Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Aluvázhegesztõ kerestetik

- - - - -

  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 posts

Kösz! Ez jó hír, hogy még foglalkozik bringákkal. Még nagyon régen csinált nekem tárcsafék konzolt GT össztelósra és nagyon elégedett voltam a munkájával.


BRINGANTI - - Kezdõlap - régebben még Antihoz vittem a giant vázamat nagyok jól megcsinálta le a kalappal elöte
és nem is volt olyan iszonyat drága

#2
pilisbike

pilisbike

    vendég

  • fórumtag
  • 18 posts
sziasztok
minösitet AWI hegesztö vagyok ha valakinek tudok segiteni csak szojatok
hétvégenkét turázunk a pilisben ha valaki ugy gondolja jöjön velünk

#3
GeriMB

GeriMB

    vendég

  • fórumtag
  • 101 posts

jaja, vannak fent referencia munkái is.
AWI , CO , AFI , Láng , hegesztéstechnika , Máriusz kerékpár szervíz


Kösz! Ez jó hír, hogy még foglalkozik bringákkal. Még nagyon régen csinált nekem tárcsafék konzolt GT össztelósra és nagyon elégedett voltam a munkájával.
Valami bölcs dolgot kéne mondanom, de nem jut eszembe semmi. :D

#4
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
jaja, vannak fent referencia munkái is.
AWI , CO , AFI , Láng , hegesztéstechnika , Máriusz kerékpár szervíz

#5
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Szvsz inkább vegyél másik bringát, át akarod szabni a vázat másik tagot használnál benne miért nem veszel inkább egy az igényeidnek megfelelõ bringát?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6
GeriMB

GeriMB

    vendég

  • fórumtag
  • 101 posts
Silvesán Máriusz foglalkozik még bringák hegesztésével és erõsítésével vagy valaki Veszprém környékén? Referencia kép? Alu hegesztõt ismerek, de nem kifejezetten a bringa a szakterülete.
Erõsen gondolkodóba estem, hogy 1 1/8"-ról 1.5"-osra áttalakítom a vázam (Alu) fejcsövét, továbbá erõsemlegesítõ himba sem ártana, mivel 1 forgáspontos a váz és hajlamos fékezéskor felkeményedni a fara.
Valami bölcs dolgot kéne mondanom, de nem jut eszembe semmi. :D

#7
vadorzó012

vadorzó012

    vendég

  • fórumtag
  • 52 posts
csõsztök van egy alu össztelósom szabolcs megyében keresek valakit aki felújítaná. ajánljatok valakit elõre is köszi.

#8
bulesz

bulesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 posts
Áááá kircsi! Pont a Mester elérhetõségét kerestem! :)
Köszi!
Don't try this at home!

#9
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts

Üdv!Egy alu mtb váz papucsát szeretném némi képpen átalakítatni és meg heggesztetni!Ki hez fordulhatok vele BP-en?Köszi!


AWI , CO , AFI , L
csepelsziget

#10
kiscsipás

kiscsipás

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 329 posts
Üdv!Egy alu mtb váz papucsát szeretném némi képpen átalakítatni és meg heggesztetni!Ki hez fordulhatok vele BP-en?Köszi!

#11
windsurfer1

windsurfer1

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Hello elrepedt a vázam a hajtókar fölött. Tudtok vkit Vas megyében aki alu váz hegesztéssel foglalkozik? Elõre is köszönöm

#12
madi

madi

    újonc

  • fórumtag
  • 1 posts
Sziasztok! Elõször is köszi Atiss- nak a dícséretet!!!Ha bármilyen hegesztésre szükségetek van,akkor keressetek fel bennünket! Aki aztmondja, hogy a " nem gyári hegesztés" nem bírja,az sajnos nem ért hozzá, vagy nem tud minõségit hegeszteni: a gyárban is emberek dolgoznak, és nem titkos eljárással hegesztenek...www.madaraszbt.fw.hu a honlap, itt elég sok refkép van, bár nem a bringaiparból. Ott édesapám száma van fent, ha engem szeretnétek elérni 30/497-9774. Peace Mindenkinek: Madarász Imre

#13
atiss

atiss

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
sziasztok!
Nekem fejcsövem repedt...debrecenben szépen megcsinálta az ifjabb madarász. Tudom ajánlani mindenkinek! Sajnos a száma már nincs meg, de ha kell megszerzem. néha felnézek majd ide:)
minden yot
písz

#14
Babuin

Babuin

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts

Jól tetted, csúnya vége lett volna ha tovább nyúzod.
Nekem is Kona lett a repedt Wheeler helyett, nem rossz váz, de nem hiszem hogy ez is 10 évet fog bírni...


Nekem 9 évig bírta a Merida, és azért annyira nem kíméltem. Remélem a Kona is bírni fogja, mert gyönyörûséges :D

#15
DonMatteo

DonMatteo

    vendég

  • fórumtag
  • 162 posts

Na, nem hegesztgetek, javítgatok, vettem (pontosabban kaptam születésnapomra) egy új vázat, és úgy tûnik jól választottam (szépséges Kona Lava lett az utód :D )

Ja, és köszönöm szépen a segítségeket! :D


Jól tetted, csúnya vége lett volna ha tovább nyúzod.
Nekem is Kona lett a repedt Wheeler helyett, nem rossz váz, de nem hiszem hogy ez is 10 évet fog bírni...

#16
Babuin

Babuin

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Na, nem hegesztgetek, javítgatok, vettem (pontosabban kaptam születésnapomra) egy új vázat, és úgy tûnik jól választottam (szépséges Kona Lava lett az utód :D )

Ja, és köszönöm szépen a segítségeket! :D

#17
DonMatteo

DonMatteo

    vendég

  • fórumtag
  • 162 posts

Az a baj, hogy elég drága múlatság, nekem azt mondták, hogy 15-18 000 körül lenne, de erõsítéssel, meg garanciával. Tehát valószínû, nekem marad az új váz.


Ez nyilvánvalóan anyagfáradás, ebbõl következõen a váz más helyein is alakul a dolog. Én nem ajánlanám a hegesztést, elõbb-utóbb máshol is el fog repedni. Nekem is itt repedt meg nemrég, mégcsak mikroszkópikus volt de inkább vázat cseréltem. Nem vagyok pénzes gyerek, de Bruce Willistõl azt tanultam hogy drágán adjam az életemet! ;-) Amikor szétbontottam a hátsó papucsnál is találtam repedést...

#18
Babuin

Babuin

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Az a baj, hogy elég drága múlatság, nekem azt mondták, hogy 15-18 000 körül lenne, de erõsítéssel, meg garanciával. Tehát valószínû, nekem marad az új váz.

#19
atiss

atiss

    vendég

  • fórumtag
  • 12 posts
az én magellanom pontosan ugyanígy repedt meg...2 napja vettem észre. Akkor nem érdemes hegesztetni?

#20
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
a fejcsõ egy elég kritikus pont, a hegesztés nem biztos, hogy bírja a terhelést.
én nem bíznám rá magam, csúnya vége lehet.