Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 votes

  • Please log in to reply
3310 replies to this topic

#3161
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts
Hogyan méritek a testzsírszázalékot? Tolómérõvel összecsippentve a bõrt 8 helyen?

#3162
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
lehet nem mindenki érti annyiból ;)

#3163
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
most hogy elkezdtel magyarazkodni , ........tenyleg tetszett



#3164
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
Elég semmitmondó, de munkahelyrõl írtam, indulás elõtt...

arra gondolok, hogy ha nem akarsz csúcsteljesítményt kihozni magadból egyik ágon se, illetve egyikre ráhajtasz, a másikat csak finoman csinálod, akkor megférnek egymás mellett.

Persze akkor rossz topikba írtam, mert itt ugye arról van szó, hogy a pulzusmérõvel hogy lehet hatékonyabbá tenni az edzést, felkészülést
de azéééé nem baj, ugyeeee?

#3165
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
troll , ez egy frappans kis iromany ..tetszik ;)

#3166
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts

a sulyzozas es a bringazas az nem igazan kedvelik egymast , sot ! egymas ellen dolgoznak


hogy ez mennyire számít, az attól függ, melyiket milyen komolyan nyomod 8)

#3167
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
jahh ez igy van .

de az igazsag az hogy munkavegzesre jobb az izom , es meg az a 14 szazalek zsir eleg tartalekra ..nem mindegy mi sulyt cipel a szivunk ..



#3168
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,247 posts
Én is ezt szoktam mondani a bringásoknak, a súlyzózással csak csínján és az alapozáskor.
Ha a zsírszázalék valahol megáll és nem megy le zsírszegény táplákozásnál sem, nem kell erõltetni, biztos oka van! Az élethez zsír is kell.

#3169
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
mas !

talan temaba belefer .. zsirszazalekkal ki hogy van ..? en szeretnek 14 ala jutni ... iszonyat nemezen haladok jelenleg 17 nel tartok ..



#3170
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,570 posts
a sulyzozas es a bringazas az nem igazan kedvelik egymast , sot ! egymas ellen dolgoznak .. igaz szukseges nemi izomszovet tekereshez, de azt el is kell latni oxigennel .. es 30+ fok felett mar tuti nem szamit azaz extra izom .. sot bringazashoz mas kell ...

pl has egyaltalan nem !

#3171
vendég__*

vendég__*
  • vendég
"nemtomhogyezhovatartozik" tipusu hozzászolásjön, de szerintem ide.
crmo vázam lévén ami elég vékony is erõs véfékkel megáldva erõteljesen nyomogatja a támvillámat. kéne rá vmi merevítõ, de valami igazán cool! najo jo nekem egy egszerü is, csak legye erõs és ne legyen tul nehéz. acor meg ilyen szarokkal probálkoztam, de semmi nem történt és azt monták kell vmi überfasza. ha tudtok segiccsetek pliz! elõre is ty

#3172
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Pulzusmérõtõl a fitneszteremig...nem rossz!!!!

#3173
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts
Mondjuk azért 7 kg izom nem kevés ;D néhány hónap alatt!
Én hasra felüléseket, hasprést meg egyebeket csinálok. Megyek a teremben, aztán amihez kedvem van! Egyébként nekem van a legszebb hasizmom :), csak nem látszik ;).

#3174
almos

almos

    vendég

  • fórumtag
  • 48 posts
koszi ultio az edzestervet, ma mar tul is vagyok egy kellemes kis atmozgato erositesen, ugy tervezem, h az elso ket hetben szinte alap sulyokkal bemelegitek csak, persze nagyon nem fogom felemelni az adagot
ugyanis raallatam a konditerem merlegere, es pont annyi vagyok, mint tavaly novemberben, mikor elkezdtem, 63 kg
es emlekszem, marciusban, mikor megvettem a kerekparomat, 70 voltam (konnyebb is igy maszni a kerekparral, ami nekem azt hiszem elsodleges.. :)))
ugye lealltam, csak kerekparoztam es futottam, es most megint 63 vagyok, ezek szerint 7 kilo izom ment fel ram, mert nem lettek zsirparnaim...
es ez le is ment gyorsan...
hasra hogy erositesz?
van ugye a haspres gep, amit en nagyon kedvelek, bar a teremben szinte csak en hasznalom, a tobbieknek nem jon be, pedig nagyon lehet latni rajta a fejlodest (nekem a vegen mar osszejott a max sullyal is, kb 3x10 szer, ami 80kg volt, most megint 60 nal csinaltam...)




#3175
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
no majd meglátom ;)
engem különben se érdekel annyira, hogy minden olyan szépen látsszon, nem is való az alkatomhoz ;D

#3176
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts
Genetika. Nézd meg a kanadai favágókat! Nekem azt mondta egyszer egy profi testépítõ, ha helyesen táplálkoznál, de nagyon helyesen, ami ugye szinte lehetetlen, mert pl. annyi fehérjét, amennyire szükséged lenne, nem tudsz bevinni, mivel annyi húst, amennyiben ez a fehérjemennyiség van, nem bírsz megenni, több kiló egy nap, szóval ha helyesen ennél, meg aludnál eleget, akkor elméletileg ha csak napi 100 fekvõtámaszt csinálnál, akkor is lehetnél izmos. Na de ilyen nincs. Manapság. A görögöknél volt. Ahhoz, hogy minden izmod, a legapróbbak is jól nézzenek ki, és egyáltalán legyenek, ahhoz csinálni kell speciális gyakorlatokat is.

#3177
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts

Ja meg kb. 25 m-re van a lakásunktól, szemben velünk ;).

Bazeeeee ;D így könnyû

Van egy ismerõsöm, aki otthoni, súlyok nélküli (!!!) edzéssel akkora darab állat lett (sztem van vagy 110kg), amekkora én sose leszek :P

#3178
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts
Egyetértek veled részben Trollember. Elég sok az 4000-5000 Ft >:(. Nekem 4000 Ft-ba kerül a bérlet. De azért ha igazán oda akarsz figyelni a részletekre, akkor nem tudsz mindent otthon edzeni. Én is próbáltam, és nem jött be. Sõt, mikor kezdtem, akkor egy kollégium kis termében volt egy komplett, csigás gép, azon nyomtuk öcsémmel. De már 3 hónap után kevés lett. Aztán egy gimnázium termében csináltuk, ahol már több gép volt, de az kevésnek bizonyult. Egyszer még otthon is volt fekpadunk meg rúd kb. 70 kg súllyal, és ugye egy rúddal gyakorlatilag az egész testünket lehet edzeni. Nekem nem jött be, ezért inkább terembe járok. Meg az érzés miatt! Jobban tudok edzeni, szól a zene, nyögnek a cimborák, látom, ki hogy dolgozik, edz, milyen súlyokkal, milyen gyakorlatokat végez, esetleg tanulok 1-2 új fogást :D, szóval én ezt szeretem. Ha már nem megyek néhány napig szó szerint hiányzik és ideges vagyok :o. Nekem kell a vas, ahogy kell a bicajozás is ;D. Egyébként nekem a bérlethez szauna is jár 8) 8), és így már korrekt a 4000 Ft. Ja meg kb. 25 m-re van a lakásunktól, szemben velünk ;). Szóval én maradok a terem mellett.
Tpresident!
Én is futok, meg úszok, meg biciklizek, amikor tudok, de ez aerob edzés.

#3179
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 posts
Nekem az egyetlen problémám a dologgal (mióta én keresem magamnak a pénzt) az a havi cca 4-5000Ft ami a bérlet az edzõterembe.
A gyakorlatok nagy részét lehet otthon is végezni, amit nem, a helyett van más. Idõben is sokat lehet így spórolni...pár napja döntöttem el h. veszek 2db cserélhetõ tárcsás súlyzót, oszt adok nekik idehaza :)
Aztán kiderül, melyik a jobb. ::)

#3180
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 posts
Én inkább biciklizek, futok, úszok amikor tudok.

mondok 1 jót:
amíg te nem edzel, valaki más azért edz, hogy elõtted érjen célba!!!

ez minden sportágra igaz!!!!