Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2004-es Shimano Saint Freeride/DH szett

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
72 hozzászólás a témában

#61
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
az helyett hogy itt sirtok hogy draga , inkabb keresni kellene egy kis penzt , es mar nem olyan borzaszto draga..

..vagy legalabb egy kiados tekerest, a siras helyett

#62
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jaj istenem drága ::) ez is egy kicsit amolyan magyar virtus<- naná hogy drága, mivel versenyalkatrész, ezt lassan már megszokhatnátok, elõször meg kell tanulni bringázni, aztán majd jönnek a jó cuccok.

#63
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Na az a fék pont nagyon durva lesz! Nekem az tetszik leginkább remélem lesz hozzá váltókar nélküli fékkar.

#64
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
hát vagy az aki 1000 évig gyüjtöget

#65
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
volt eddig is sok sznob **** aki a tudását a pénzével próbálta ellensulyozni, azok majd megveszik, rózsadomb rulez...

#66
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
lajos: szerintem ezt elsõsorban nem Magyaroszágnak gyártják... Pontosan azért nem, mert kevesen tudják megfizetni. Engem pontosan ezért nem érintett meg nagyon ennek a szettnek a megjelenése, mert szinte tuti, hogy nem fogom tudni megvenni. Sajnos... :(

#67
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Az odáig rendben van hogy presztizs, meg XTR, meg kiváltság ha ezzel szereled a géped de nem lehet hogy egy kicsit így Ungarise viszonylatba borzasztó drága!? :-\

lajos

#68
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szerintem meg jó.
Azért jó, mert:
- szinte képtelenség lenne szíjjelkûdeni a közepét,
- nem hiszem, hogy ezen kívûl számít a merevsége egy letörés utáni leérkezéskor, mert ugye gumi cipõtalp és lehajlik max 0.5 mm, amit nem nagyon lehet olyankor észrevenni, és ha kicsit több anyagot raknak a tengelybe (itt ugye nem számít annyira a súly) akkor ez is ki lenne küszöbölve;
- a kónuszos agyban sokkal nagyobb a golyók felfekvõfelülete. Ezért aki már ilyet vesz, elõbb cseréli le, mert kiment a divatból, mint hogy kikopna.

Talán a fék az amit nem kellene elõl eröltetni (de még ezt is csak láttuk, próbálni nem próbálta senki).

#69
vendég__*

vendég__*
  • vendég

bikkmakk teszt szerint


ehhhhh :-\ pedig Ök biztos jobban tudják...........

#70
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
NEM

Mindig is presztizs volt menni XTR-rel, és ez nemlesz másként a Saint-tel sem. Még akkor sem, ha a Bot-on-os agy kónuszos. Funkcionálisan semmivel nem jobb egy Chris King agynál, de hát ez Shi(t)mano, és a sok gyár nyomni fogja a sok Special Editiont ezzel a cuccal 2004-ben.

#71
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Hali

SZVSZ: A hajtómûvük undorító és az agyak konuszosak amik alapvetõen nekem nem jönnek be!
Nem hiszem hogy nagy tetszést fog aratni ahoz képest hogy XTR! A versenyzõk lehet hogy használni fogják! :-\

lajos

#72
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ezek igen szuperek, de mennyi a sulyuk? áruk? és hát ez a fajta monoblokk tengely illeszkedés a bikkmakk teszt szerint nem tul merev... de eerrös

#73
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Feltöltött kép