Egyébként is LCS sincs itthon, és én nélküle árva vagyok :) :'( Na jó ez csak vicc volt.
Persze nehogy félreértés legyen, mennyetek csak most is, csak én valszeg nem tudok. De legyen szeptember elején is egy léccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécciléccilécci :-[ :'( :)

#24
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Lüke vagy, ha emiatt nem jössz. Én pölö kb. 2 sörnyi (hehehee, ez marhajó szó, majd alkalmazom máskor is) pénzt viszek, merhogy jelenleg ennyi van. Ez 400 Ft. Slussz.

#25
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Sajnos anyagilag teljesen a tönk szélén :'( állok, így nem igazán van keretem most erre sajnos :-\, de szept legelején mondjuk az elsõ hétvége felé vevõ vagyok rejjája, és akkor szívesen lennék tagja egy Római parti partinak! ;)

#26
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nem, én szombaton is pesti leszek. ::)

Meg a balcsin lógatom majd a lábam

#27
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Szombaton valaki Római?

#28
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Jaj Zsuzsika tudod hogy nem, iazábol titeket meg a bandát akartam látni, a csodabringa csak hab volt a tortán. A keddi nemtudokmenniavízbeugrálniért meg tizennégyezer bocs. Add át a pasidnak! ;) :'( :-\

#29
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jajj, bocsanat:D én a végeredményröl beszéltem:D egy GIÁNS optikai tuning az egész. és télleg, egy magyar termék ;D (elvileg ;D )

#30
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem Cruiser volt, hanem egy Mátrix monti. :D

#31
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
;D
ülünk nyárfásban, erre megjelenik egy ürge, egy kruizerrel. 2 kormány volt rajta (mászás/város) meg EZER sok lámpa:D meg annyi vezeték, amennyivel egész bp áramszolgáltatását el lehetett volna látni... de majd ugylátszik bikkmakkban fox látni róla képet/riportot:D


#32
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.225 hozzászólás
  • LocationSvájc
MI ez a csodabringa?KIcsit kifejthetnétek bõvebben is!
Jorus: becsajoztál?Tud már a másik barátnõdrõl(S8)? ;D

#33
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A dícséreteket Erika nevében is köszönöm! ;) Majd átadom neki.

A csodabringás sráccal szeretnénk interjút képekkel az újságban, a dolog folyamatban.

#34
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Sezlonyka!
Neked csak a bringáért érte meg lejönni??? Akkor majd szervezünk vmit a csákóval neked :)))

#35
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi all!!

Hát Lányok és srácok, nagyon jól éreztem magamat, minden szupi volt, Jorus a lány akit hoztál tündéraranyosédes ;) stb. A többieket is jó volt látni, mert már tizenezerhuszonszázéve nem láttam õket. 8)Rave-ék semmit nem változtam, még mindíg imádom õket, legközelebb a parádén randi. ;) De a mindent vivõ, az abszolót befutó, a favoritok favorita a netovábbok csimborasszója, a hogyishívjákok mindentbekaszáló izébigyója az a csodaistencsászérkarajrulezfélemetesenfogalmamsincsmiértnézettígyki kerékpár volt, ami felett a mai napig nem tudok elmenni. A srác vagy zseni volt, vagy csak simán nem normális ;) De imádtam. Te ahogy az amilyen élvezettel tudott beszélni arról a hogyishíjjákizérõl, hát majdhogynem meg kellett zabálni. Belenéztem a kicsit kancsal szemébe, és egy egészen más dimenzió bontakozott ki az agyamban a kerékpározást illetõen. Ez nem is egy kerékpár volt, hanem egy......õõõõ.......izé.....nos egy guruló gyönyör! Pedig már kezdtem magam kínosan érezni néha tekerés közben a városban, mert az enyémen van 2 sárhányó, hátul egy lámpa, meg elõl. De miután a srác brinyójának látványától elkerekedett a szemem, azt hittem hohy nem tud meglepetést okozni, ÉS DEEEE!!! Akkor tette fel az "I" re a pontot, amikor közölte, hogy akkor most õ elmegy és valahonnan elõhalászott egy rikítóan fehér gyorszárat, és a ??farzsebébõl?? egy akkora RREEFFLLEEKKTTOORRTT, hogy az egész bányász és barlangászszázad elszégyelhetné magát, mert ilyet kerékpáron ember még nem látott. Felkapcsolta ezt a gyönyört és mintha egy atomvillanást látnánk olyan fgény lett, és fõhõsünk belekarikázott a lenyugvó csóvájába. HÁT srácok és lányok maradandót okoztatok nekem ez nem volt semmi.
De azért a motoros kis fruska sem volt fityisz, amikor 1 óra keresgélés, és az elemlámpám kifogyasztása után közölték hogy elveszett a motorjuk kulcsa, elviharzódtak, és 5 perc múlva megjelent a hölgyemény kaján vigyorral az arcán és viccesen visszaadta a tökkifogyott lámpámat és közölte, hogy megvan a kulcs, benne volt a dzsekijébe. Olyan béna volt szegény, hogyha kiesne egy csónakból, nem találná el a vizet!! :D ;D Ezexerint szép az élet motoroséknál is!!

Na legyetek jók !!

#36
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ühümm.Végülis NP.A hugok már csak ilyenek ;)Azért voltunk EZER messze,mert nem volt egy üres stég se,legyalogoltunk a Margitszigetig,és ott találtunk 1et. ;D
A néninek biztos feltûnt,h a kóláspoharak milyen furcsán illatoznak 8)
Most kezd leesni,h te a söralátétért fizettél Begnek.Akkor köze sincs semmiféle kellemes,jó éjszakához? ??? Ha már más fiúk lakásra mennek,akkor miért ne? ;)
A társalgás kellemes volt,nemtom hogyan,de 5 perc alatt Ljutottunk a Tisza Maratontól a bankok szigorú hitelfeltételeihez ;D

-JÁJ.Szerelésrõl annyit,h otthon vettem észre,a hátsó kerekem gyorszárja ki volt nyitva... :-X ;D -

#37
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
kala!nem akartunk megzavarni titeket, ennyi. assetuttuk merre vagytok, mi meg siettunk az utolso fogashoz:D najo, ez nemigaz, de valahogy haza kellett jutnunk...

#38
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
jajj:) tessék megnézni a dátumot, most értem haza... pedig jó korán indúltunk:D jajj! HÉV a margithídig, onnan fogas ride, csak lekéstük az utolsót... aztán h hozzam a formám lekéstem az utolsó vonatot is, szal CC érdre.. habár inkább TT volt.. szétvert térddel.:) a buli része jó volt, fõleg a világjáró NEUZER, meg az h a tulaj néni nem b@szott ki a helyrõl, pedig lebuktunk a bevitt brandy@bacardi-val... nem vette jo néven:D
és nem volt Dzsóblekk:(((
jajj, én hugom sem köszönt el:) viszont kaptam EZER jó söralátétet... Stuffz-ot át kéne nevezni alkatérsz kereskedésre..., ja és persze venni Thommey-nak egy EZER literes hátitatyót, h tudjon miben hozni cuccot:D
na, így hirtelenjében ennyi.. jó volt:D
meg Jorus_barátné premierje is jóó volt:D

#39
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
JÁJ.Asszem elsõnek én szólok,izé,hozzá...A hivatalos bemutató,mit mondjak,meggyõzõ volt,ami Jorus barátosnét illetni,elsõre nagyon ahanyos volt.Az a két szöszke csaj,akik Lmagyarázták,h merre van bolt,nos,õk sem voltak rosszak,de mind1:)Ümm,taliból kicsit sok idõt töltöttünk romantikázással,de a stégek már csak ilyenek. :D Amit rossz néven vettem,h mire visszaértünk,a pia -már megint- Lfogyott:P sõt,a c6os nép is lelépett,a hugommal 1ütt,aki még csak nem is köszönt.JAJ,hazafelé is jó volt,nem is tudtam,h ennyien vagyunk szögödiek,és a defekt help is jól jött,THNX to Kahlesz and Mellon.
Lángos...Nyammm....A lángos milyen bringások étele?

-Zikke siess,mert fácán vár:) -


#40
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Eddig mindíg mindenki (kiv. én) bringával jött. Az a legkényelmesebb variáns. Vagyis a legcélszerûbb azzal lenézni. A másik, meg így mindenki össze-vissza tudja próbálgatni a másik gépét (ami általában elõfordul)...

Joe Black is csak tekerni tud ittasan, járni nem ;D ;D ;D