Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Scott

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
120 hozzászólás a témában

#81
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én is szeretnék olyan csomagot, amiben Santa Cruzok vannak:)
Hm..Kogat sem láttam még árulni sehol:(
Üdv:Thy

#82
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Egy vadászbolt kirakatán láttam Easton matricát, mert az Easton nem csak bringás cuccokat gyárt. Ja és tudtátok, hogy Magyarországon van Koga Miata importõr, legalábbis a jog az már valakié!

Aki Santa Cruzt is egy olyan "cég" hozza vagy hozta volna, amelyiknek sok tudása nincs a bringákrók, csak egy csomag részeként kapta meg. Attól még csinálhatja jól a dolgát!!!

#83
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hivatalosan nincsen, csak OEM felszerelésként érkezik a bringákon az országba, de ahol bontanak bringákat, pl X-Factor, Probike, ott meg tudok õket találni. Ez évben a Konákon, és a Giantokon is meg fogod találni az Easton cuccokat.
Üdv:Thommey

#84
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
thommey:Úgyis annyira benne vagy a dolgokban: Az Eastonnak van magyar disztribútora vagy csak külföldön lehet beszerezni?

#85
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Röfi:Lehet, hogy te ezt nem tudod, de a Specializednek az egész szállítmánya a tengerbe veszett, ammikor a kikötõben pakolták le a cuccot, és mivel nem volt biztosítás.... Ezzel elég hamar csõdbe tud jutni egy éppen induló kis cég!
A Nellát meg azért nem kell temetni:)

#86
rofi

rofi

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Hozzászólva a témához:Tényleg volt Spec forgalmazó itthon, de nem érdekelte õket igazán a téma. Engem is csak hitegettek,a volt bringámhoz akartam venni egy pár kiegészítõt,de azon kívül, hogy eltelefonáltam a gatyámat semmi sem történt!
Szerintem a nagy cégek kezdik megunni,hogy Kiss Pista egész pereputtyának bevásárol, majd le..arja az egész céget... :'(
Egyébbként a gépükben is nagyot csalódtam, pedig S-Works volt :P Jó reklámmal minden eladható!!! 8)
Nella:a Trek és a Gary Fischer + Klein egy nagy cég, hasonlítsátok össze a gépeket (Fuel=Sugar=Adept) !
Ha a Trek befuccsolt a Nellánál, szerintem nem lesz a többi sem ;)

#87
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
thommey

18% az fél milliónál is 90.000 huf
aki ebbõl nem tud alkudni, az megérdemli.... :-X
(persze még igy is drágák eszméletlenül)

#88
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Nagyon köszönöm, valami hasonlóra számítottam :)

Így elsõ blikkre az outi Comp szerintem azért annyira nem vészes ha összehasonlítjuk az itthoni egyéb gépekkel. (Tudom-tudom, én csak buta outis vagyok :) )

MTB-nél én viszont egy ici-picit magasnak tartom az "alap gép" árakat a konkurensekhez képest.

Lensver:Valahol igazad van, csak sajna nem mindig lehet ilyen-olyan okok miatt (ráadásul én valahol bízom benne, hogy az EU miatt egyszerûsödnek majd dolgok, esetleg az árak is kicsit visszább mennek hiszen ha összehasonlítom egy német netes bolt árait az itthoniakkal néha igencsak irreális különbségek jönnek ki). Ha nekem példuál egy osztrák boltban kellett volna eljátszanom azt a herce-hurcát amit a vázam miatt kellett igencsak vaskos utazási költségeim lettek volna (nem a bolt volt a hibás hanem a gyártó méretezte el a vázakat)

#89
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Rob:a komplett bringákon 18% haszon van!!!!ebbõl szerinted mit lehet lealkudni???
Üdv:Thy
A vázakat 30%-al számoltam, úgyhogy abból még lehet hogy sikerül:(

#90
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nem semmi árak! Bizony egyre érdemesebb külföldrõl szerezni cangát!
Ha belegondoltok, az Ebay-en ilyen árban már egész, nem használt bringákat lehet kifogni!

#91
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a fullos genius mc-nek a nagyker ára is millió felett van....
de amúgy alkudni biztos lehet, a boltban, ahova járok, mondta a srác, hogy tuti nem rakna rá 30%-ot még egy félmillás biciklire sem, szóval a thommey által írt árak erõsen tájékoztató jellegûek, és attól függnek, mennyire tudsz alkudni ;)


#92
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
NoFear:Kapaszkodj:
CR1 Team Issue:1424000ft
CR1 Team Issue váz:574000ft
Comp:297000ft
Comp váz:nem lesz
Monti:
Team Issue:1154000ft
Team Issue váz:362000ft
Expert Racing:210000ft
Boulder:240000ft
Hát érdemes összehasonlítani a konkurensekkel:)
Üdv:Thy

#93
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
thommey: Csak a szokásos katalógusböngészõ, összehasonlítós kíváncsiságom hajt ugyanis idén raktam össze egy Fondriestet.
Aminek kíváncsi lennék az árára:
Outi
CR1 Team Issue (komplett illetve csak a váz)
CR1 Pro
Comp (komplett illetve csak a váz)
MTB
Team Issue (komplett illetve csak a váz)
Expert Racing (komplett illetve csak a váz)
Boulder (komplett illetve csak a váz)

Megvallom õszintén nem értem a Biketrade-t, miért nem lehet egy picit informatív oldalt legyártani ajánlott fogyasztói árakkal ...?

Elõre is köszönöm a segítséged.

#94
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
No Fear:Oldalt nem tudok,de van árlistám, és ha megírod melyik érdekel akkor megírom:)

#95
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Jó sok Yeti van az országban ugy egyáltalán is... ::) :P

#96
NoFear

NoFear

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
thommey: Nemrég írtad, hogy a Scott-ok áraival elszállt a Biketrade. Tudsz mondani esetleg olyan oldalt ahol meg lehetne nézni ezeket az árakat HUF-ban?

#97
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Lcs:Hát igen nyûgnek is lehet nevezni,mert a Trek-el is szívnak eleget,sajna ilyen a magyar piac, de a GF,meg nem a legjobban eladható bringa az országban.Néhányan biztosan vesznek,mert mondjuk egy Sugart én sem dobnék vissza, de ez igencsak presztizs márka, és sokáig készleten maradnak a bringák, ami jelentõs pénzbefektetést jelent.
Left:Hát ez megdöbbentõ, most néztem meg a honlapjukat:) :) ;D
Jó sok Yetit láttam eddig a Nellában:)

#98
left

left

    vendég

  • fórumtag
  • 170 hozzászólás

Mert akkor már lehet egy csomo cég hazánkban...
pl. Marin-t,Lee Cougen-t Yeti-t szoivesen látnám.
...lehet irok is nekik...vállalkozásom még nincs de egyefene csinálok.

A Yetit elvileg a Nella forgalmazza!

Specialized bolt van a Fõvám téri piac mögött. Õk egyébként kinn voltak a sporton mint forgalazó.

Ezt a boltot egy éve fedeztam fel, de azóta is csak üresen tátong! Két cserepes virágon kívül tök üras a helység...

#99
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

nemhogy még egy nyûgöt a nyakába venne!


úristen, irány európa!!!! van még hely a világon, ahol ez nyûg, beszarok és fosok... >:(t

#100
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Cruxos:Ez a levél pont az ellenkezõjét bizonyítja:)Az hogy van náluk néhány katalog az egy dolog.Egyébiránt as Nella már így is el van ázva a Trek-kel,nemhogy még egy nyûgöt a nyakába venne!Viszont az ismétlem BIZTOS,hogy nem õk lesznek a forgalmazók.Sajnos több infót nem mondhatok errõl:)
Üdv:Thy