Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#21
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
na erre elakadt mindenkinek a szava :D
Come on! It's on

Korn

#22
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát McClane, ahogy te közlekedtél a Blasttal, ha kapnál egy csillagrombolót, azzal indulnál a rampage-en is.

#23
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
az mondjuk igaz, hogy Saalbachban bakker Hulppal ketten tekertünk, Biczónak nem volt bringája, ti meg a Dáviddal elmentetek....

szal nem hiszem, hogy valamilyen szinten ne tudnék biciklizni, hiszen megcsináltam pár olyan dolgot, amire Maul és Dávid azt mondta, hogy ááá, ezt neeem, ráadásul a kis rombolómmal a Blast-tal :)

Maul neked inkább a Red Bull Rampage kellene asszem :)
oda viszont télleg nem való vagyok..na ezt jól megmondtam :D
Come on! It's on

Korn

#24
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

De mehetünk arizónába is akkor!


Éppen akartam javasolni. A hét végén láttam egy jó kis filmet brazil bicajosokról. Oda is elmehetnénk, ráadásul ott most jó meleg is van. Egyébként Arizónában mi van?

#25
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Leogang nem egyenlõ saalbachal!

azt beismerem, hogy saalbachban voltak olyan ns-ek, amire nem mertem felmenni...

De leogangban meg elsõ nap leurgáltunk mindent...

Hulp! Magamnak fizetem az utat:P

De mehetünk arizónába is akkor!

#26
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát nem azért Maul, de amikor meg ott voltunk Saalbachban, nem csináltatok végig semmit, lementetek néhányszor, aztán meg lenn unatkoztatok. Szóval nem igazán tudom, hogy neked milyen pálya jön be. Mert olyan pálya meg nem nagyon van, ahol van 50 db 10-30 m mély szakadék, aztán azokba lehet belezuhangatni. Szvsz te is tudtál volna még mit gyakorolni Leogangban.
McClane, megnézted a CC mit jelent Pilában? 1000m feletti szintkülönbség csak ebben az esetben lefelé. Mindegy, egy ötlet volt, én azért még nem tettem le a dologról. McClane, neked mi lenne jó idõpontban az egy hét Leogangra?
Maul, ha fizeted a Whistlert, én szívesen elmegyek oda is.

#27
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
giovanniban voltun ka múltkor, most is oda kellene menni :)
mondjuk jövõ héten vmikor, mert Maul szívem most nincs itthon :D
Come on! It's on

Korn

#28
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Ezaz menjünk pizzázni!
Bár amilyen pekkem van tuti gyomorrontást kapok! :)

#29
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maulka a sztár!!
igen, így van, csak is nekem volt kihívás Leogang, nektek természetesen kutyának a f@sza volt :)

szvsz még mindig az, hogy Whistler nektek is sok...


pizzázni kellene megint elmenni, nyamm
jöttök valamikor?
Come on! It's on

Korn

#30
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Neked McClane! :P

Szerintem nem volt kihívás leogangban.. Hát egyedül a dirt jump, de az meg nem az én mûfajom...

Egyébként whistler honlapját néz meg! Az úgy van kitalálva, hogy ott a kezdõtõl, a profiig mindenki talált kihívást..

#31
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Whistler...oda azé' tudni is kell valamit...
Leogang is éppen elég volt
Come on! It's on

Korn

#32
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát én megmondom õszintén, nem szívesen mennék ebbe a pilába..

Én szívem szerinte egy hét leogang, egy hét saalbachba mennék...

De persze elmehetünk whistlerbe is...

#33
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Hulp én vagy cc-zni megyek, vagy egy kis free :)
cc-re ott lesz a márciusi francia edzõtábor, veletek nyáron inkább egy kis free :)
nyáron eddig nekem szinte mind1, szvsz az is, ahogy tavaly mentünk...
de a két hét nekem nem jön össze, nem lesz annyi szabim...
Come on! It's on

Korn

#34
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Az nagy kár, mert nekem ez a Pila nagyon bejön. Legszívesebben oda mennék el két hétre, mert egy csomó minden ott van a közelben. Pl. a Mont Blance asszem mindössze 50 km. Na nem mintha meg akarnám mászni. De azért lehet, hogy elmennék megnézni, biztos van valami jó hely, ahonnan szépen látni. Matterhorn még közelebb van. Meg Monte Carlo sincs már olyan messze, bár azt még nem néztem térképen, szóval az lehet, hogy kicsit távolabb van már. Az egyben két hét mondjuk amiatt nem feltétlenül éri meg, hogy kevesebb az utiköltség, mert Leogangból is vagy 750 km-re van, szóval csak pár ezer Ft-t lehetne spórolni. Pedig jöhetnél Pilába CC-zni te is. Leogang neked mikor lenne jó?

#35
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ehh
itt is lesz Berry, akivel Maul egyezkedik?

lassan Európában hírünk lesz, és kint lesz a wanted színes fotókkal minden nagyobb bringás helyen....
ugye milyen jól állunk a filmmel??
legalább próbáljuk meg betartani, amiket ígérünk
Hulp nekem szvsz csak egy hét lesz, mert márciusban 17 nap francia edzõtábor, nyáron akkor egy hét Leogang, és még snowboardozni is szeretnék....
Come on! It's on

Korn

#36
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Kinek lenne kedve eljönni egy hétre CC-zni Pila környékére? Mielõtt jól lehordtok, érdemes egy pillantást vetni arra, hogy ott mit jelent az, hogy CC :
http://www.pila.it/s...?l=e&id=132&s=e
Maul, esetleg elkezdhetnéd szervezni, hogy ingyé kapjuk itt is a felvonóbérletet. Annyit sikerült kihámoznom, hogy egy napra 15 EUR a bicajos felvonójegy, de azt nem igazán sikerült megfejtenem, hogy ez csak arra érvényes, amelyik a DH pálya mellett van, vagy az összesre. Egyébként a CC pályát egy része levisz teljesen a völgybe, szóval ezek nem valószínû, hogy vad DH pályák, de szerintem lehet rajtuk eléggé jól száguldozni. Mindenesetre az Aosta-ból (a völgyben) induló vonatra nem kell jegyet venni a bicajnak, csak az emberkének. Azt nem nagyon értem, hogy most arra lehet-e egyáltalán bérletet venni, mert azt sehol nem találtam. Esetleg nézegessétek a honlapot, vannak leírások a DH, meg freeride pályáról is.
Kinek lenne kedve a dologhoz? Biczóval azt beszéltük, hogy esetleg azt is meg lehetne csinálni, hogy összekötnénk Leoganggal, és akkor két hétre mennénk, egy hét Leogang, és aki akar az jöhetne tovább Pilába még egy hétre. Ezzel felére lehetne csökkenteni az utazási költségeket. Ez mondjuk még attól is függ, hogy elengednek-é a munkahelyemrõl két hétre. Ez úgy július-augusztusban lenne. Nekem a hónapforduló mondjuk nem lenne túl jó, mert akkor nem valószínû, hogy el tudok jönni. Szállásköltség szempontjából egyébként kb azzal lehet számoln, ami Leogangban volt, szóval találtam egész korrekt szállást 15 EUR/éjszaka/fõ körül.
Lécci írjatok, hogy kinek lenne hozzá kedve, meg ötleteket is várok, hogy milyen formában (pl. kétszer egy hét, vagy egyszer két hét), mert Biczónak és nekem is hamarosan le kéne adni az igényeket, hogy mikor szeretnénk szabadságra menni.

#37
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
OK, akkor majd holnap foglalok, aztán majd megírom.

#38
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kedd, szerda, csütörtökön érek rá...

#39
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ha nem jelentkezik senki, akkor én bármekkora összeget hajlandó vagyok átvenni végleges megõrzésre, illetve befektetésre. :D (Természetesen megfelelõ mértékû jutalák fejében)

Maul, jövõ héten mikor mehetünk fallabdázni? Mert akkor foglalok pályát. Ez a hét legyen még a pihenésé. :)

#40
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 hozzászólás
Tényleg! Még én is lógok valakiknek 400 Ft-tal!