Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts
folytatátás Itt: http://forum.bikemag...1860#post381860
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#2
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Biczó ne viccelj már, azt mondtad, hogy akkor van szabid, amikor akarod, akkor ez most hogy van? Bakker ne már hogy ne jöjjön senki, rohadt jó hely lehet Pila, nem tudom mi a bajotok vele. Biczó, írók majd Pilába, hogy szerintük milyen idõ lesz júniusban (milyen idõ szokott lenni) aztán akkor is szép idõ van, nem 8 napból 7-en esik az esõ, akkor akár mehetünk júniusban is. Neked az idõpont nem jó, nincs annyi szabid, vagy neked sem tetszik Pila?
Cornel, szerintem azért mondta a doki, hogy benn szeretné hagyni a csavarokat, mert már tudja, hogy havonta mész új csavarokért, gondolta legyen inkább mindig nálad néhány. :D

#3
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Mi van ha bennt marad? Ha mondjuk késõbb újra sérül az a könyök?
Az osztályvezetõ fõdoki mondta, hogy benntmaradhat, csak ért hozzá, bár õszintén szólva én is jobban örülnék ha nem lenne bennem idegen test.

#4
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát Kornél ne hagyd ennyiben, mert ezek a szombathelyi hentesek szarnak az egészre, menj el gyõrbe vagy pestre... CSavar az nem maradhat bent, nem vagy te terminátor...

Nekem majd valamikor februárban szedik ki...

#5
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Képzeljétek! A könyökömbõl nem veszik ki a csavarokat! :scared:
Maul neked már kiszedték a vasakat az arcodból?

#6
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Krisztián, megoldjuk!

Olaszba én sem megyek... Az valahogy nem az én világom..

#7
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Micsoda színek...

Mcclane nem tudom hogy jutott eszembe a sajt..talán mert egér nem..

Háát csõbe futottam a coilerrel ,mert nincs egy épkézláb képem róla-és nem tudtam elküldeni annak aki érdeklõdött...Nem tudna valaki segíteni képeket csinállni a vázról-pl ha Maulnál lenne a gép-és pizzázás elött kattintana egy párat,,vagy nemtom,.,, nagyoon meghálálnám.. Mcclane nem úgy..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#8
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
háát én azt hiszem mind kettõt ki kell haggyam, mert úgya néz ki hogy egyik se jó.. de még dolgozom rajt..hogy jó legyen.. de nem sok esély..holnap mondok idõpontot is..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#9
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Szerintem ezzel a sajttal azt akarta jelezni, hogy tetszik neki a 8 eurós szállás, és a kajára meg úgysem kell sokat költeni. De javíts ki, ha tévedek. Meg tavaly is milyen rohadt sok sajt fogyott el. Akkor én javaslok két idõpontot:
Pila: július 8-15 (szombattól-szombatig van az apartmann)
Leogang: augusztus 12-20
Na akkor várom a hozzászólásokat. A sorrend azért lenne jó így, amit már fentebb is írtam. Július elején Pila sokkal olcsóbb. Nekem is minél hamarabb le kellene adnom, hogy lehessen egyezkedni a többiekkel. Csak mert ha én adom le elsõként, akkor még több az esélyem, hogy kapok erre az idõpontra. Már jeleztem a fõnökömnek, hogy nagyjából ez lenne a két idõpont.

#10
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
biczó ezredes úr, hogy a rossebbe jött most ide a sajt?? :D
Come on! It's on

Korn

#11
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
szerintem sajtot vigyünk.. csak nem tudom még milyet.... hmm-hmm 20kg-os vagy 50-es kell-e?!!aztán lesz melegszecsó, meg ratyipizza...:)

Nekem az idõpont egyeztetés lesz nagyoon nehéz, márt csak egy kis idõm van amíg változtathatok a szabimon,,demivel 8 emberhez kelll igazodnom nem soka rugalmasság.. ezért kellene gyors az idõpont.. kb..ra
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#12
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én asszem nem, minden kis pénzemet a nyaralásra tartogatom.
Foglaltam fallabdapályát, Maul. Szerda 8-tól meg csütörtök 9-tõl. Majd akkor szombaton a pizzázás közben megdumáljuk a nyaralást. Csak hogy McClane hozzászólásán pontosítsak kicsit, július elején (második hete) kéne menni Olaszországba, és augusztusban Leogangba. Csak azért így, mert az olasz apartman jóval olcsóbb júliusban, mint augusztusban. Ha jól emléxem, akkor júliusban 280 EUR egy hétre egy 4 fõs apartman, míg augusztusban már 450 lenne ugyanaz. A 280 esetében kb. 8-10 euróra jönne ki fejenként egy éjszaka, ami szerintem nagyon-nagyon jutányos ár lenne. Ráadásul takarítani sem kell a végén. :D

#13
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
MEgjelent a népszava,
Benne volt a pék fa*za!

Akkor szombaton sielés! McClane! voltál már hóvéba?????

Március, ausztriában hó dh, jön valaki?

#14
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
nnaahh..már csak ez hiányzot...keverjünk még egyet a sz@ron :)
na de nem baj, legyen több lehetõség, és majd kiválasztjuk a legjobbat...
nekem eddig a hulp verzió jön be, egy hát Leogang, utána egy hét olasz cucc

Maul válaszoltam....
jó, majd fürdök...néha...asszem... :)
Come on! It's on

Korn

#15
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hi.. szegény pizzéria... hogy én hogy sajnálom õket...

Szerintem menjünk olcsó-de jó helyre.. máshol is körbenézhetnénk, nem csak ausztria, meg olasz létezik.. tehát én képviselek egy harmadik változatot:ami mondjuk lengyel, vagy szlovák,, vagy mind1 mi-csak hogy teljes legyen az egyet értés..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#16
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
McClane! Azért elõtt menjünk már haza zuhanyozni, meg átöltözni:D

Egyébként akkor megyek szívesen, és akkor rendezzük az anyagiakat!
Hovéba voltál már? Mert nekem is kéne menni botot venni...

McClane! Most írok privátot! Olvasgasd el!

#17
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát Maul eddig még nem jutottam el odáig, mert a munkahelyemen annyi a meló, mint az állat, meg mindig elfelejtette. Majd ma megpróbálom nem elfelejteni. Nagyon rámfér már a mozgás. Pizzázni mikor megyünk? Mármint úgy értem hány órára?

#18
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Maul szombaton voltunk Biczóval snowboardozni, eszméletlenül fejlõdik a srác, már esés nélkül lejön, és nem kell rá várni sehol, respect!

most szombaton is megyünk, jössz velünk?
ja meg ne felejtsétek el, szombat este a csúszkálás után pizza!! :)

szvsz elõre szólni kellene a pizzériának, hogy megyünk :D
fel kell készülniük
Come on! It's on

Korn

#19
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
rekontra!

Üdv mindenkinek újra!

Héten valamikor lájtos tekerés?

Hulp úr! Foglaltál szkvást?

#20
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, nekem is nagyon úgy tûnt. Mondjuk amúgy is vagyunk vagy 7-en, akik szoktak itten dumálgatni. Nem akartam ennyire megrázó dolgot írni.