Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Keréképítés

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
3825 replies to this topic

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
itt a vége és itt a folytatás

#2
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
az is látszik, hogy hegesztett

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#3
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

sun sos felni érdekelne:
kapható-e itthon, hegesztett kapható-e ha igen, mennyibe kerül ha igen és milyen széles/magas.
köszi.

szerintem 28 széles, belsõ perem 23
magasságát nem tom elolvasni, de hátha Neked jobban megy
http://www.sun-ringl...006/mtbrims.jpg
de gondolom ez nem új
ja neuzer site, meg súlyosan tele van friss infókkal...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#4
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 posts
Kis hazánkban a neuzer kft forgalmazza a sun felniket, nezd meg a honlapjukat:clap:
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#5
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
sun sos felni érdekelne:
kapható-e itthon, hegesztett kapható-e ha igen, mennyibe kerül ha igen és milyen széles/magas.
köszi.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#6
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
hat akkor rozsdas lesz.
/kivul/
de ha letorlod rola a vizet ill lemosod
,szaraz helyen szarad akkor nem lesz meg annyi baja sem

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#7
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

a gyari tomitessel semmi gond
nem akkor lesz baj a csapaggyal amikor bringazol vele hanem amikor a sok koszt belemosod.


De legalább egy plusz akármilyen porvédõ lehetett volna. NEkem azt mondták, hogy az szokott a gond lenni, hogy berozsdál a csapágy, ha "nedves" körülmények között használja az ember.

#8
GreatVictory

GreatVictory

    vendég

  • fórumtag
  • 141 posts
Tudna valaki nyilatkozni a DT Cerit nevû agyról? Esetleg van valami köze az Onyxhoz?

#9
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Volt egy igeig Micro 68 agyam és nem volt vele semmi gond, a hátsó kotyogott kicsit, de egy alátétátrendezéssel orvosolható a hiba.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#10
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24,199 posts
a gyari tomitessel semmi gond
nem akkor lesz baj a csapaggyal amikor bringazol vele hanem amikor a sok koszt belemosod.

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...


#11
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts
Én is gondolkoztam American Classic koppintású agyon, mert a csapágyasutánpótlás úgy tûnt, hogy nem megoldott. DE, Zöldpont bringaboltban VAN csapágy hozzá. Legalábbis nekem a szerelõ az arcomba nyomott egy zacskó csapágyat, amire õ azt mondta, hogy azokhoz van. Lehet, hogy rosszul tudta, de szerintem egy telefont megér annak, aki ilyen agy vásárlásán töri a fejét. Ami miatt mégsem 68g-os Zoggie lett elõre, az az, hogy a csapágyakat csak a saját tömítésük védte és ez nem hiszem hogy elég a dagonyázáshoz.

#12
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,291 posts
Akkor összesítve a WTB agy nemrossz választás. Mibaj lehetne vele ?
Én nyúztam '92es lx-et, 2002-es XT-t gyúrok most és semmi bajuk :)
Mondjuk az a WTB 262 g, szal lehet a minõség rovására megy a tömegkönnyítés ?!??!
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#13
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)

írtam már egyszer, az American Classic topicba, hogy németországban láttam pótcsapágyat hozzá. volt link is.


na, ez (számomra) új fejlemény...

mindenesetre így is, úgy is külföldrõl kell beszerezni. gondolkodom én is 2 könnyû keréken (WTB+2,0-1,8-2,0-Mach4/CR18/XM317), csak ez a csapágy-dolog tart vissza kicsit.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#14
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
ja meg azt szamold bele, hogy a twister kb egy honap hasznalat utan slicke valtozik... Nekem bejott meg minden, de en nem megyek vele terepre, varosba szaladgalni oke. Komoly CC gepre nem biztos hogy olyat vennek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#15
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
írtam már egyszer, az American Classic topicba, hogy németországban láttam pótcsapágyat hozzá. volt link is.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,280 posts
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
wtb agyakhoz: a csapágyak mérete elég speciális; eddig nem sikerült ilyenre bukkanni a gyártók katalógusaiban. szóval ha besz@rik, lehet hogy a WTB-tõl kell rendelned cserecsapágyat.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#17
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts
Na kérem (kérésedre idenéztem):

-ismervén a bringádat és a szintedet (ne értsd sértésnek, de nem vagy élversenyzõ), Conti Supersonic-ot nem neked találták ki, vegyél sima Twister Pro-t ócsóbb és tartósabb (én egyszer mentem 400 gramm alatti külsõbe bele, s elég sz@r a tapasztalat, szóval nem nekünk valók...)

-DT Alpine és agyonkönnyített cuccos? Nem tetszett olvasni a merevségösszhangról? Vegyél DT Revolution 2/1.5/2-t, alattad pöpec lesz (hacsak nem híztál 20 kilót, mióta láttalak) - vagy Supercomp, ha nagyoon merev tárcsás kerékre utazol

-WTB agyakat nem ismerem, könnyûnek könnyû, te döntésed

-felni okés
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#18
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,291 posts
Beruházok egy új hátsókerékbe. A mostani agyam 2002es XT naon nehéz, és ütõdés van a felnin.
Ezek a kiszemeltek:
  • Mavic XC 717 Disc (Mavic, szal ez rossz nem lehet)
    • 405 g
    • 11192 Ft
  • WTB LASER DISC LITE 32H hátsóagy
    • 262 g
    • 16999 Ft
  • DT alpine küllõk
  • Continental Twister Supersonic :D
    • 335 g
    • 8888 Ft
SZAL, Jók ? agy+gumi ?
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#19
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
szerintem is, csak feltem egyedul vagyok a velemenyemmel :P
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#20
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,721 posts

A vékonyított küllõ f@szság.


Ez a f@szság.