Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

2004-es Shimano Saint Freeride/DH szett

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
72 hozzászólás a témában

#21
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
~gzzz ;D

#22
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a lancvilla vedo matrica!

#23
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
;D

ugy ertem mi az a termek ami annyira tetszik a sh-nal..?

#24
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha kereszetben van elöttem egy fa a palyan!!! ;D

Amugy hogy an erted?

#25
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
major te mint dh-s mi az amitol hasra esel ?

#26
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás


szepek, jok, egyediek, fel bicajt lekell egy csavar vasarlasnal cserelni........... de vegyetek !

Ezt nem értem, comment plz


csak annyi hogy a fejleszteseiben arra torekszik, hogy ne legyen kompatibilis semmivel.

gondolom nem mindenki ad ra ..en igen

#27
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Biztos utalni fogtok, de en szeretem a Shimano cuccokat!!! A üzletpolitika az mas kerdes... Ugyanigy utalom a SRAM üzletpolitikajat azzal a különbseggel, hogy nekik a cuccaik sem szimpik!!! (Persze itt is vannak kivetelek, pl.: X.0, 9.0 kazatta...)

#28
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

..annyival egeszitenem ki , hogy egyre tobben atvettek tolem a sh!tmono nevet .. ami nem baj, de kis kreativitas jo lenne , ha mar valaki ocsarolja amit kepen lat , es ujsagban olvas, legalabb legyen kreativ
....


Ezt azért elvitatnám, hogy Te találtad ki. ;) <- ezzel nem azt akarom monddani, hogy én, de én speciel nem a Te szádból hallottam/klaviatúrádtól láttam elsõzör.

Amúgy meg: örülj, hogy mégis mindenki ezt használja: mindenki kifejezheti vele a nagy japán óriás iránti mindenféle ellenszenvét. :) Nekem se az üzletpolitika, se a termékek nagyrésze nem tetszik, bár elismerem, vannak elég jó dolgaik (XTR fvk).

#29
TrollEmber

TrollEmber

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 905 hozzászólás

szepek, jok, egyediek, fel bicajt lekell egy csavar vasarlasnal cserelni........... de vegyetek !

Ezt nem értem, comment plz

#30
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

na jo van... miitttudjam én,hogy külföldön mikor jelenik meg...


hat ... ennek sem sok koze van ahhoz hogy magyarba mennyi az ara .. gondolom az elso szeriat nem veszed meg 100% aron... tuti mo-ra legalabb 3 honap kesessel erkezik, az elso ar tores utan ..

#31
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
Vole szivembol szoltal ..


annyival egeszitenem ki , hogy egyre tobben atvettek tolem a sh!tmono nevet .. ami nem baj, de kis kreativitas jo lenne , ha mar valaki ocsarolja amit kepen lat , es ujsagban olvas, legalabb legyen kreativ
.... egyebkent csak hogy helyre rakjuk .. en a sh!tmanot elismerem, egyedul az uzletpolitikajukkal van bajom,de azzal nagyon ..

szepek, jok, egyediek, fel bicajt lekell egy csavar vasarlasnal cserelni........... de vegyetek !

#32
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A vatlomat szivesen lecserlnem egy ilyenre!!!! :)

A többi marad ami most van!!!!!

#33
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
akkor minden oké

#34
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a nagy öregek :o... ::)

#35
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
legszebbcsávó, ez teljesen korrekt szerintem, sõt igy nézve mintha hasonló lenne a gondolkodásunk a témáról :D ez már talán a korral jár..


#36
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
German:
Na szóval rosszul idéztek engem, mert én ezt írtam:

jaj istenem drága ::) ez is egy kicsit amolyan magyar virtus<- naná hogy drága, mivel versenyalkatrész, ezt lassan már megszokhatnátok, elõször meg kell tanulni bringázni, aztán majd jönnek a jó cuccok.


Ezt arra írtam, hogy felvetõdött, hogy ez is csak a szponzoráltaknak lesz jó. És ezt úgy értettem, hogy ez már így megszokott ---> meg kell tanulni jól biciklizni és majd akkor mint szponzorált, ingyen jönnek a jó cuccok, ez is egy megoldás, hogy hozzá jusson az ember.

#37
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
na jo van... miitttudjam én,hogy külföldön mikor jelenik meg... kis(sok jo ember kis helyen is elfér ;) )hazánkban mindig olyan nagy késés van,hogy csak na

#38
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
árat vazzze :o... még meg sem jelent... alig jelentették be ::)

#39
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
ja és a Válto az is tuti!!!
Vole: Kekének bün lenne egy ilyet venni... 1 hét aztán nyekk

#40
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
KÖSZI!!! na ezen már látom a munkahengert is!!! elég preciznek tünik... meg az agy sem kutya!!
ha tud valaki akkor a hajtokarrol+a monoblokkrol irjon valaki valami árat... (amugy egyetlen baj, ha a hajtokart el .... od véletlenül, akkor erre a tengelyre csak ilyet tudsz venni, ami a legoccsobb nem??