Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

X.ÓZDI Hegyikerékpáros találkozó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
21 hozzászólás a témában

#1
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szevva! Nem megyek Dunanarathonra, mesélték a haverok, hogy tök kaka, várni kell 10 percet egy mászó elõtt,, usw,, ha összejön, akkor inkább augusztusban a Bükk maraton az jó. Nemrég vettem egy szakadt országutit, azzal csapatom , hogy ne rohadjon le félévente a hajtás a másik biciglin. Jah, ha minden jól megy bevállalom a Mátra maratont, mer' jelenleg Gyöngyösön nyomom a polgári szolgálatot. Ha van kedved elgyönni, talán tudok óccsó szállást szerválni. Mondjuk ingyenest a kollégiumban! :-)
byezz

#2
newfree

newfree

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Szerintem rémlik ki vagy... Ja kaptam vigasz csövet,még az nem törtem el :) Ha lesz összel elmegyek... Mostanában tekerek, csak még kikéne cserélni a hajtott alkatrészeket. Duna-maratonra nem jösz?

#3
vendég__*

vendég__*
  • vendég
szasz! Nyúfri!

Asszem ismerlek, én vagyok az a pali, aki hawaiimintás ingbe' szokta nyomni. Találkoztunk anno szilváson is, scak kicsit részeg voltam, ugye, mer' aug.4-én van a szülinapom, s másnap meg a CC verseny. Nem tesz jót az agynak, ha valaki a napon fröccsözget, üvöltözve, s kaviccsal telirakott sörözdobozt rázogatva.Legutóbb akkor láttalak,asszem amikor az ominózus kormánytörést bütykölted, de kaptál valami vigaszkormányt, nemde? ;-) ÉrdeklQdtem is utánad, egy KKSK-s mezt viselQ figurától, de aztat mondotta, hogy má' nem nyomod ezt a biciglis témát. Jah, én kis kihagyás után most elindultam, nem is volt rossz, csak a hobbimezQny kissé kicombosodott! :-) nyócadiknak gurultam be asszem egy gigafirka után a nagy lefelén ,toood. Hót poros volt, nekem- szegénylegénynek- teló nyista, aztán egy gyökérke meg is viccelt kissé.
na byezz Qsszel azé' elgyöhettek!

#4
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
A Dunamaratonon ott leszel, a környékbelieket meg kihagyod? Ejnye-bejnye... :)

#5
newfree

newfree

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Hali! Nekem egy piros GT-m van (a telót már összetötem belölle), és miskolci vagyok. Ha vki ózdit megkérdezel, tuti tudja, hogy én vagyok az az állat, aki ha kell,ha nem összetörte ott a verdáját... Nekem sincs messze a Bükk :)

#6
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Ellevelezgetünk itt ketten... ;)
Kategória? Városban, vagy terepen való "állatkodást" leszámítva minden. Ezt minek neveznéd? Egyébként ózdi vagyok, Szilvásvárad 20, Eger 50 km, szóval közel a Bükk! Egy tavalyi Caprine Highlander B-m, van, nemrég vettem bele telót. Elég alap, de én még nem "nõttem ki". Na most írj te is valamit! Egyébként van egy haverom, aki fel szokott járni a Dunamaraton-ra.

#7
newfree

newfree

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Milyen kategóriában nyomod, és mivel? Meg hovavalósi vagy(város). Én a Dunamaratonra szeretnék menni, ha addigra vmit tákolok a verdából.

#8
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Hát, nekem elég kemény...Kíváncsi leszek, milyen ehhez képest a Caprine, meg a Bükkmaraton.

#9
newfree

newfree

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Ez attól függ kinek mi a nehéz. Aki irtózik a letörésektöl, a meredektöl, és nemszereti a hosszú szerpentint fölfelét, az biztos nehéznek tartja. Én végig nyomtam már törött kormánnyal ,és hajtott kerékkel is, és még bördarabkáimat is lehetne találni a letörés alján :)de ennek ellenére,mégmindig királynak tartom,és sajnálom,hogy most nem tudtam ott lenni :( Némelyik pályhoz képest, (ez nem leszólás) egy OB pályának is megfelelne. (Egyéni vélemény)

#10
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
És milyen nehézségûnek tartod a pályát?

#11
newfree

newfree

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Én tavaly voltam, meg azelött szinte mindig. Nekem az egyik kedvenc pályám, csak anyagilag nekem nem kifizetödö ott indulnom...

#12
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Na, volt valaki???
Élmények?

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sziasztok!

Én a környéken lakom- putnok- s eddig szinte minden ott rendezett futamon indultam.Szerintem a klasszikus értelemben vett maratonhoz háát,,, nemsok köze ven. Bár kinek mi... :-) Néha elég izzasztó tud lenni. Régebben volt bicajdobás is, meg ilyesmi. Szerintem korrekt, a pálya elsõ része masszív mászókával rendelkezik, némi szerpentin jelleggel, aztán kis lötyögés, majd "visszaesel" a start szintjére, s a rajt/cél szakasznál -egy focipálya- kezded a pálya második szakaszát. Ami szerintem kicsit szórakoztatóbb, tele hipli-huplival f@sza letöréssel szoros egynyomtávos bénabélázásal. ennyi. jó kis puzusjáték néha. Utánna téleg lesz gulyás, meg ilyesmi anno volt süti is. Ha elõtte nem indultok a Budamaratonon máj.3. akkor igazán érdemes eljönni. A háromkörös, hobbi férfi nyerõ"bb" idõk olyan 50 perc körül alakulnak. Szárazon nagyon jól járható, nedvesen kicsit blamásabb, fõleg a gyökeres nagy lefelén. Jah, ha odafelé kocsival mentek, Farkaslyuk felé kell menni, majd a faluban keressétek apókáktól anyókáktól a helyi-farkaslyuki-focipálya hollétét. Ha valami kérdés van szivesen pötyögök byezz

#14
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ma jártam Ózdon, (igaz, csak autóval bicaj nélkül) és rákukkantottam a pályára.
Összegezve: Gyilkos.
Olyan letörésekkel, hogy csak na, lesz mit mászni is.
Még valamikor elmegyek bicajjal is bejárni a pályát!

#15
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
A golyás az nagyon szupi 8)

#16
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
A verseny után gulyásparty!
Király!
Hülyére tekered magad, utána meg jót zabálsz!
Kell ennél több?


#17
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Erre még alszom, de lehet, hogy OK lesz

#18
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Igen. Nyílt verseny, ami az ifik kivételével nem számít bele semmilyen országos értékelésbe.
Tulajdonképpen egy maratonnak is felfogható.
Saját építésû pályán megy, én már jeleztem, hogy megyek. Megígérték, hogy ha van kedvem, akkor elõzõleg egy alkalommal eljön az egyik srác és végigmutatja a pályát. Most még nem, mert állítólag még mindíg vannak havas részek, illetve sár is akad rendesen.

#19
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Gabi ez akkor most igaz CC verseny?

#20
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Biztos jó lesz! ;D